GłównaAktualnościInformatoryKronika InternatuAbsolwenciAmperekKadraDokumentyRekrutacjaKontakt

Wydarzenia w Internacie ZSMEiE - 2016 / 2017

  


Wstecz      Dalej

Delegacja ZSMEiE na święcie Wojskowej Akademii Technicznej w Warszawie


Delegacja Zespołu Szkół Mechanicznych Elektrycznych i Elektronicznych na święcie Wojskowej Akademii Technicznej w Warszawie
29 listopada to "Dzień Podchorążych", ale również święto, współpracującej z naszą szkołą, Wojskowej Akademii Technicznej w Warszawie. Tego dnia z Torunia wyjechała do Stolicy delegacja z Zespołu Szkół Mechanicznych Elektrycznych i Elektronicznych w składzie: dr Maciej Zawacki - Wicedyrektor ZSMEiE, mgr Jerzy Konopiński - Prezes Zarządu Stowarzyszenia Przyjaciół ZSMEiE i wychowawca internatu szkolnego oraz mgr Adrian Weredycki - nauczyciel naszej szkoły.

Wzięliśmy udział w uroczystej zbiórce z okazji święta Akademii. Wysłuchaliśmy okolicznościowego wystąpienia Komendanta - Rektora WAT - płk. dr hab. Inż. Tadeusza Szczurka - prof. WAT oraz obserwowaliśmy ceremonię wręczania odznaczeń, odznak i wyróżnień wojskowym i cywilnym pracownikom uczelni. Z wielką przyjemnością obejrzeliśmy i wysłuchaliśmy koncertu w wykonaniu Centralnego Zespołu Artystycznego Wojska Polskiego.
W czasie pobytu w WAT mieliśmy okazję i przyjemność przeprowadzenia krótkiej bezpośredniej rozmowy z Komendantem - Rektorem tej uczelni.
Tekst: mgr Jerzy Konopiński
Zdjęcia: mgr Adrian Weredycki, Grzegorz Rosiński
Opracowanie WWW: MVS