GłównaAktualnościInformatoryKronika InternatuAbsolwenciAmperekKadraDokumentyRekrutacjaKontakt

Wydarzenia w Internacie ZSMEiE - 2016 / 2017

  


Wstecz      Dalej

Pożegnanie absolwentów A.D. 2017

Pożegnanie absolwentów A.D. 2017

20 kwietnia 2017 r. w klubie internatu odbyło się uroczyste pożegnanie maturzystów mieszkających w internacie. Podczas spotkania został podsumowany przez Pana Janusza Marciszewskiego cały okres pobytu absolwentów pod względem statystycznym oraz ciekawostek z życia internackiego. Młodzież udzielająca się w życiu internackim oraz wyróżniająca się pod względem zachowania otrzymała z rąk Pani Kierownik Katarzyny Rosińskiej nagrody książkowe oraz listy pochwalne.
Podczas tej uroczystości zostały także wręczone maturzystom statuetki w np. kategoriach:
Pochwalony Roku - to szczególne wyróżnienie dla osoby, która w ciągu roku otrzymała największą, spośród wszystkich wychowanków, liczbę pochwał za aktywny udział w pracach na rzecz Internatu ZSMEiE, koleżeńską postawę, rzetelne wykonywanie powierzonych obowiązków. Ta statuetka przypadła w udziale Mateuszowi Lewickiemu.
Informatyczny Roku - to szczególne wyróżnienie dla osoby, która służyła swoją wiedzą i umiejętnościami informatycznymi w przygotowywaniu imprez kulturalno - naukowych, włożyła swój wkład w opracowanie materiałów reklamowych dotyczących Internatu. Właścicielem tej statuetki został po raz kolejny Mateusz Lewicki.

Dama Roku - to szczególne wyróżnienie dla osoby, która charakteryzuje się wyjątkową kulturą osobistą w każdej sytuacji. W tym roku to wyróżnienie trafiło do rąk Agaty Guz.
Zakręceni charytatywnie - to szczególne wyróżnienie dla osób, które swój czas poświęcają na działalność charytatywną (cały rok zbierają zakrętki przeznaczone na zakup wózka inwalidzkiego dla niepełnosprawnej osoby). Na to wyróżnienie zasłużyły trzy osoby: Anna Kamińska, Sandra Kaszak oraz Anna Reśkiewicz.
W miłej atmosferze wspomnień wychowawcy wspólnie z maturzystami obejrzeli prezentację zdjęć przedstawiających okres pobytu wychowanków w internacie.
Tekst: Jolanta Dziętara
Zdjęcia: Jakub Gajdziński
Opracowanie WWW: MVS