ZSMEiE w Toruniu
Trąba
RyjBuk
Menu ogłoszeń
   Strona główna
Bieżące
   Strona wydarzeń
Ważne wydarzenia
   Rok szkolny 2019 / 2020
   Rok szkolny 2018 / 2019
   Rok szkolny 2017 / 2018
   Rok szkolny 2016 / 2017
   Rok szkolny 2015 / 2016
   Rok szkolny 2014 / 2015
   Rok szkolny 2013 / 2014
   Rok szkolny 2012 / 2013
   Rok szkolny 2011 / 2012
   Rok szkolny 2010 / 2011
   Rok szkolny 2009 / 2010
   Rok szkolny 2008 / 2009
   Rok szkolny 2007 / 2008
   Rok szkolny 2006 / 2007
   Rok szkolny 2005 / 2006
   Rok szkolny 2004 / 2005
   Rok szkolny 2003 / 2004
   Rok szkolny 2002 / 2003
   Rok szkolny 2001 / 2002
   Rok szkolny 2000 / 2001
Z Kroniki ZSMiE
   Lata 1980...1989
   Lata 1970...1979
   Lata 1960...1969

Kronika ZSMEiE - Ważne wydarzenia - Rok szkolny 2001 / 2002

Wydarzenia sportowe: Mistrzostwa Szkoły w Pływaniu
16 - 2001/2002      Wstecz   Menu   Dalej   
15 maja 2002 r. to dzień, który wszyscy spędziliśmy na szkolnym basenie. Tego dnia odbyły się MISTRZOSTWA SZKOŁY W PŁYWANIU. W zawodach startowali uczniowie następujących klas:II a, II b, II e, II f, II h, II k, II w, III b, III d, III e, III f, III h, III i, IV d, IV h, IV i, IV k. Rozegrane zostały następujące konkurencje pływackie: styl klasyczny na dystansie 50 m, styl grzbietowy (50 m), styl dowolny (50 m) i sztafeta 4 * 50 m.
50 m stylem klsycznym
MiejsceImię i nazwiskoKlasaCzas
1Łukasz WendrowskiIII d39,7 s
2Paweł MarkowskiIV i40,2 s
3Łukasz HelotII a43,2 s
4Łukasz AndraszykIV h43,6 s
5Radosław DembowskiII a48,4 s
6Łukasz MaciejewskiIII e50,1 s
7Marcin PiwońskiII a50,4 s
8Leszek HinzIV h50,9 s
9Karol LewandowskiIII e1.05,2 s
50 m stylem grzbietowym
MiejsceImię i nazwiskoKlasaCzas
1Marcin KrajnikIV i39,2 s
2Maciej ŻychowskiII b42,7 s
3Tomasz DrzewuckiII a43,7 s
4Daniel SuchowieckiII k44,1 s
5Michał SmykowskiII w44,2 s
6Dominik CirmirajkisIV k44,3 s
7Grzegorz KazimierskiIV d44,4 s
8Bartosz PodolskiII k44,9 s
9Michał RybackiII w46,1 s
10Jacek ZiębaII b47,1 s
11Grzegorz Czerwiński III d47,2 s
12Mariusz BarczykowskiIV h47,9 s
13Łukasz JanaczekII i48,0 s
14Przemysław RentflejszII a48,1 s
15Karol LewandowwskiIII e48,5 s
16Łukasz ZającII b52,2 s
17Łukasz WojciechowskiII k53,9 s
18Krzysztof KłossIV i56,6 s
19Marcin SzymczakIV i59,8 s
20Sokrates MikołajczakII w1.03,5 s
50 m stylem dowolnym
MiejsceImię i nazwiskoKlasaCzas
1Krzysztof BednarczykIV d29,9 s
2Lech BukowskiIII d30,3 s
 Miłosz WachowskiII w30,3 s
4Krzysztof Chojnowski II k30,8 s
5Kamil LewandowskiIV d31,9 s
6Maciej DąbrowskiIII h32,4 s
7Łukasz FojgtII w32,7 s
8Michał StawińskiII b32,8 s
 Mariusz WierzbickiIII b32,8 s
10Dawid SochaIII f33,2 s
11Krzysztof SznajderIV h34,3 s
12Tomasz PatykII e35,8 s
13Łukasz KukielskiII f35,8 s
14Wojciech DuszyńskiIII b36,0 s
15Piotr StaniszewskiII k37,0 s
16Marcin GizelaII a37,1 s
17Tomasz ZarębaII f37,2 s
18Jakub DąbrowskiIII h39,5 s
19Marcin KasprzakIII i40,6 s
20Bartosz KrajniewskiII e42,0 s
21Szczepan KamińskiIII i42,4 s
22Bartosz GrajkowskiII k42,6 s
23Mirosław MałekII e43,2 s
24Dariusz BanaszewskiII h43,6 s
25Karol LewandowskiIII e48,4 s
26Michael AmahwaII h48,7 s
27Michał BrudzII h51,0 s
28Przemysław LipkowskiII f52,0 s
29Bartosz JaranowskiII e59,4 s
Sztafeta 4*50 m stylem dowolnym
MiejsceKlasaCzas
1III d2.12.6 min
2IV h2.17.3 min
3II w2.27.7 min
4II k2.31.2 min
5III e2.41.9 min
6II b2.43.2 min
7II a2.47.9 min
8II e3.35.0 min
Tekst i zdjęcia: MVS
Opracowanie WWW: MVS
Opracowanie wyników: JK
Gości: 3757

W:2112776     P:2100288
Plan zajęć | Ważne Wydarzenia | Absolwenci | Rekrutacja | Kontakt | Spis treści
Zespół Szkół Mechanicznych Elektrycznych i Elektronicznych w Toruniu

Telefon: (+48 56) 6544791
e-mail : zsmeie@zsmeie.torun.pl