GłównaAktualnościInformatoryKronika InternatuAbsolwenciAmperekKadraDokumentyRekrutacjaKontakt

Wydarzenia w Internacie ZSMEiE - 2005 / 2006

  


Wstecz      Dalej

Internackie pożegnanie maturzystów 2006

Trzydzieści maturzystek i maturzystów zamieszkujących Internat Zespołu Szkół Mechanicznych, Elektrycznych i Elektronicznych uroczyście pożegnało się z opiekunami i swoim drugim domem. Przy kawie, ciastkach i owocach spędzili pierwsze maturalne popołudnie internaccy absolwenci na ostatnim wspólnym spotkaniu z kadrą pedagogiczną i przewodniczącym internackiego samorządu. Pełni wrażeń i emocji z pierwszego dnia egzaminów,
Tegoroczni maturzyści ...


... podczas uroczystości ...

... pożegnania z kierownictwem ...

... i wychowawcami


Kwiaty od wychowanków

maturzyści wysłuchali przemówień pożegnalnych kierownika internatu, swoich opiekunów oraz przewodniczącego samorządu, Marcina Potęgi.
Wszyscy odchodzący wychowankowie otrzymali pożegnalną pamiątkową publikację "Nie odnajdzie więcej nas ta sama chwila..." z tableau zawierającym zdjęcia wszystkich maturzystów i ich opiekunów oraz pięknym tekstem dezyderaty z 1692, kończącym się słowami "Bądź pogodny. Dąż do szczęścia."

Przemawia kierownik internatu
 

Pamiatkowa publikacja z tableau
 

Przewodniczący samorzadu
Marcin Potega żegna maturzystów
Wyróżniający się wychowankowie, których było aż szesnastu, otrzymali listy gratulacyjne oraz książkowe upominki. Oto oni: Przemysław Brzoskiewicz, Natalia Hebel, Maciej Horodecki, Dawid Koruba, Adrian Kurza, Szymon Kurzętkowski, Michał Maciejewski, Katarzyna Małkiewicz, Marta Mazurkiewicz, Małgorzata Niemirowska, Kamil Pacholski, Krystian Piątkowski, Tomasz Winowski, Patryk Zakrzewski, Jacek Zarębski i Bartosz Zubrzycki. Po podziękowaniach i wręczeniu kwiatów opiekunom, nadszedł czas na rozmowy i wspomnienia przy kawie i ciastkach.

Przemawiają wychowawczynie maturzystek


Album tatrzanski dla Dawida Koruby
od kierownika internatu

Album najpiękniejsze miejsca w polsce dla
Adriana Kurzy od kierownika internatu

Nagroda dla Kamila Pacholskiego
 


Przemawia wychowawca
Grzegorz Gurzyński

Dominowały refleksje na temat: czym było dla mnie zamieszkiwanie w internacie i jak ten etap życia będzie wspominany po latach. Była też okazja do przypominania różnych sytuacji z przeszłości, szczególnie tych budzących śmiech. Z perspektywy czasu okazało się, że nawet trudne onegdaj sprawy, dziś budzą wesołą refleksję i tak właśnie zapadają w pamięci. Spotkanie zakończyło tradycyjnie "rodzinne" zdjęcie przed internatem.

Maturzystki z wychowawczyniami

Kwiaty od wychowanek

"Rodzinne" zdjęcie przed internatem
Tekst: Mirosław Kwiatkowski
Zdjęcia: Wojciech Struczyński
Opracowanie WWW: MVS