Rekrutacja do ZSMEiE – został uruchomiony system elektronicznego naboru

Drodzy Kandydaci,

Niniejszym informujemy, że na stronie Urzędu Miasta Torunia pojawił się komunikat o rekrutacji do klas I szkół ponadpodstawowych na rok szkolny 2024/2025. – komunikat

Ponadto informujemy, że w dniu dzisiejszym tj. 9 maja 2024 r. został uruchomiony system elektronicznego naboru (link poniżej). Kandydaci mogą zapoznać się z ofertą poszczególnych szkół. Możliwość składania wniosków rozpocznie się dopiero 13 maja 2024 r. o godz. 8.00.

Zachęcamy także Kandydatów i Rodziców do udziału w bezpłatnym webinarium jak korzystać z systemu elektronicznej rekrutacji,  w tym jak przeglądać oferty szkół, założyć konto i złożyć wniosek do szkół średnich, które odbędzie się 10 maja 2024 roku o godz. 17:00. Link do wydarzenia podany zostanie tego samego dnia  na stronie elektronicznego naboru.

Link do systemu naboru:

https://torun.edu.com.pl/kandydat/

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej szkoły i terminami rekrutacji w zakładce REKRUTACJA:

Informacje dla kandydata

Terminy rekrutacji

Kierunki kształcenia