GłównaAktualnościInformatoryKronika InternatuAbsolwenciAmperekKadraDokumentyRekrutacjaKontakt

Wydarzenia w Internacie ZSMEiE - 2009 / 2010

  


Wstecz      Dalej

Quiz popularno-naukowy "Wiem prawie wszystko ..."

W Internacie ZSMEiE, po raz drugi odbył się finał quizu popularno-naukowego "Wiem prawie wszystko ...". W eliminacjach wzięli udział wszyscy wychowankowie internatu. W finale wystąpiło dziesięcioro wychowanków ze wszystkich grup wychowawczych. Grupę I reprezentowali Marcin Grünberg i Artur Siedlecki, grupę II - Mateusz Sosnowski i Damian Fryza, grupę III - Szymon Topolewski i Paweł Ogrodowski, grupę IV - Mateusz Stałowski i Krzysztof Wilmowicz, grupę V - Joanna Grabowska i Barbara Kułakowska.
Finaliści odpowiadali na pytania z różnych dziedzin, zadawane przez prowadzących Adriana Komorowski i Angelikę Mylkie. Za każdą poprawną odpowiedź był przyznawany 1 punkt. Zła odpowiedź lub jej brak oznaczała zero punktów. Trzecia nieprawidłowa odpowiedź eliminowała uczestnika z konkursu. Nad poprawnym przebiegiem quizu czuwało jury w składzie: mgr Katarzyna Rosińska (przewodnicząca), mgr Jerzy Konopiński, mgr Alicja Barwińska-Chmielewicz, mgr Monika Mikołajczak- Curyło oraz przewodniczący MRI - Wojtek Rumiński.
Wygrał Krzysztof Wilmowicz, pokonując swojego kolegę z grupy IV Mateusza Stałowskiego. III miejsce zajęła Barabara Kułakowska. Zwycięzcy w nagrodę otrzymali bilety do kina. Zmaganiom wychowanków kibicowali wychowawcy: mgr Zbigniew Ciarkowski, mgr Grzegorz Gurzyński, mgr Jolanta Dziętara.
W ocenie uczestników i obserwatorów impreza była bardzo udana a stało się to za przyczyną działania wielu osób przygotowujących i realizujących quiz. Dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w imprezie i pomogli w jej przygotowaniu.
Tekst: AB-C
Zdjęcia: ŁG
Opracowanie WWW: MVS