ZSMEiE w Toruniu
Trąba
RyjBuk
Menu ogłoszeń
   Strona główna
Bieżące
   Strona wydarzeń
Ważne wydarzenia
   Rok szkolny 2019 / 2020
   Rok szkolny 2018 / 2019
   Rok szkolny 2017 / 2018
   Rok szkolny 2016 / 2017
   Rok szkolny 2015 / 2016
   Rok szkolny 2014 / 2015
   Rok szkolny 2013 / 2014
   Rok szkolny 2012 / 2013
   Rok szkolny 2011 / 2012
   Rok szkolny 2010 / 2011
   Rok szkolny 2009 / 2010
   Rok szkolny 2008 / 2009
   Rok szkolny 2007 / 2008
   Rok szkolny 2006 / 2007
   Rok szkolny 2005 / 2006
   Rok szkolny 2004 / 2005
   Rok szkolny 2003 / 2004
   Rok szkolny 2002 / 2003
   Rok szkolny 2001 / 2002
   Rok szkolny 2000 / 2001
Z Kroniki ZSMiE
   Lata 1980...1989
   Lata 1970...1979
   Lata 1960...1969

Kronika ZSMEiE - Ważne wydarzenia - Rok szkolny 2011 / 2012

Wydarzenia sportowe: Mistrzostwa ZSMEiE w pływaniu
101 - 2011/2012      Wstecz   Menu   Dalej   
15 czerwca 2012 r. odbyły się doroczne mistrzostwa Zespołu Skół Mechanicznych Elektrycznych i Elektronicznych w pływaniu. Punktualnie o 12:00 zawody zostały rozpoczęte, a ich otwarcia dokonał Dyrektor ZSMEiE - Andrzej Skrzypczyk.
Od tej chwili odbywały się prawdziwe wyścigi z czasem, własnymi siłami. Atmosfera zawodów była jak zwykle znakomita.
Tradycyjnie zawody rozegrano w czterech konkurencjach pływackich: Styl grzbietowy (50 m), Styl dowolny (50 m), Styl klasyczny (50 m) oraz Sztafeta (4 * 50 m).
Wyniki mistrzostw opublikowane przez specjalną komisję zawodów są przedstawione poniżej.
50m stylem grzbietowym:

MiejsceImię i nazwiskoKlasaCzas
I miejsceTomasz Adamczyk2e36,34
II miejsceMarek Kuzio3d37,86
III miejscePatryk Kowalski2k39,83
IV miejsceDamian Ziółkowski1t42,57
V miejscePiotr Dembiński3d42,80

50m stylem dowolnym:

MiejsceImię i nazwiskoKlasaCzas
I miejsceSylwester Garstecki2i28,19
II miejsceDaniel Witkowski2k28,86
III miejsceBartłomiej Jurkiewicz2d31,34
IV miejsceRobert Wronkowski3d32,79
V miejsceMarek Ćwikliński1e33,08

50m stylem klasycznym:

MiejsceImię i nazwiskoKlasaCzas
I miejsceSylwester Garstecki2i39,01
II miejsceAdrian Kraszewski1d40,36
III miejsceDaniel Witkowski2k40,57
IV miejsceMateusz Wróblewski2d43,09
V miejsceTomasz Adamczyk2e43,49

Sztafeta 4 * 50m stylem dowolnym:

MiejsceKlasaCzas
I miejsce3d 12:21,26
II miejsce3t2:29,68
III miejsce2k2:30,53
IV miejsce1d 12:31,80
V miejsce1t2:38,76
VI miejsce3e2:42,71
VII miejsce1i2:46,63
VIII miejsce2i2:46,85
IX miejsce1d 23:02,60
X miejsce3d 23:15,07
Tekst i zdjęcia: MVS
Opracowanie wyników: JK
Opracowanie WWW: MVS
Gości: 1546

W:2110137     P:2097650
Plan zajęć | Ważne Wydarzenia | Absolwenci | Rekrutacja | Kontakt | Spis treści
Zespół Szkół Mechanicznych Elektrycznych i Elektronicznych w Toruniu

Telefon: (+48 56) 6544791
e-mail : zsmeie@zsmeie.torun.pl