ZSMEiE w Toruniu
Trąba
RyjBuk
Menu ogłoszeń
   Strona główna
Bieżące
   Strona wydarzeń
Ważne wydarzenia
   Rok szkolny 2018 / 2019
   Rok szkolny 2017 / 2018
   Rok szkolny 2016 / 2017
   Rok szkolny 2015 / 2016
   Rok szkolny 2014 / 2015
   Rok szkolny 2013 / 2014
   Rok szkolny 2012 / 2013
   Rok szkolny 2011 / 2012
   Rok szkolny 2010 / 2011
   Rok szkolny 2009 / 2010
   Rok szkolny 2008 / 2009
   Rok szkolny 2007 / 2008
   Rok szkolny 2006 / 2007
   Rok szkolny 2005 / 2006
   Rok szkolny 2004 / 2005
   Rok szkolny 2003 / 2004
   Rok szkolny 2002 / 2003
   Rok szkolny 2001 / 2002
   Rok szkolny 2000 / 2001
Z Kroniki ZSMiE
   Lata 1980...1989
   Lata 1970...1979
   Lata 1960...1969

Kronika ZSMEiE - Ważne wydarzenia - Rok szkolny 2010 / 2011

Konkursy i zawody: Szkolny Konkurs Matematyczny
36 - 2010/2011      Wstecz   Menu   Dalej   
Dnia 16 lutego 2011 roku odbył się Szkolny Konkurs Matematyczny ZSMEiE. Zawodnicy rywalizowali w dwóch kategoriach wiekowych: klasy I-II oraz Klasy III-IV. Łącznie w konkursie wzięło udział 35 uczniów naszej szkoły.
W dniu 28 lutego 2011 odbyło się wręczenie dyplomów i rozdanie nagród ufundowanych przez Gdańskie Wydawnictwo Oświatowe oraz przez Pana Dyrektora ZSMEiE.
Laureatom serdecznie gratulujemy i już dziś zachęcamy wszystkich uczniów naszej szkoły do udziału w kolejnych edycjach Szkolnego Konkursu Matematycznego ZSMEiE.
Wyniki konkursu: Klasy I i II
MiejsceImię i nazwiskoKlasaPunkty
I miejsceKamil Szatkowski
Mateusz Frąszczak
1d
1h
20
II miejsceJakub Ciepliński
Mateusz Rojek
Sławomir Czapski
1h
1k
2e
19
III miejsceMarcin Bartoszyński
Mateusz Mucharski
Marek Kuzio
1h
1k
2d
18
IV miejsceMarcin Myszka2h16
V miejsceKamil Grzywiński
Sebastian Sztangierski
Maciej Borek
1a
2e
2e
14
VI miejsceDawid Kęsicki1d13
VII miejsceMateusz Wróblewski1d12

Wyniki konkursu: Klasy III i IV
MiejsceImię i nazwiskoKlasaPunkty
I miejsceRadosław Dreszer4f28
II miejsceMateusz Basaj
Adrian Laskowski
3i
3i
26
III miejsceKarol Ulikowski4i25
IV miejsceJakub Lubas4i24
V miejscePatryk Rumiński
Daniel Tylmański
4i
3k
23
VI miejsceSzymon Radzewicz4i22
VII miejsceMarcin Wesołowski4e21
VIII miejsceDariusz Zarębski
Bartosz Raczkowski
Piotr Rybarczyk
Mateusz Maciejewski
3e
3e
3e
3e
20
IX miejsceAndrzej Borowiak
Kamil Pniewski
3e
3i
19
X miejsceAndrzej Cebula
Maciej Ciechacki
3e
3e
18
XI miejsceMiłosz Wujak
Barłomiej Bieliński
3e
3e
17
XII miejsceKamil Sobociński
Maciej Kuczkowski
3e
3e
16

GRATULUJEMY !!!
Zdjęcia: XX
Tekst: Adrian Weredycki
Opracowanie WWW: MVS
Gości: 1852

W:2046952     P:2034397
Plan zajęć | Ważne Wydarzenia | Absolwenci | Rekrutacja | Kontakt | Spis treści
Zespół Szkół Mechanicznych Elektrycznych i Elektronicznych w Toruniu

Telefon: (+48 56) 6544791
e-mail : zsmeie@zsmeie.torun.pl