Dziękujemy za każdy głos oddany w plebiscycie na patronów toruńskich tramwajów

Szanowni Państwo,

z całego serca dziękujemy wszystkim, którzy oddali swój głos na naszego patrona, prof. Sylwestra Kaliskiego, w plebiscycie na patronów toruńskich tramwajów.

Dzięki Państwa zaangażowaniu i wsparciu prof. Sylwester Kaliski zajął zaszczytne 2. miejsce. To dla naszej społeczności szkolnej ogromny powód do dumy i dowód na to, że pamięć o wybitnych postaciach związanych z naszym miastem jest wciąż żywa.

Cieszymy się, że tak licznie włączyli się Państwo w tę inicjatywę, pokazując, jak ważne są dla nas wspólne wartości, historia oraz lokalna tożsamość.

Jeszcze raz serdecznie dziękujemy za każdy oddany głos!

Z wyrazami szacunku,

Społeczność
Zespołu Szkół Mechanicznych Elektrycznych i Elektronicznych im. prof. Sylwestra Kaliskiego w Toruniu
i Stowarzyszenia Zespołu Szkół Mechanicznych Elektrycznych i Elektronicznych im. prof. Sylwestra Kaliskiego w Toruniu

szczegółowe wyniki – https://www.torun.pl/pl/aktualnosc/wybralismy-patronki-i-patronow-tramwajow