GłównaAktualnościInformatoryKronika InternatuAbsolwenciAmperekKadraDokumentyRekrutacjaKontakt

Wydarzenia w Internacie ZSMEiE - 2004 / 2005

  


Wstecz      Dalej

Ogólnointernackie zawody międzygrupowe w pływaniu - "Jak ryby w wodzie"


Start sztafety

Zmiana sztafety

Podwodne polowanie na krążek

Kilkuosobowe drużyny grup I, II i V zmierzyły się w ostatnim dniu lutego na szkolnym basenie. Zwyciężyli maturzyści. Zorganizowane przez sekcję sportową samorządu internatu i sprawnie przeprowadzone przez wychowawcę, mgr. Wojciecha Struczyńskiego, zawody zgromadziły 13 zawodników.


Przed kolejną konkurencją

Przeciąganie liny

Konkurs w pchaniu piłki

Dopingowani przez kolegów zmierzyli się oni w siedmiu konkurencjach: 25 m w stylu klasycznym i kraulem, przeciąganie liny w wodzie, pływanie z piłką, poszukiwanie krążka pod wodą na czas, najbardziej efektowny skok do wody, sztafeta 4 x 25 m. Szczególną pomysłowością i poczuciem humoru musieli wykazać się zawodnicy podczas skoku do wody, bowiem na te elementy sędziowie zwracali uwagę najbardziej.


I po zawodach
 

Rodzinne zdjęcie po zakończeniu
zawodów

Rodzinne zdjęcie po uroczystości
wręczenia nagród

Impreza, mimo elementów rywalizacji, przebiegła w atmosferze dobrej zabawy, a wszyscy zawodnicy otrzymali czekoladowe nagrody - jedni większe, inni mniejsze. Organizatorzy, zadowoleni z identycznej liczby zawodników przed i po zawodach, podkreślili podczas uroczystego zakończenia, że warto doskonalić nie tylko umiejętność pływania, ale i dbać o swoje bezpieczeństwo.
Tekst: Mirosław Kwiatkowski
Zdjęcia: Dawid Koruba
Opracowanie WWW: MVS