Projekt „Dłoń wsparcia” – apel uczennic Zespołu Szkół Ekonomicznych

Szanowni Państwo, Drodzy Uczniowie,

W ramach współpracy między Zespołem Szkół Mechanicznych Elektrycznych i Elektronicznych i Zespołem Szkół Ekonomicznych zamieszczamy poniżej apel uczennic z „Ekonomika” z prośbą o pomoc:

„Hej, z tej strony Agnieszka i Natalia z Ekonomika. Bierzemy udział w „Zwolnionych z teorii”, nasz projekt to „Dłoń wsparcia”. Naszym celem jest pomoc organizacjom charytatywnym w trudnym czasie inflacji. Pierwszą naszą akcją jest zbiórka rzeczy dla Hospicjum Nadzieja. W tym miejscu prosimy o wsparcie Was – uczniów ZSMiE. Zbiórka trwa od 25 listopada 2022 r. do 16 grudnia 2022 r. Prosimy aby wszystkie rzeczy były nowe i nieużywane. Dary składajcie w punkcie informacyjnym Waszej szkoły. Z góry dziękujemy za pomoc!”