ZSMEiE w Toruniu
Trąba
RyjBuk
Menu planu lekcji
   Strona główna
Bieżące
   Ogłoszenia bieżące
   Terminy bieżące
   Pomoc materialna
Plan lekcji
   Plan zajęć
   Plan - WF
   Lekcje i przerwy
Konsultacje
   Terminy konsultacji

Terminy konsultacji

Harmonogram konsultacji na I semestr roku szkolnego 2020 / 2021
Konsultacje z nauczycielami dla rodziców i uczniów odbywają się po wcześniejszym umówieniu się przez dziennik lekcyjny Vulcan: W czasie kształcenia stacjonarnego konsultacje odbywać się będą wg wskazanych miejsc, w razie przejścia na kształcenie hybrydowe lub zdalne, konsultacje odbywać się będą online:

LpImię i nazwiskoDzieńGodzinaMiejsce
1Łopatko Małgorzatawtorek15:40 .. 16:25gabinet dyrektora
2Gac Renataśroda15:00 .. 16:00gabinet wicedyrektorów
3Wróblewska Beataponiedziałek15:30 .. 16:30gabinet wicedyrektorów
4Pokorska Jolantaśroda14:30 .. 15:30gabinet kierownika kształcenia praktycznego
5Rosińska Katarzynaczwartek15:30 .. 16:30gabinet kierownika Internatu
6Barwińska-Chmielewicz Alicjawtorek17:30 .. 18:30pokój wychowawców Internatu
7Butkiewicz Jacekpiątek13:40-14:25pokój nauczycieli WF (przy sali gim, basenie)
8Czapiewski Łukaszczwartek
piątek
15:40 .. 16:25
8:55 .. 9:40
pokój nauczycieli WF (przy sali gim, basenie)
9Czarkowska Karinaśroda15:40 .. 16:25zaplecze sali 18
10Czeterbok Izabelapiątek9:50 .. 10:35pokój nauczycielski
11Dragon Lidiaśroda14:40 .. 16:10pokój nauczycielski
12Dryszel Magdalenaponiedziałek12:35 .. 13:20pokój nauczycielski
13Dziętara Jolantawtorek16:00 .. 17:00pokój wychowawców .. Internat
14Gabriel Danutaponiedziałek11:40 .. 12:20pracownia nr 6
15Gac Andrzejczwartek9:50 .. 10:35sala 54
16Głowicka Sylwiawtorek14:45 .. 15:20pokój nauczycielski
17Golinska Teresaśroda11:40 .. 12:25sala 42 b (budynek CKZ)
18Grabowski Marcinponiedziałek16:00 .. 17:00gabinet pedagoga
19Hinca Magdalenapiątek9:50 .. 10:35zaplecze sali 74
20Jewtuch Katarzynaczwartek14:25 .. 15:15pokój nauczycielski
21Kachniarz Robertwtorek19:15 .. 20:00sala 70
22Kalka Violettaponiedziałek11:40 .. 12:25pokój nauczycielski
23Kalniuk Martaponiedziałek10:40-11:10pokój nauczycielski
24Klaban Mariaśroda14:00-15:00biblioteka
25Kociorska Martapiątek12:30 .. 13:20pokój nauczycielski
26Kołybska Beataśroda17:00 .. 18:00biblioteka
27Komór Lidiaczwartek10:45 .. 11:30zaplecze sali 20
28Kwiatkowska-Dziabas Irminaśroda9:50 .. 10:35pokój nauczycielski
29Lewiński Dariuszśroda17:30 .. 18:10pokój nauczycielski
30Litkowska Małgorzatapiątek15:40 .. 16:25sala 76
31Lubiszewska Bogumiłaponiedziałek13:40 .. 14:25pokój nauczycielski
32Macina-Kmiecikowska Mariapiątek11:40 .. 12:25pracownia 1
33Madajewski Michałśroda15:40 .. 16:25pokój nauczycieli WF (przy sali gim, basenie)
34Matysiak Mieczysławwtorek15:40 .. 16:25pracownia 9
35Matysiak Teresawtorek12:25 .. 13:10pracownia nr 6a
36Mazur Lucynaponiedziałek8:00 .. 8:45sala 19
37Mączkowski Rafałponiedziałek16:30 .. 17:15sala 64
38Meller Krzysztofśroda17:00 .. 18:00pokój wychowawców Internatu
39Mikołajczak-Curyło Monikaponiedziałek17:00 .. 18:00pokój wychowawców internatu
40Nalaskowska Joannaponiedziałek15:40 .. 16:25sala 69
41Nowosad Ilonawtorek16:25 .. 17:10zaplecze sali 69
42Ociesa Wojciechśroda10:35-11:20pokój nauczycielski
43Osińska Jolantaczwartek11:40 .. 12:25pokój nauczycielski
44Osiński Bogdanśroda12:35 .. 13:20pracownia nr 2a
45Pituła Gabrielaśroda10:45 .. 11:30pracownia nr 3
46Piwoński Arkadiuszpiątek12:35 .. 13:20pokój nauczycieli WF (przy sali gim, basenie)
47Rolirad Krzysztofczwartek13:40 .. 14:25pokój nauczycielski
48Rudzki Sławomirśroda9:50 .. 10:35sala 5 i (telewizyjna w Internacie)
49Rybicki Jacekwtorek 4H
środa
10:45 .. 11:30
8:55-9:40
sala 57
sala 57
50Sajdłowska-Mochalska Sylwiaśroda15:40 .. 16:25sala 64
51Serocki Wojciechśroda 15:40 .. 16:25pokój nauczycieli WF (przy sali gim, basenie)
52Skowroński Romanpierwszy poniedziałek miesiąca15:50 .. 16:35pokój nauczycielski
53Strom Michałwtorek12:30 .. 13:30pracownia nr 6a
54Szaflik Annaponiedziałek12:35 .. 13:20pokój nauczycielski
55Szczepańska Iwonaśroda12:35 .. 13:20pokój nauczycielski
56Szczepański Piotrczwartek10:45 .. 11:30pracownia nr 7
57Szawczul Jarosławczwartek17:00 .. 17:30pokój nauczycielski / sala 52
58Szramke Małgorzataśroda12:35 .. 13:20sala 42a (budynek CKZ)
59Szumińska-Suty Beataponiedziałek13:25 .. 14:10pokój nauczycielski
60Szwec-Zielińska Małgorzatapiątek11:40 .. 12:35pokój nauczycielski
61Szymczak Michałśroda11:40 .. 12:25pracownia nr 2a
62Tokarska Alicjaczwartek14:00 .. 16:00dyżur dla rodziców gabinet psychologa/pedagoga
63Tołodziecka Annapiątek14:00 .. 14:45zaplecze sal 74/76
64Tomaszewski Mikołajśroda12:35 .. 13:20pokój nauczycielski
65Umański Krzysztofwtorek16:35 .. 17:20pracownia 2a
66Warska Dominikawtorek15:40 .. 16:25sala 19
67Wdowczyk Ewaponiedziałek9:50 .. 10:35zaplecze sali 76
68Weredycki Adrianponiedziałek13:20 .. 14:05pokój nauczycielski /zaplecze 82
69Wróblewski Dawidwtorek10:45 .. 11:30pokój nauczycielski
70Wyrąbkiewicz Kamilśroda15:40 .. 16:10zaplecze sali 57
71Wysocki Jerzyczwartek14:45 .. 15:30pracownia nr 11
72Zielińska Karolinaponiedziałek17:00 .. 18:00pokój wychowawców Internatu
73Żubkowska-Ptaszyk Hannaśroda12:35 .. 13:20zaplecze sali 82 / pokój nauczycielski
74Żuchowska-Nowicka Hannaśroda17:00 .. 18:00pokój wychowawców Internatu

W:2413234     P:2400774
Plan zajęć | Ważne Wydarzenia | Absolwenci | Rekrutacja | Kontakt | Spis treści
Zespół Szkół Mechanicznych Elektrycznych i Elektronicznych w Toruniu

Telefon: (+48 56) 6544791
e-mail : zsmeie@zsmeie.torun.pl