ZSMEiE w Toruniu
Trąba
RyjBuk
Menu ogłoszeń
   Strona główna
Bieżące
   Strona wydarzeń
Ważne wydarzenia
   Rok szkolny 2018 / 2019
   Rok szkolny 2017 / 2018
   Rok szkolny 2016 / 2017
   Rok szkolny 2015 / 2016
   Rok szkolny 2014 / 2015
   Rok szkolny 2013 / 2014
   Rok szkolny 2012 / 2013
   Rok szkolny 2011 / 2012
   Rok szkolny 2010 / 2011
   Rok szkolny 2009 / 2010
   Rok szkolny 2008 / 2009
   Rok szkolny 2007 / 2008
   Rok szkolny 2006 / 2007
   Rok szkolny 2005 / 2006
   Rok szkolny 2004 / 2005
   Rok szkolny 2003 / 2004
   Rok szkolny 2002 / 2003
   Rok szkolny 2001 / 2002
   Rok szkolny 2000 / 2001
Z Kroniki ZSMiE
   Lata 1980...1989
   Lata 1970...1979
   Lata 1960...1969

Kronika ZSMEiE - Ważne wydarzenia - Rok szkolny 2015 / 2016

Uroczystości i święta szkolne: Uroczystość ukończenia szkoły przez klasy czwarte - Wręczenie świadectw
95 - 2015/2016      Wstecz   Menu   Dalej   

Uroczystość ukończenia szkoły przez klasy czwarte - Wręczenie świadectw
Ostatnią częścią uroczystości ukończenia szkoły przez klasy czwarte, było wręczenie świadectw. Zostały one wręczone przez wychowawców poszczególnych klas oraz panią dyrektor Małgorzatę Łopatko. Tym razem kolejność była wylosowana przez wychowawców, aby nie było ciągle według alfabetu. Na zakończenie, każda klasa ustawiła się do ostatniego, wspólnego, oficjalnego zdjęcia.
Zanim jednak absolwenci na dobre opuszczą szkolne mury, czeka ich egzamin maturalny.
Świadectwa wręcza Dyrektor ZSMEiE wraz z wychowawcą Krzysztofem Umańskim

Świadectwa otrzymują:
Karol Burkwicz, Jakub Gajewski, Radosław Golan, Arkadiusz Guz, Maciej Holf, Marcin Kobielski, Michał Kotyra, Hubert Kraśniewski, Łukasz Krzyżanowski, Michał Kubiak, Krystian Lewandowski, Robert Łęgowski, Tymoteusz Mikołajski, Estera Murawska, Radosław Nowakowski, Dominika Obermueller, Karol Orzażewski, Paweł Paliwoda, Michał Ponczek, Adam Radziszewski, Łukasz Rogoziński, Patryk Skórnicki, Michał Sobczak, Mateusz Sowa, Bartosz Suski, Tomasz Twardowski, Daria Wierzbicka, Patryk Wilczewski, Paweł Zarzycki oraz Klaudia Żbikowska.
Świadectwa wręcza Dyrektor ZSMEiE wraz z wychowawcą Sylwią Głowicką

Świadectwa otrzymują:
Bartosz Bąk, Mariusz Brenda, Mateusz Buryta, Rafał Czarnecki, Mateusz Dziurla, Bartłomiej Gołasz, Dariusz Jaworski, Dawid Malinowski, Mateusz Michalski, Karol Ptasznik, Bartłomiej Rozworski, Maciej Sadecki, Paweł Sawicki, Łukasz Szczygielski, Mateusz Wiśniewski, Daniel Wopp, Dawid Ziach oraz Arkadiusz Ziarko.
Świadectwa wręcza Dyrektor ZSMEiE wraz z wychowawcami Dorotą Zaklikowską oraz Jackiem Butkiewiczem

Świadectwa otrzymują:
Łukasz Bańczyk, Paweł Barczak, Adrian Bartnicki, Jakub Bobrowski, Łukasz Borowski, Maciej Ceglewski, Szymon Chlewiński, Szymon Chojnacki, Wiktor Dudziński, Bartosz Gajewski, Karol Grabowski, Bartłomiej Jarzemski, Patryk Jaworski, Przemysław Juszczak, Mariusz Knietowski, Przemysław Pośpiech, Mateusz Rentflejsz, Andrzej Rolka, Michał Strychalski, Szymon Szprenglewski oraz Maciej Woźny.
Świadectwa wręcza Dyrektor ZSMEiE wraz z wychowawcami Adamem Czubą oraz Adamem Fersterem

Świadectwa otrzymują:
Marcin Adamski, Mateusz Ceglecki, Michał Chrupek, Patryk Dądajewski, Jarosław Drożdżewski, Adrian Jankowski, Bartosz Kajl, Patryk Kolasiński, Damian Mazek, Beniamin Rutkowski, Dawid Stopikowski oraz Maksymilian Szymański.
Świadectwa wręcza Dyrektor ZSMEiE wraz z wychowawcą Teresą Golinką

Świadectwa otrzymują:
Rafał Augustyn, Dawid Chełmiński, Adrian Chłopek, Szymon Czapla, Maksymilian Dygasiewicz, Adam Falęcikowski, Marcin Gawroński, Adrian Kamiński, Damian Kępiński, Kacper Krajewski, Tobiasz Królak, Damian Kutnik, Paweł Lemański, Patryk Lewandowski, Michał Marlewski, Emil Matjaszek, Patryk Matusiak, Damian Matysek, Piotr Mucha, Rafał Niszczak, Adam Pawłowski, Dawid Pokorski, Dominik Szymanek, Krzysztof Szynkiewicz, Patryk Święch, Mateusz Tokarski, Błażej Warztuch, Kamil Wasiniak, Paweł Witkowski oraz Radosław Wrzesień.
Świadectwa wręcza Dyrektor ZSMEiE wraz z wychowawcą Lidią Komór

Świadectwa otrzymują:
Mateusz Adamski, Łukasz Bojanowski, Marcin Bromka, Dawid Cieszinski, Jakub Dąbrowski, Krzysztof Gąsiorowski, Paweł Jątczak, Przemysław Lewandowski, Maciej Maćkiewicz, Damian Marchewka, Kamil Mientkiewicz, Sebastian Rakoczy, Bartłomiej Rosowski, Hubert Ruszkowski, Dariusz Samborski, Michał Siński, Szymon Sobieraj, Mariusz Stawiarski, Daniel Straub, Bartosz Tkaczuk, Michał Wilmanowicz oraz Karol Wiśniewski.
Tekst i zdjęcia: MVS
Opracowanie WWW: ©MVS
Gości: 2844

W:2046861     P:2034306
Plan zajęć | Ważne Wydarzenia | Absolwenci | Rekrutacja | Kontakt | Spis treści
Zespół Szkół Mechanicznych Elektrycznych i Elektronicznych w Toruniu

Telefon: (+48 56) 6544791
e-mail : zsmeie@zsmeie.torun.pl