Maciej Lemański z 4A laureatem Wielkiego Maratonu Czytelniczego Na literackim szlaku

11 czerwca Maciej Lemański z klasy 4A weźmie udział w uroczystej gali wręczania nagród ogólnopolskiego Wielkiego Maratonu Czytelniczego Na literackim szlaku, która odbędzie się w Europejskim Centrum Solidarności w Gdańsku.

To drugie wyróżnienie dla Macieja w tym konkursie, ponieważ w ubiegłym roku był finalistą. To duże osiągnięcie zostać laureatem Wielkiego Maratonu Czytelniczego, ponieważ w tym roku udział w nim wzięło 8364 uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych z 11 województw.

W IX edycji Maratonu „Na literackim szlaku” z naszej szkoły udział wzięło 6 uczniów. Wszystkim gratulujemy wytrwałości, ponieważ przez 6 miesięcy uczestnicy zobowiązani byli do przeczytania co miesiąc 1 książki oraz napisania niełatwego testu sprawdzającego znajomość czytanej lektury.

Gratulujemy i zapraszamy chętnych do wzięcia udziału w kolejnej edycji Wielkiego Maratonu. Zgłoszenia już we wrześniu.