GłównaAktualnościInformatoryKronika InternatuAbsolwenciAmperekKadraDokumentyRekrutacjaKontakt

Wydarzenia w Internacie ZSMEiE - 2015 / 2016

  


Wstecz      Dalej

Statuetki - Internat 2015


Kapituła Rady Wychowawców Internatu przyznała nagrody - statuetki za rok szkolny 2014/2015 w następujących kategoriach:

POCHWALONY ROKU - to szczególne wyróżnienie dla osoby, która w ciągu roku otrzymała największą, spośród wszystkich wychowanków, liczbę pochwał za aktywny udział w pracach na rzecz Internatu ZSMEiE, koleżeńską postawę, rzetelne wykonywanie powierzonych obowiązków.
FIZYCZNY ROKU - to szczególne wyróżnienie dla osoby, która spośród wszystkich wychowanków, wykazała się największym sportowym zapałem, zmysłem organizacyjnym, udziałem w grupach zespołowych oraz wysokimi sportowymi wynikami osiągniętymi w Internacie.
POMAGIER ROKU - to szczególne wyróżnienie dla osoby, która w czasie roku wyróżniła się spośród wszystkich wychowanków liczbą zebranych tzw. plusików za pomoc w pracach gospodarczych w Internacie ZSMEiE.
INFORMATYCZNY ROKU - to szczególne wyróżnienie dla osoby, która służyła swoją wiedzą i umiejętnościami informatycznymi w przygotowywaniu imprez kulturalno-naukowych, włożyła swój wkład w opracowanie materiałów reklamowych dotyczących Internatu.
ZAKRĘCENI CHARYTATYWNIE - to szczególne wyróżnienie dla osób, które swój czas poświęcają na działalność charytatywną (cały rok zbierają zakrętki przeznaczone na zakup wózka inwalidzkiego dla niepełnosprawnej osoby).
DAMA ROKU / DŻENTELMEN ROKU - to szczególne wyróżnienie dla osoby, która charakteryzuje się wyjątkową kulturą osobistą w każdej sytuacji.


Wyróżnieni w poszczególnych kategoriach:
POCHWALONY ROKU - Karol Burkwicz
POMAGIER ROKU - Kamil Marcinkowski
FIZYCZNY ROKU - Arkadiusz Guz
INFORMATYCZNY ROKU - Mateusz Lewicki
ZAKRĘCENI CHARYTATYWNIE - Justyna Kamińska i Andrzej Rolka
DAMA ROKU / DŻENTELMEN ROKU - Klaudia Żbikowska / Mateusz DybkaTekst i zdjęcia: mgr J. Dziętara
Opracowanie WWW: ©MVS