Otwarte spotkanie Młodzieżowej Rady Miasta Torunia

Szanowni Państwo,

Pragniemy zaprosić toruńską młodzież na otwarte spotkanie Młodzieżowej Rady Miasta Torunia. Spotkanie odbędzie się 31 maja 2023r. o godzinie 17:00 do 18:30 w Domu Harcerza – sala kominkowa (na pewno każdy trafi). Bardzo serdecznie zapraszamy wszystkie młode osoby, które chcą z nami porozmawiać o problemach jakie są w Toruniu lub o czymś innym, zadać nam jakieś pytania, a w szczególności zaproponować nam swoje pomysły na młodzieżowe zmiany jakie by chcieli w naszym mieście. Jesteśmy otwarci na pomysły innych młodych osób, chętnie usłyszymy co by chcieli, dlatego bardzo zapraszamy! Prosimy o powiadomienie uczniów o takim spotkaniu oraz jeżeli to możliwe, prosimy również o wstawienie plakatu, który jest załączony w tym mailu na szkolne media społecznościowe.

Z poważaniem,
Młodzieżowa Rada Miasta Torunia