ZSMEiE w Toruniu
Trąba
RyjBuk
Menu ogłoszeń
   Strona główna
Bieżące
   Strona wydarzeń
Ważne wydarzenia
   Rok szkolny 2019 / 2020
   Rok szkolny 2018 / 2019
   Rok szkolny 2017 / 2018
   Rok szkolny 2016 / 2017
   Rok szkolny 2015 / 2016
   Rok szkolny 2014 / 2015
   Rok szkolny 2013 / 2014
   Rok szkolny 2012 / 2013
   Rok szkolny 2011 / 2012
   Rok szkolny 2010 / 2011
   Rok szkolny 2009 / 2010
   Rok szkolny 2008 / 2009
   Rok szkolny 2007 / 2008
   Rok szkolny 2006 / 2007
   Rok szkolny 2005 / 2006
   Rok szkolny 2004 / 2005
   Rok szkolny 2003 / 2004
   Rok szkolny 2002 / 2003
   Rok szkolny 2001 / 2002
   Rok szkolny 2000 / 2001
Z Kroniki ZSMiE
   Lata 1980...1989
   Lata 1970...1979
   Lata 1960...1969

Kronika ZSMEiE - Ważne wydarzenia - Rok szkolny 2008 / 2009

Festiwal elektrotechniki ELEKTRA 2009: Wręczenie nagród i dyplomów
69 - 2008/2009      Wstecz   Menu   Dalej   
ELEKTRA IX - A         ELEKTRA IX - B         ELEKTRA X - A   
         
Gdy ostatnie dźwięki muzyki wybrzmiały, gdy wszystkie urządzenia wirujące, jeżdżące, kroczące i inne się zatrzymały, gdy wszystkie światła i płomienie wygasły oraz gdy wszelkie mgły i dymy opadły, w szkolnej świetlicy ponownie pojawiła się Komisja, Organizatorzy i dyrektor ZSMEiE. Nadeszła bowiem pora rozliczenia festiwalu. Innymi słowy czas ogłosić wyniki, wręczyć nagrody, dyplomy i wyróżnienia.
Jak co roku nagrody wręczał Dyrektor Szkoły Andrzej Skrzypczyk. Uzyskane wyniki są przedstawione w poniższych tabelach (kolejność nagrodzonych w tabelach została posortowana według klas).
Po rozdaniu wszystkich nagród Festiwal Elektrotechniki ELEKTRA 2009 został zakończony.
Po opuszczeniu stanowisk i dokładnym posprzątaniu świetlicy okazało się, że odbudowa ani remont pomieszczenia nie będzie potrzebny.

I miejsce

Imię i NazwiskoKlasaTytuł pracy
Konrad Łatkowski1eRadio CB
Mariusz Malinowski3dTuba Rubensa
Głośnik plazmowy
Piotr Przystalski
Piotr Sędrowski
3dRobot sterowany komputerem
Dariusz Adamczyk3fZestaw HiFi kina domowego z odtwarzaczem CD


II miejsce

Imię i NazwiskoKlasaTytuł pracy
Karol Cichoracki
Tomasz Tomczyk
1iKolorofon (iluminofonia 3 kanałowa)
Tomasz Zieliński
Tomasz Kruszyński
Michał Szymański
1iLampa plazmowa
Drabina Jacoba
Iluminofonia 3 kanałowa
Tomasz Kukułka3dModel motocykla Ducati 999R
Krzysztof Kardas3eSprzęt estradowy


III miejsce

Imię i NazwiskoKlasaTytuł pracy
Paweł Kalwarski
Karol Sienkiewicz
1d
1h
Skrzynka grająca CD
Andrzej Borowiak1eLogo ELEKTRY ze szkła nieorganicznego podświetlane diodami LED
Marek Gąsiorowski2dMaszyna parowa
Dominik Nowak
Łukasz Kudliński
3dSposoby przetwarzania energii


Wyróżnienie

Imię i NazwiskoKlasaTytuł pracy
Sebastian Tarczykowski
Artur Krysiak
1dBlack Project "Skrzyneczka"
Artur Kalinowski2fSprzęt audio i komputer z elementami podświetlanymi LED


Plakaty

MiejsceImię i NazwiskoKlasa
1Karol Sienkiewicz1h
2Michał Lis
Patryk Ostrowski
Maciej Młotkowski
1e

Tekst i zdjęcia: MVS
Opracowanie WWW: MVS
Gości: 1521

W:2114752     P:2102264
Plan zajęć | Ważne Wydarzenia | Absolwenci | Rekrutacja | Kontakt | Spis treści
Zespół Szkół Mechanicznych Elektrycznych i Elektronicznych w Toruniu

Telefon: (+48 56) 6544791
e-mail : zsmeie@zsmeie.torun.pl