Wielki Finał Olimpiady Zwolnieni z Teorii

21 kwietnia br.- na Torze Wyścigów Konnych w Warszawie – odbył się Wielki Finał Olimpiady Zwolnieni z Teorii, w którym wzięliśmy udział.

Grupa, która realizowała projekt społeczny pod nazwą „Lokalny NieZnanyBohater – mój Pradziadek” z przyjemnością uczestniczyła w wydarzeniu, które zgromadziło ponad 3 tysiące młodych, zaangażowanych ludzi i ponad 300 nauczycieli, szkolnych patronów projektów.

Udało nam się wygospodarować czas na zwiedzanie Śródmieścia Warszawy, gdzie dojechaliśmy… metrem.

Agata Wilińska z kl.3T. Łukasz Królikowski i Kamil Strohschein z kl.4Kp już opracowują etapy wykonania kolejnego projektu społecznego, który na pewno będą realizować w ramach Olimpiady Zwolnieni z Teorii, na razie cieszą się z uzyskania międzynarodowych certyfikatów zarządzania projektami, a ich opiekunka p. Lidia Dragon z certyfikatu Nauczycielki Zwolnionych z Teorii.