Szkolenie naszych finalistów w toruńskiej firmie INTEGRATOR-RHC

W piątek, 10 maja 2024 r., pomimo braku zajęć dydaktycznych, nasi finaliści  I-go Ogólnopolskiego Konkursu Robotyki Przemysłowej, startujący na robotach marki Yaskawa odwiedzili toruńską firmę INTEGRATOR-RHC. Wybór właśnie tego miejsca nie był przypadkowy. Poszukiwaliśmy możliwości przeszkolenia jednego z naszych zespołów konkursowych z obsługi tej marki robotów. Z pomocą naszym finalistom przyszła właśnie firma INTEGRATOR-RHC, która od wielu lat specjalizuje się w automatyzacji i robotyzacji procesów produkcyjnych z wykorzystaniem robotów marki Yaskawa. Specjalnie dla nas pracownicy tej firmy przygotowali profesjonalne szkolenie z obsługi modeli Yaskawa HC10 i GP7 oraz najnowszego smart pendanta tego producenta. Właśnie na takim sprzęcie, już w najbliższy piątek, jeden z naszych zespołów konkursowych będzie realizował zadania. Dziękujemy firmie INTEGRATOR-RHC za wyposażenie naszych finalistów w bezcenną wiedzą na temat obsługi robotów marki Yaskawa.