Uwaga Rekrutacja do Internatu ZSMEiE – komunikat

Rekrutacja do Internatu ZSMEiE
na rok szkolny 2026/2027

Szanowni Rodzice, Drodzy Kandydaci!

Rekrutacja na wolne miejsca w Internacie ZSMEiE rozpoczyna się 25 maja 2026 roku. Nabór prowadzony jest w systemie elektronicznym https://nabor.pcss.pl
Link do wypełnienia wniosku:
https://nabor.pcss.pl/torun/bursa/logowanie

System zostanie uruchomiony 25 maja 2026 roku.

Serdecznie zapraszamy młodzież ze wszystkich toruńskich szkół ponadpodstawowych

Bardzo ważne: Osoby chętne i zdecydowane do zamieszkania w naszym internacie powinny  zaznaczyć Internat Zespołu Szkół Mechanicznych Elektrycznych i Elektronicznych jako pierwszy wybór (nr 1).
Serdecznie zapraszamy do zamieszkania w Internacie ZSMEiE
Czekamy na Was !

Katarzyna Rosińska
Kierownik Internatu ZSMEiE

 

Wszelkie zapytania i wątpliwości można kierować pod numery telefonów: (56) 659 61 84; 504 580 827
lub e-mailowo na adres: internat.rekrutacja@zsmeie.torun.pl