ZSMEiE w Toruniu
Trąba
RyjBuk
Menu ogłoszeń
   Strona główna
Bieżące
   Strona wydarzeń
Ważne wydarzenia
   Rok szkolny 2018 / 2019
   Rok szkolny 2017 / 2018
   Rok szkolny 2016 / 2017
   Rok szkolny 2015 / 2016
   Rok szkolny 2014 / 2015
   Rok szkolny 2013 / 2014
   Rok szkolny 2012 / 2013
   Rok szkolny 2011 / 2012
   Rok szkolny 2010 / 2011
   Rok szkolny 2009 / 2010
   Rok szkolny 2008 / 2009
   Rok szkolny 2007 / 2008
   Rok szkolny 2006 / 2007
   Rok szkolny 2005 / 2006
   Rok szkolny 2004 / 2005
   Rok szkolny 2003 / 2004
   Rok szkolny 2002 / 2003
   Rok szkolny 2001 / 2002
   Rok szkolny 2000 / 2001
Z Kroniki ZSMiE
   Lata 1980...1989
   Lata 1970...1979
   Lata 1960...1969

Kronika ZSMEiE - Ważne wydarzenia - Rok szkolny 2003 / 2004

Wydarzenia sportowe: Wydarzenia sportowe w ZSMEiE - 2003/2004
60 - 2003/2004      Wstecz   Menu   Dalej   

MISTRZOSTWA TORUNIA SPG W LEKKIEJ ATLETYCE 2003/04
1XIII LO
2ZSMEiE
3VIII LO

Miejsca reprezentantów ZSMEiE:
100 m
1Łukasz Konieczyński11,28MISTRZ TORUNIA '04
4Mariusz Rojek11,96
5Paweł Zieliński11,96
Skok w dal
1Wiesław Ochotny6,02MISTRZ TORUNIA '04
3Łukasz Żebrowski5,66
5Mariusz Gerc5,37

MISTRZOSTWA SZKOŁY W BIEGACH PRZEŁAJOWYCH 2003/4
Klasy pierwsze
1Łukasz ŻebrowskiI f
2Jakub LiwaczI f
3Łukasz StachniakI f
4Rafał KanieckiI e21Przemysław BodoI t38Kamil DaukszaI k
5Rafał KopiecI k22Wojciech RetmańskiI f39Dariusz JakubikI t
6Andrzej PodlasińskiI d23Bartłomiej CelejI t40Jacek PrażniewskiI t
7Przemysław KulczakI a24Marcin AdamskiI f41Grzegorz DzondzielI f
8Krystian DzięgielI t25Andrzej ZeganI e42Daniel JankowskiI k
9Marcin MazurI k26Damian JaworskiI e43Karol WnuczkoI f
10Daniel PomorskiI e27Adrian DominiakI t44Karol WaśkiewiczI f
11Grzegorz MakowskiI t28Kamil DoboszI f45Bartosz NowakI t
12Bartłomiej CiesielskiI f29Paweł ŚwiderI d46Marek RumińskiI t
13Łukasz WójcikI d30Sławomir WojtulskiI d47Marcin KapustaI t
14Artur KrupskiI k31Łukasz LubańskiI d48Marcin PawłowskiI t
15Tomasz WesołowskiI t32Filip KulińskiI f49Jarek JaworskiI f
16Tomasz BielińskiI t33Krzysztof TomaszewskiI f50Marek MańkowskiI t
17Sylwester JelenewskiI t34Rafał NieradkaI t51Mariusz RakowskiI e
18Robert KaucI d35Paweł AnusiakI t52Tomasz JasińskiI d
19Radosław KucharzewskiI d36Arkadiusz ŁaskaI f53Dariusz SkarupaI f
20Dawid RadusiewiczI d37Damian GrzonkowskiI f
Klasy starsze
1Łukasz ŁochIV a
2Jacek MakowskiIV k
3Adrian KrzosIV k
4Łukasz WojciechowskiIV k36Krzysztof BuczkowskiII f68Bartosz KrajniewskiIV e
5Michał StawińskiIV b37Przemek GrębickiII t69Michał MarkowiczII k
6Fabian BeringIV k38Marcin LewandowskiIV i70Dariusz ZeganIV i
7Jarosław KocIV i39Michał MaciejewskiII k71Marcin PawlikowskiIV i
8Krzysztof MajewskiII t40Michał GorzyckiIV e72Mariusz LewandowskiII t
9Adam ReszkowskiIV w41Szymon PiątkowskiII k73Dawid KurkowskiIV w
10Wojciech BieleckiII t42Kamil RozmyślakIV k74Ariel CzarneckiII k
11Karol OsiakII k43Maciej PańkowiecIV e75Sławomir WojciechowskiII
12Krzysztof KośmiderIV w44Dariusz KrzykowskiII k76Bartosz PiątekIV i
13Robert BojanowskiII k45Piotr BuławskiII k77Dawid PieniążkowskiIV i
14Karol DobekII k46Szymon KałdowskiII f78Radosław KaźmierkiewiczIV w
15Dawid SztuczkaII t47Piotr StaniszewskiIV k79Michał KucharskiII k
16Łukasz JanaczekIV i48Dariusz BłaszkiewiczII t80Bartosz StasiakII f
17Andrzej ChylińskiIV f 49Jarosław SzotowiczII k81Piotr MiazgowiczIV i
18Bartosz GrajkowskiIV k50Przemysław KiljanII k82Paweł RoszkowskiIV e
19Bartosz PiotrowskiIV k51Piotr KowalskiIV k83Piotr IntekII t
20Adam RybińskiIV b52Kamil ZubikIV e84Michał SmykowskiIV w
21Wojciech BernadkiewiczIV k53Krzysztof KossakowskiII f85Łukasz KobusIV k
22Marcin KruszewskiIV d54Filip MarszelewskiIV k86Radosław DrwęskiII t
23Szymon BonkII t55Damian PoskartIV e87Krzysztof WasiakIV e
24Robert TomaszewskiIV d56Przemysław GabryelskiII f88Łukasz ModrzyńskiII k
25Artur ZiemińskiIV w57Marcin ŻygadłoII f89Robert WalkowiakIV e
26Krzysztof BajerIV w58Łukasz ZachIV b90Michał WierzbowskiII f
27Sokrates MikołajczakIV w59Paweł BarwikIV d91Kamil RadzkiIV w
28Tomasz MajewskiII k60Krzysztof JackowskiIV k92Tomasz PawlikowskiIV i
29Łukasz UlewiczII k61Bartosz PodolskiIV k93Marcin PawlikowskiIV i
30Radosław KiljanII k62Rafał GachowskiIV d94Łukasz FojgtIV w
31Łukasz PędlowskiII f63Andrzej GrzankowskiIV d95Piotr DobielskiIV w
32Rafał BecmerII f64Maciej RutkowskiIV i96Przemysław ManikowskiIV w
33Mateusz KowalskiII k65Paweł JalińskiIV k97Łukasz PutynkowskiIV w
34Łukasz JatczakIV k66Marcin CzajkaII k98Tomasz MałobłockiIV w
35Adam KiziukII t67Łukasz GrabowskiIV i99Andrzej NawrotekIV w

KORESPONDENCYJNA LIGA LEKKOATLETYCZNA SPG TORUŃ 2003/2004
1ZSM i XII LO2287 pkt.jesień 1115, wiosna 1172
2ZSMEiE2109 pkt.jesień 1016, wiosna 1093
3ZSPS i VIII LO1935 pkt.jesień 1011, wiosna 924
4V LO
5IV LO
6III LO
7XII LO
8ZSB i El.
9ZSEkon.
10X LO
Imię i nazwiskoDyscyplinaWynikPunkty
Konieczyński Łukasz100 m11,44147
Zieliński Paweł100 m12,42107
Rybacki Michał400 m58,2295
Rojek Mariusz400 m58,0896
Kulpa Arkadiusz1500 m4:59,9042
Łoch Łukasz1500m5:03,6038
Kucięba Łukaszkula 6 kg9,63116
Waśkiewicz Krystiankula 6 kg9,91120
Gerc Łukaszw dal5,70103
Ochotny Wiesławw dal6,11121
Ochotny Wiesław4 * 100 m48,52108

SZTAFETA 4 * 300 m
1Paweł Jaliński
Łukasz Jakubaszek
Jacek Makowski
Fabian Bering
IV k3:06,06
2Piotr Lewandowski
Marcin Michlewicz
Paweł Dąbrowski
Arkadiusz Rutkowski
I c3:08,35

TRÓJBÓJ LEKKOATLETYCZNY - MISTRZOSTWA ZSMEiE 2004
Lp.Nazwisko i imięKlasa100 mPchnięcie kuląSkok w dalPunkty
wynikmiejscewynikmiejscewynikmiejsce
1Makowski JacekIV k12,39311,1834,5611105
2Kulczak PrzemysławI a12,627-89,61125,082104,5
3Jaliński PawełIV k12,5149,58134,956103
4Brzuskiewicz PawełIV h12,981411,3024,7010100
5Bering FabianIV k12,69910,4174,581496
6Żebrowski ŁukaszI f12,87139,30185,15194
7Kurzętkowski SzymonII h13,251811,0044,621292
8-9Rojek MariuszII b12,3028,47294,79887
8-9Kujawski PawełII a12,83118,68244,99487
10-11Liwacz JakubI f12,5258,10365,07382
10-11Kuźmiński PawełIV h12,26112,251--82
12Iskrzak MarcinI k12,627-88,36324,97581,5
13Ziółkowski MirosławII t12,6168,36314,75980
14Bieliński TomaszI t13,0615-169,37164,422074,5
15Wiśniewski PawełII f12,71108,63254,501873

Pozostałe miejsca:







Lp.Nazwisko i imięKlasaPunkty
16Jelenewski SylwesterI t71
17Krupski ArturI k68
18Kucięba ŁukaszII h66
19Sekulski MichałI d65
20Tomczyk AndrzejI a64
21Gawarkiewicz PawełII k62
22Głowacki RadosławI k60
23Lewandowski PiotrI c58,5
24Lipiński AdamI a56
25-26Jakubaszek ŁukaszI k54
25-26Kalinowski PiotrII c54
27Wiśniewski MateuszI d53
28Chyliński AndrzejII f48
29-30Wójcik ŁukaszI d46
29-30Krzykowski DarekII k46
31Dauksza KamilI k45
32-34Świder PawełI d43
32-34Paczkowski AdrianII c43
32-34Dąbrowski PawełI c43
35Mączyński DamianIV i37
36Otolski BartłomiejI k35
37Osiak KarolII k30
38Zawada KrzysztofI k29
39Kucharski MichałII k28
40Lewandowski AdamI d26
41Wesołowski TomaszI t13
Tekst i Zdjęcia: JB
Opracowanie WWW: MVS
Gości: 3453

W:2045975     P:2033412
Plan zajęć | Ważne Wydarzenia | Absolwenci | Rekrutacja | Kontakt | Spis treści
Zespół Szkół Mechanicznych Elektrycznych i Elektronicznych w Toruniu

Telefon: (+48 56) 6544791
e-mail : zsmeie@zsmeie.torun.pl