ZSMEiE w Toruniu
Trąba
RyjBuk
Menu ogłoszeń
   Strona główna
Bieżące
   Strona wydarzeń
Ważne wydarzenia
   Rok szkolny 2019 / 2020
   Rok szkolny 2018 / 2019
   Rok szkolny 2017 / 2018
   Rok szkolny 2016 / 2017
   Rok szkolny 2015 / 2016
   Rok szkolny 2014 / 2015
   Rok szkolny 2013 / 2014
   Rok szkolny 2012 / 2013
   Rok szkolny 2011 / 2012
   Rok szkolny 2010 / 2011
   Rok szkolny 2009 / 2010
   Rok szkolny 2008 / 2009
   Rok szkolny 2007 / 2008
   Rok szkolny 2006 / 2007
   Rok szkolny 2005 / 2006
   Rok szkolny 2004 / 2005
   Rok szkolny 2003 / 2004
   Rok szkolny 2002 / 2003
   Rok szkolny 2001 / 2002
   Rok szkolny 2000 / 2001
Z Kroniki ZSMiE
   Lata 1980...1989
   Lata 1970...1979
   Lata 1960...1969

Kronika ZSMEiE - Ważne wydarzenia - Rok szkolny 2017 / 2018

Uroczystości i święta szkolne: Uroczystość ukończenia szkoły przez klasy czwarte - Absolwenci
105 - 2018/2019   Kwiecień             Wstecz   Menu   Dalej   

Uroczystość ukończenia szkoły przez klasy czwarte - Absolwenci

Na zakończenie pożegnania, wszystkie klasy wraz ze swoimi wychowawcami, stanęły do pamiątkowego zdjęcia. Być może jest to już ostatnie spotkanie, w którym wszyscy uczestniczą, a może nasi absolwenci będą nadal się spotykać, choćby podczas zjazdów absolwentów. Wszystkim tego życzymy.
Za kilka dni, bo już 6 maja, rozpoczynają się egzaminy maturalne i dopiero wtedy pożegnamy się naprawdę.

Klasa 4b

Wychowawca: mgr inż.Jerzy Wysocki

Jacek Barczyński, Patryk Czynszak, Tymoteusz Gawroński, Marcin Gorząch, Łukasz Hinz, Szymon Kliniewski, Adam Kowal, Kamil Kozłowski, Stanisław Krause, Mateusz Krawitowski, Piotr Kuchnicki, Szymon Osiurek, Dawid Ossowski, Adam Pawłowski, Kamil Podstawski, Bartłomiej Rutkowski, Mateusz Sadecki, Kacper Stogowski, Mateusz Szałkowski, Marcin Sztuka, Paweł Tybura
Klasa 4d

Wychowawca: mgr Renata Gac

Mateusz Biały, Dorian Borzym, Szymon Budzyński, Mateusz Cichy, Dawid Czarnecki, Szymon Czech, Michał Drążkowski, Kamil Karbowski, Andrzej Kojruk, Filip Kowalski, Rafał Lewandowski, Przemysław Maćkowski, Jakub Madecki, Łukasz Majkowski, Paweł Mikołajek, Kacper Muszytowski, Adam Neumann, Tomasz Popiołek, Krzysztof Pudło, Szymon Rapkiewicz, Sylwester Skorupski, Mateusz Sobczak, Michał Stocki, Mateusz Sztandarski, Wiktor Terefeńko, Mateusz Turski, Bartłomiej Wąsik, Jarosław Wijas, Jakub Zasadowski
Klasa 4e

Wychowawca: dr Marta Kalniuk

Rafał Bartoszak, Damian Głodowski, Sebastian Górski, Damian Janiszewski, Jakub Majrowski, Paweł Morawski, Michał Nierebiński, Michał Nowak, Dawid Orłowicz, Patryk Pęciak, Marcin Rospara, Karol Stachowski, Gracjan Szymański, Michał Topolewski, Kacper Ulaszewski, Mateusz Wiśniewski, Grzegorz Zacharek, Piotr Zadrożny, Sebastian Zieliński
Klasa 4h

Wychowawca: mgr Maria Macina-Kmiecikowska

Kacper Brzozowski, Jan Celebucki, Andrzej Chmielewski, Mateusz Chyliński, Mateusz Ciuruś, Kacper Gajdziński, Mikołaj Kaliński, Adrian Kowalski, Sebastian Lewandowski, Kamil Lisiński, Maciej Műller, Kamil Mikołajczyk, Filip Mikulski, Remigiusz Partyka, Adam Rola, Maciej Rumiński, Eryk Ruszkowski, Przemysław Stanisławski, Artur Wysocki, Karol Zalewski, Karol Zamorski, Paweł Zawacki, Daniel Zawistowski
Klasa 4k

Wychowawca: mgr Bogdan Osiński

Patryk Błaszkiewicz, Bartłomiej Bruzdowski, Adam Brzeziński, Kacper Burak, Damian Cisło, Konrad Dejewski, Mateusz Furmański, Oliwia Gawrońska, Sebastian Glock, Nicola Hernacka, Maksym Isayev, Michał Jankiewicz, Wojciech Karpiński, Aleksander Kazecki, Mateusz Kłobukowski, Franciszek Kollakowski, Łukasz Kotlewski, Miłosz Kułaczkowski, Adam Kułakowski, Wiktor Madeła, Fadi Nachawati, Paweł Płomiński, Jakub Rosłan, Łukasz Ruciński, Filip Tesznar, Karol Wiśniewski, Mateusz Wiśniewski, Bogusz Wojciechowski, Kacper Wolkiewicz, Natalia Zielińska
Klasa 4t

Wychowawca: mgr Beata Wróblewska

Michał Błach, Krzysztof Bołądź, Martin Chełminiak, Szymon Chmielewski, Sebastian Dąbrowski, Cezary Giemza, Dariusz Golomski, Łukasz Górzyński, Szymon Grajkowski, Łukasz Jurkiewicz, Miłosz Kalinowski, Jakub Katarzyński, Mikołaj Kuczma, Damian Kuś, Dawid Kwaśniewski, Damian Lewandowski, Adrian Majerowski, Alan Myszka, Konrad Roj, Maksymilian Skrzypnik, Szymon Smolik, Dominik Sobolewski, Maciej Suryn, Sebastian Sztankiewicz, Łukasz Trzpil, Aleksander Wieczarek, Filip Wiśniewski, Mateusz Woźniak, Sebastian Ziółkowski, Bartosz Żuchowski
Tekst: MVS
Zdjęcia: Weronika Malinowska
Opracowanie WWW: MVS
Gości: 465

W:2113822     P:2101334
Plan zajęć | Ważne Wydarzenia | Absolwenci | Rekrutacja | Kontakt | Spis treści
Zespół Szkół Mechanicznych Elektrycznych i Elektronicznych w Toruniu

Telefon: (+48 56) 6544791
e-mail : zsmeie@zsmeie.torun.pl