GłównaAktualnościInformatoryKronika InternatuAbsolwenciAmperekKadraDokumentyRekrutacjaKontakt

Wydarzenia w Internacie ZSMEiE - 2014 / 2015

  


Wstecz      Dalej

Statuetki - Internat 2013 / 2014


DAMA ROKU


NAJWIĘKSZY POSTĘP ROKU


GENTELMAN ROKU   /   POCHWALONY ROKUZAKRĘCENI CHARYTATYWNIEStatuetki - Internat 2013 / 2014

Kapituła Rady Wychowawców Internatu przyznała nagrody - statuetki za rok szkolny 2013/2014 w następujących kategoriach:
POCHWALONY ROKU - to szczególne wyróżnienie dla osoby, która w ciągu roku otrzymała największą, spośród wszystkich wychowanków, liczbę pochwał za aktywny udział w pracach na rzecz Internatu ZSMEiE, koleżeńską postawę, rzetelne wykonywanie powierzonych obowiązków.
FIZYCZNY ROKU - to szczególne wyróżnienie dla osoby, która spośród wszystkich wychowanków, wykazała się największym sportowym zapałem, zmysłem organizacyjnym, udziałem w grupach zespołowych oraz wysokimi sportowymi wynikami osiągniętymi w Internacie.
POMAGIER ROKU - to szczególne wyróżnienie dla osoby, która w czasie roku wyróżniła się spośród wszystkich wychowanków liczbą zebranych tzw. plusików za pomoc w pracach gospodarczych w Internacie ZSMEiE.
INFORMATYCZNY ROKU - to szczególne wyróżnienie dla osoby, która służyła swoją wiedzą i umiejętnościami informatycznymi w przygotowywaniu imprez kulturalno-naukowych, włożyła swój wkład w opracowanie ulotki promującej Internat.
NAJWIĘKSZY POSTĘP ROKU - to szczególne wyróżnienie dla osoby, która w ciągu roku wykazała się pozytywną zmianą w postawie, zachowaniu oraz podejściu do obowiązków szkolnych.
ZAKRĘCENI CHARYTATYWNIE - to szczególne wyróżnienie dla osób, które swój czas poświęcają na działalność charytatywną (cały rok zbierają zakrętki przeznaczone na zakup wózka inwalidzkiego dla niepełnosprawnej osoby).
DAMA ROKU / DŻENTELMEN ROKU - to szczególne wyróżnienie dla osoby, która charakteryzuje się wyjątkową kulturą osobistą w każdej sytuacji.

Wszystkim zwycięzcom serdecznie gratulujemy!


FIZYCZNY ROKU


POMAGIER ROKU


INFORMATYCZNY ROKU

Tekst: Jolanta Dziętara i Katarzyna Rosińska
Zdjęcia: Jolanta Dziętara
Opracowanie WWW: MVS