ZSMEiE w Toruniu
Trąba
RyjBuk
Menu ogłoszeń
   Strona główna
Bieżące
   Strona wydarzeń
Ważne wydarzenia
   Rok szkolny 2019 / 2020
   Rok szkolny 2018 / 2019
   Rok szkolny 2017 / 2018
   Rok szkolny 2016 / 2017
   Rok szkolny 2015 / 2016
   Rok szkolny 2014 / 2015
   Rok szkolny 2013 / 2014
   Rok szkolny 2012 / 2013
   Rok szkolny 2011 / 2012
   Rok szkolny 2010 / 2011
   Rok szkolny 2009 / 2010
   Rok szkolny 2008 / 2009
   Rok szkolny 2007 / 2008
   Rok szkolny 2006 / 2007
   Rok szkolny 2005 / 2006
   Rok szkolny 2004 / 2005
   Rok szkolny 2003 / 2004
   Rok szkolny 2002 / 2003
   Rok szkolny 2001 / 2002
   Rok szkolny 2000 / 2001
Z Kroniki ZSMiE
   Lata 1980...1989
   Lata 1970...1979
   Lata 1960...1969

Kronika ZSMEiE - Ważne wydarzenia - Rok szkolny 2006 / 2007

Wydarzenia sportowe: Mistrzostwa ZSMEiE w pływaniu
68 - 2006/2007      Wstecz   Menu   Dalej   

Część widowni zajmowali kibice

Pozostała część wypełniona była ...

... po brzegi zawodnikami
W samo południe 6 czerwca odbyły się Mistrzostwa ZSMEiE w pływaniu. Nasz kryty basen zamienił się na kilka godzin w miejsce zmagań o tytuł MISTRZA. Odbyły się cztery konkurencje: 50m stylem grzbietowym, 50m stylem dowolnym, 50m stylem klasycznym oraz sztafeta 4 * 50m. Po krótkim instruktażu, kolejne grupy zawodników podchodziły do miejsca startu, gdzie rozpoczynał się prawdziwy wyścig.

Komisja przy stole sędziowskim
 

Jeszcze tylko krótki instruktaż ...
 

... i za chwilę start do pierwszej
konkurencji
50m stylem grzbietowym:

MiejsceImię i nazwiskoKlasaCzas
I miejsceFalborski Piotr3k0:38:59
II miejsceRybacki Michał1h0:41:51
III miejsceBuszyniewicz Paweł1d0:42:51
IVLewicki Maksymilian1t0:43:11
VKanigowski Tomasz2i0:43:50
VIMikulski Damian1f0:43:81
VIIWierzbicki Tobiasz2d0:43:87
VIIIZarębski Paweł2i0:46:12
IXRadziwoniuk Rafał1i0:46:51
XSumiński Damian1h0:47:00
XIGrzankowski Mateusz1h0:48:57
XIIJarosiński Krzysztof2c0:48:96
XIIŚliwiński Patryk1f0:49:38
XIVPuczyński Remigiusz1d0:49:41
XVKlaban Tomasz1h0:50:37
XVIOlejarczyk Paweł1d0:50:70
XVIIBarczewski Marek2i0:51:36
XVIIISztandorski Łukasz2i0:51:83
XIXMaśliński Radosław1f0:51:91
XXMalicki Paweł2k0:52:94
XXISikora Marcin1h1:01:07
XXIISamodulski Bartek1i1:02:41

50m stylem klasycznym:

MiejsceImię i nazwiskoKlasaCzas
I miejsceWójcik Jakub2e0:42:29
II miejsceKarpik Michał3e0:42:32
III miejsceSzott Karol1d0:42:98
IVWeisbrot Fabian2k0:43:25
VLewandowski Bogusz2e0:46:16
VIWelenc Piotr2d0:47:39
VIIKowalski Darek1h0:51:47
VIIIStanisławski Dawid1i0:51:89
IXBukowiecki Karol2k0:52:02
XSzuprzyński Karol1t0:56:00
XIWysocki Dawid2h0:57:45
XIIRafiński Kacper2e1:00:93
XIIChojnacki Przemysław1t1:02:24
XIVOlejarczyk Paweł1d1:08:09


Poszliiii

Kontola na półmetku

Lista wyników
50m stylem dowolnym:

MiejsceImię i nazwiskoKlasaCzas
I miejsceKotkiewicz Łukasz3a 0:30:92
II miejsceRedmann Maciej1f 0:31:55
III miejsceWoźniak Michał2e0:31:73
IVMaćkiewicz Rafał1k0:31:88
VFalborski Tomasz1h0:34:07
VIKaczyński Michał1t0:34:55
VIIGabor Adam2k0:34:70
VIIIWiśniewski Dawid3t0:35:14
IXGuzowski Arek2d0:35:59
XKotlewski Patryk1d0:35:99
XILisewski Piotr2k0:36:25
XIIJędrzejak Kamil2d0:36:47
XIIISowa Łukasz3t0:36:65
XIVGrabowski Rafał3e0:37:38
XVFalborski Piotr3k0:37:82
XVIMaciejewski Leszek3t0:37:98
XVIIKaiła Damian3f0:38:20
XVIIIWerykowski Marcin3t0:38:53
XIXŁaszkiewicz Sebastian1f0:38:91
XXMurawski Marcin2k0:39:06
XXIFałkowski Piotr3d0:39:62
XXIIDulkiewicz Mariusz2k0:39:83
XXIIISaletnik Radek 3t0:40:39
XXIVMaćkiewicz Dawid1t0:40:40
XXVPuszakowski Michał3e0:40:99
XXVIWesołowski Paweł1i0:41:54
XXVIIZapalski Bartosz1f0:41:91
XXVIIIWiśniewski Paweł1c0:42:06
XXIXMarchewka Rafał3e0:42:33
XXXCzerwiński Mariusz2d0:43:01
XXXIDziuba Karol2k0:44:48
XXXIIJarosiński Krzysztof2c0:45:13
XXXIIIRumiński Marcin1k0:45:15
XXXIVTrzciński Piotr3t0:45:98
XXXVBielski Szczepan1i0:48:01
XXXVIBoniecki Radosław3e0:49:36
XXXVIIJędrzejewski Sebastian2i0:49:54


Zawody pływackie nabierają tempa

Kolejny start

Na widowni byli również nauczyciele
Sztafeta 4 * 50m stylem dowolnym:

MiejsceKlasaCzas
I miejsceklasa 3t2:24:58
II miejsceklasa 1k2:31:20
III miejsceklasa 3e2:33:38
IV miejsceklasa 1d2:33:50
V miejsceklasa 2d2:36:49
VI miejsceklasa 2k2:44:83
VII miejsceklasa 1h3:00:05

Tekst i zdjęcia: MVS
Opracowanie WWW: MVS
Opracowanie wyników: JK
Gości: 2008

W:2112396     P:2099908
Plan zajęć | Ważne Wydarzenia | Absolwenci | Rekrutacja | Kontakt | Spis treści
Zespół Szkół Mechanicznych Elektrycznych i Elektronicznych w Toruniu

Telefon: (+48 56) 6544791
e-mail : zsmeie@zsmeie.torun.pl