GłównaAktualnościInformatoryKronika InternatuAbsolwenciAmperekKadraDokumentyRekrutacjaKontakt

Wydarzenia w Internacie ZSMEiE - 2016 / 2017

  


Wstecz      Dalej

Aukcja charytatywna podczas imprezy kulturalnej "Wieczór z twórczością Boba Dylana"

Aukcja charytatywna podczas imprezy kulturalnej "Wieczór z twórczością Boba Dylana"

Dnia 28 marca 2017 w Internacie Zespołu Szkół Mechanicznych Elektrycznych i Elektronicznych w Toruniu odbyła się aukcja charytatywna na rzecz Bartka, ucznia drugiej klasy naszj szkoły.Akcję zorganizowały wychowawczynie mgr Alicja Barwińska-Chmielewicz i mgr Karolina Zielińska. Aukcję poprzedziło zbieranie pieniędzy wśród wychowanków internatu przez Piotra Gutowskiego i Natalię Witkowską.
Wstępem do samej aukcji był "Wieczór twórczości Boba Dylana"- muzyka niekomercyjnego, który w śpiewanych piosenkach dotykał zwykłych, ludzkich spraw. Fragmenty jego wypowiedzi dotyczące wspomnień z dzieciństwa, historii przybranego pseudonimu, motywów pisania piosenek, problemów z tworzeniem kolejnych zespołów oraz krótką charakterystykę postaci i kulisy otrzymania przez muzyka nagrody Nobla czytali wychowankowie : Łukasz Chrzanowski, Krystian Czachowski, Aleksandra Łęga, Sandra Kaszak, Adam Kułakowski, Patryk Sobota oraz Adrian Niedziałkowski. Były one przeplatane teledyskami z utworami muzyka. Oprawą techniczną imprezy zajmował sie Krzysztof Wawrzyk.

Na imprezie gościlismy panią Aleksandrę Plec- metodyka TODMiDN i naszą pielęgniarkę szkolną Danutę Maciejewską. Kolejnym elementem imprezy była aukacja, na którą fanty były podarowane przez: Magdalenę Cieślińską, Jolantę Dziętarę, Mirosławę Krysiak, Danutę Maciejewską, Hannę Żuchowską – Nowicką . Aukcję prowadził Piotr Gutowski Wszystkie fanty zostały wylicytowane w gorącej atmosferze. Po zakończeniu licytacji komisja w składzie Ewa Dądelewska i Klaudia Nowak ogłosiła , że w sumie zostało zebrane 510,23 złotych. Pieniądze dnia 05 kwietnia zostały przekazane na ręce mamy Bartka.
Tekst i zdjęcia: mgr Jolanta Dziętara
Opracowanie WWW: MVS