GłównaAktualnościInformatoryKronika InternatuAbsolwenciAmperekKadraDokumentyRekrutacjaKontakt

Wydarzenia w Internacie ZSMEiE - 2016 / 2017

  


Wstecz      Dalej

XXIV Wielki Turniej Rozrywki na stronie ROZRYWKIXXIV Wielki Turniej Rozrywki na stronie ROZRYWKI

12 kwietnia w świetlicy internatu Zespołu Szkół Mechanicznych, Elektrycznych i Elektronicznych w Toruniu odbył się XXIV Wielki Turniej "Rozrywki", organizowany przez internackie koło szaradziarskie wraz z jego opiekunką Jolantą Dziętarą. Wychowankowie internatu przystąpili do rywalizacji w 3-osobowych zespołach. Na początku chwilą ciszy uczczono pamięć red. Bohdana Zapaska, który parokrotnie reprezentował na turnieju redakcję "Rozrywki".
Z zestawem zadań przygotowanych przez "Rozrywkę" najlepiej poradził sobie zespół w składzie: Milena Błaszak, Mateusz Lewicki i Weronika Markowska (16 pkt). Drugie miejsce zdobyli Paweł Płomiński, Weronika Satro i Paweł Tybura (13 pkt), a trzecie – Sandra Malinowska, Sylwia Ogrodowska i Grzegorz Płomiński (11 pkt).
W części drugiej turnieju rozwiązywano krzyżówkowe łamigłówki autorstwa członków Klubu Szaradzistów „Labirynt”: Grzegorza Gurzyńskiego, Jerzego Marchewki, Wojciecha Pietruszewskiego i Sławomira Prusieckiego. Tym razem zwycięstwo odnieśli Paweł Płomiński, Weronika Satro i Paweł Tybura (36 pkt), wyprzedzając Milenę Błaszak, Mateusza Lewickiego i Weronikę Markowską (33 pkt) oraz Sandrę Malinowską, Sylwię Ogrodowską i Grzegorza Płomińskiego (32 pkt). Zwycięskie zespoły otrzymały nagrody. (gg)

http://www.rozrywka.waw.pl/liga-mlodych-szaradzistow-0
Artykuł z nr 11 ROZRYWKI z 27 maja 2018 r.
Strona 39 z nr 11 ROZRYWKI z 27maja 2018 r.

2018 Wielki Turniej Rozrywki - zadania rozrywki
2018 Wielki Turniej Rozrywki - zadania labiryntu
Opracowanie: mgr Grzegorz Gurzyński
Opracowanie WWW: MVS