ZSMEiE w Toruniu
Trąba
RyjBuk
Menu ogłoszeń
   Strona główna
Bieżące
   Strona wydarzeń
Ważne wydarzenia
   Rok szkolny 2018 / 2019
   Rok szkolny 2017 / 2018
   Rok szkolny 2016 / 2017
   Rok szkolny 2015 / 2016
   Rok szkolny 2014 / 2015
   Rok szkolny 2013 / 2014
   Rok szkolny 2012 / 2013
   Rok szkolny 2011 / 2012
   Rok szkolny 2010 / 2011
   Rok szkolny 2009 / 2010
   Rok szkolny 2008 / 2009
   Rok szkolny 2007 / 2008
   Rok szkolny 2006 / 2007
   Rok szkolny 2005 / 2006
   Rok szkolny 2004 / 2005
   Rok szkolny 2003 / 2004
   Rok szkolny 2002 / 2003
   Rok szkolny 2001 / 2002
   Rok szkolny 2000 / 2001
Z Kroniki ZSMiE
   Lata 1980...1989
   Lata 1970...1979
   Lata 1960...1969

Kronika ZSMEiE - Ważne wydarzenia - Rok szkolny 2017 / 2018

Uroczystości i święta szkolne: Uroczystość ukończenia szkoły przez klasy czwarte - Absolwenci
97 - 2016/2017   Kwiecień             Wstecz   Menu   Dalej   

Uroczystość ukończenia szkoły przez klasy czwarte - Absolwenci

Na zakończenie pożegnania, wszystkie klasy wraz ze swoimi wychowawcami, stanęły do pamiątkowego zdjęcia. Być może jest to już ostatnie spotkanie, w którym wszyscy uczestniczą, a może nasi absolwenci będą nadal się spotykać, choćby podczas zjazdów absolwentów. Wszystkim tego życzymy.
Za kilka dni, bo już 4 maja, rozpoczynają się egzaminy maturalne i dopiero wtedy pożegnamy się naprawdę.

Klasa 4b

Wychowawca: mgr Bogumiła Lubiszewska

Kamil Błaszczak, Jakub Czekała, Arkadiusz Dekowski, Aleksander Gąsowski, Mateusz Gogolin, Dawid Gurzyński, Mateusz Guttmann, Krystian Kozłowski, Dawid Krupka, Piotr Krużewski, Grzegorz Kwaśnik, Marek Lewandowski, Paweł Łubianka, Patryk Majszewski, Dominik Michalski, Kewin Muranowski, Kacper Osiński, Wojciech Rogaczewski, Patryk Szablewski, Dominik Szczawiński, Adam Szwandziak, Mateusz Talkowski, Mikołaj Walerych, Andrzej Węglerski, Piotr Włodkowski, Marcin Wróbel
Klasa 4d

Wychowawca: mgr Adrian Weredycki

Dawid Buchalski, Borys Burkowski, Kacper Dykowski, Arkadiusz Jaworski, Tymoteusz Kaproń, Bryan Komolibio, Łukasz Krupski, Łukasz Kurmin, Szymon Lewandowski, Konrad Lisiński, Bartosz Łyszczarz, Jakub Malanowski, Adrian Niedziałkowski, Aleksander Punt, Marek Rękas, Karol Sytniewski, Miłosz Szymborski, Adam Topolski, Dawid Wegnerowski, Wiktor Weiss, Rafał Wojciechowski, Krzysztof Zambrzycki, Jakub Żyśko
Klasa 4e

Wychowawca: mgr Małgorzata Szwec-Zielińska

Weronika Adamska, Artur Bartoszewicz, Kamil Budzisz, Bartosz Dąbkowski, Michał Foremski, Artur Głowiński, Mateusz Gumowski, Kacper Józefkowicz, Jakub Jurkiewicz, Michał Kozłowski, Kacper Markiewicz, Maciej Miłek, Łukasz Stanisławski, Karol Szpejenkowski, Szymon Szubryczyński, Bartosz Szynkiewicz, Dominik Śleszyński, Hubert Woźniak, Maciej Zajączkowski, Łukasz Zawistowski, Paweł Złakowski
Klasa 4h

Wychowawca: mgr Hanna Żubkowska-Ptaszyk

Szymon Boniecki, Dawid Bortkiewicz, Szymon Brzoska, Daniel Chłopek, Mateusz Dybka, Dawid Dziarnecki, Krzysztof Gawęcki, Sławomir Gołembiewski, Michał Gólczyński, Tomasz Grobelski, Mateusz Grudowski, Krzysztof Kawczyński, Tobiasz Kopyciński, Marek Majewski, Jakub Mikołajczyk, Filip Mikulski, Miłosz Najderek, Marian Polewczyński, Miłosz Popławski, Damian Sekulski, Paweł Suchorzyński, Mateusz Sutkowski, Radosław Wilczek, Szymon Żywicki
Klasa 4k

Wychowawca: mgr inż. Danuta Gabriel

Maciej Domagalski, Karol Dziurla, Olgiert Formanowicz, Damian Gęsicki, Oliwier Girguś, Paweł Głos, Norbert Hamerla, Mateusz Janowicz, Adam Kajdasz, Bartłomiej Kamiński, Piotr Kamiński, Klaudia Kanarek, Patryk Kleczek, Radosław Kornacki, Karol Kuehn, Michał Laskowski, Bartosz Mierzyński, Mateusz Muniak, Mikołaj Rachuna, Mateusz Ruszkowski, Piotr Sikora, Adriana Szalkowska, Piotr Szmigiel, Dawid Voss, Miłosz Wiśniewski, Katarzyna Ziędalska, Mikołaj Zygmuntowicz
Klasa 4t

Wychowawca: mgr Sławomir Rudzki

Przemysław Gałązka, Patryk Janiszewski, Bartosz Jaworski, Monika Jędrzejewska, Sebastian Kamela, Marek Kowalski, Mateusz Leśniewicz, Krystian Ławecki, Łukasz Małecki, Michał Migdalski, Adam Parulski, Karol Przekwas, Adrian Przybyszewski, Maksyilian Rękawek, Michał Rogala, Krzysztof Rutkowski, Kacper Rygielski, Łukasz Rzepka, Karol Skałecki, Patrycja Stawska, Dawid Szałyga, Bartosz Szwedkowicz, Kamil Talarek, Jakub Wirfel, Igor Wojak, Dawid Wojcieszak
Tekst: MVS
Zdjęcia: Weronika Malinowska
Opracowanie WWW: MVS
Gości: 780

W:2046954     P:2034399
Plan zajęć | Ważne Wydarzenia | Absolwenci | Rekrutacja | Kontakt | Spis treści
Zespół Szkół Mechanicznych Elektrycznych i Elektronicznych w Toruniu

Telefon: (+48 56) 6544791
e-mail : zsmeie@zsmeie.torun.pl