GłównaAktualnościInformatoryKronika InternatuAbsolwenciAmperekKadraDokumentyRekrutacjaKontakt

Absolwenci Internatu ZSMEiE w Toruniu

  







     Adres:

   Internat
   Zespołu Szkól Mechanicznych
   Elektrycznych i Elektronicznych
   im. prof. Sylwestra Kaliskiego
   87-100 Toruń
   ul. Świętego Józefa 22/24

     Telefon:

   (56) 6544107
        w.19 - Kierownik Internatu
        w.36 - Wychowawcy
   (56) 6596184 - Wychowawcy

     E-mail:

   internat@zsmeie.torun.pl

     Nr konta:

   10 1160 2202 0000 0000 6376 4156

Absolwenci - mieszkańcy Internatu ZSMEiE


Rocznik 2017

   Wychowawcy:
mgr Jolanta Dziętara, mgr Janusz Marciszewski, mgr Monika Mikołajczak-Curyło, mgr Jerzy Konopinski, mgr Karolina Zielińska, mgr Alicja Barwińska-Chmielewicz, mgr Hanna Żuchowska-Nowicka

Absolwenci:
Kamil Bojanowski, Piotr Boniecki, Paulina Daśko, Łukasz Derenda, Filip Domagalski, Piotr Gutowski, Agata Guz, Damian Lewandowski, Mateusz Lewicki, Justyna Kamińska, Maciej Kamiński, Sandra Kaszak, Dawid Olszewski, Szymon Płomiński, Anna Przekopowicz, Paweł Rogiewicz, Damian Urbański, Joanna Wilińska, Agata Wyborska

Rocznik 2016

   Wychowawcy:
mgr Jolanta Dziętara, mgr Janusz Marciszewski, mgr Monika Mikołajczak-Curyło, mgr Jerzy Konopinski

Absolwenci:
Karol Burkwicz, Mateusz Ceglecki, Klaudia Chojnacka, Michał Chrupek, Ewelina Ciechowska, Wiktor Dudziński, Arkadiusz Guz, Michał Hryb, Dariusz Jaworski, Paweł Jątczak, Bartosz Kajl, Oskar Klafczyński, Patryk Kolasiński, Jakub Kończalski, Michał Kotyra, Martyna Krawczyk, Przemysław Lewandowski, Rafał Łęgowski, Maciej Maćkiewicz, Andrzej Rolka, Bartłomiej Rozworski, Patryk Sałacki, Mariusz Stawiarski, Agnieszka Szałach, Bartosz Szczot, Damian Zieliński, Klaudia Żbikowska

Rocznik 2014

   Wychowawcy:
mgr Katarzyna Rosińska, mgr Alicja Barwińska-Chmielewicz, mgr Jolanta Dziętara, mgr Janusz Marciszewski, mgr Monika Mikołajczak-Curyło, mgr Jerzy Konopinski, mgr Karolina Zielińska, mgr Hanna Żuchowska-Nowicka

Absolwenci:
Michał Budrycki, Łukasz Ceglecki, Sebastian Chmielewski, Dawid Drzażdrzewski, Mariusz Grabowski, Kamil Gręźlikowski, Julia Janiak, Anna Kamińska, Agnieszka Kowalik, Klaudia Lewandowska, Marcin Ładniak, Kajl Mateusz, Mariusz Mazurkiewicz, Mariusz Pokojski, Damian Pokorniecki, Mateusz Porębski, Adrian Rapsiewicz, Monika Rudnicka, Jacek Rumiński, Damian Słowikowski, Izabela Sobiecka, Mateusz Szwęch, Patryk Tomczyk, Dariusz Urbański, Weronika Waśkiewicz, Żaneta Wilgorska, Agata Wojnowska, Kamil Zaborowski, Paweł Zdunkowski

Rocznik 2013

   Wychowawcy:
mgr Katarzyna Rosińska, mgr Alicja Barwińska-Chmielewicz, mgr Jolanta Dziętara, mgr Janusz Marciszewski, mgr Monika Mikołajczak-Curyło, mgr Jerzy Konopinski, mgr Karolina Zielińska, mgr Hanna Żuchowska-Nowicka

Absolwenci:
Andżelika Bartosiewicz, Krzysztof Bartoszewski, Mateusz Boruta, Sławomir Czapski, Kacper Czarnecki, Adam Drywa, Damian Elwertowski, Mateusz Górski, Kamil Jaćkiewicz, Adrian Jankowski, Karolina Janowska, Łukasz Łyczak, Krzysztof Motylewski, Łukasz Polak, Przemysław Sarnowski, Piotr Skibińki, Szymon Sokołowski, Daniel Więcławski, Łukasz Wiśniewski

Rocznik 2012

   Wychowawcy:
mgr Jolanta Dziętara, mgr Emilia Gaładyk, mgr Monika Mikołajczak-Curyło, mgr Jerzy Konopinski, mgr Zbigniew Ciarkowski

Absolwenci:
Mateusz Basaj, Piotr Błendowski, Jędrzej Bojarski, Krystian Bylicki, Maciej Ciechacki, Jacek Czyżykowski, Łukasz Delikat, Krzysztof Drożyński, Marta Górnicka, Mateusz Filbrandt, Mateusz Jabłoński, Paweł Kalwarski, Michał Kliniewski, Adrian Komorowski, Michał Kowalski, Ewelina Kostrubiec, Michał Kraszewski, Adrian Laskowski, Magdalena Łapczyńska, Filip Łapiński, Filip Otłowski, Marta Ożóg, Sebastian Poniewierski, Robert Rewers, Radosław Rospirski, Karol Sienkiewicz, Mateusz Sosnowski, Marta Szklarska, Krystian Trąba, Kamil Wieczyński, Adrian Zalewski

Rocznik 2011

   Wychowawcy:
mgr Jolanta Dziętara, mgr Emilia Gaładyk, mgr Monika Mikołajczak-Curyło, mgr Jerzy Konopinski, mgr Zbigniew Ciarkowski

Absolwenci:
Bartłomiej Błędowski, Ariel Ciechomski, Michał Czarnecki, Dawid Dacewicz, Justyna Daśko, Łukasz Gajkowski, Marek Gąsiorowski, Łukasz Górnicki, Olga Izdebska, Norbert Jankowski, Jan Kaczorowski, Karol Kęsicki, Mariusz Kocik, Kamil Koprowski, Łukasz Kosmal, Paulina Lisewska, Robert Ładniak, Robert Małkowski, Tomasz Michalski, Piotr Piotrowski, Marek Placiński, Sandra Puczyńska, Rafał Reiwer, Przemysław Różański, Ewelina Sobocińska, Jonatan Szmyt, Karol Ulikowski, Bartosz Wiśniewski

Rocznik 2010

   Wychowawcy:
mgr Monika Mikołajczak-Curyło, mgr Karolina Zielińska, mgr Emilia Gaładyk, mgr Grzegorz Gurzyński, mgr Janusz Marciszewski

Absolwenci:
Marta Baryza, Joanna Borucka, Katarzyna Cedro, Joanna Chmielewska, Małgorzata Cylc, Kamil Daszkowski, Krzysztof Figurski, Mateusz Gieszkiewicz , Joanna Grabowska, Paweł Gralla, Adam Gutmański, Adrian Gutowski, Paweł Janikowski, Bartłomiej Jeziorski, Kamila Klementowska, Mateusz Kocik, Arkadiusz Kozłowski, Barbara Kułakowska, Katarzyna Maciejewska, Kamila Makowska, Sławomir Malinowski, Marta Mroczkowska, Paweł Ogrodowski, Katarzyna Ożóg, Robert Przystalski, Remigiusz Puczyński, Mateusz Stałowski, Kamila Szczepanik, Krzysztof Szopa, Przemysław Tomczyk, Szymon Topolewski, Adrianna Welenc, Krzysztof Wilmowicz, Agata Wysocka, Aleksandra Ziółkowska

Rocznik 2009

   Wychowawcy:
mgr Monika Mikołajczak-Curyło, mgr Karolina Zielińska, mgr Emilia Bober, mgr Grzegorz Gurzyński, mgr Janusz Marciszewski

Absolwenci:
Wioletta Baźmirowska, Ewelina Becińska, Olga Bereza, Krzysztof Bering, Karol Bińkowski, Sławomir Błędowski, Karolina Chojnowska, Robert Długokęcki, Joanna Dziarkowska, Przemysław Elminowski, Paulina Elwertowska, Bartosz Figurski, Maciej Flor, Arkadiusz Guzowski, Mateusz Jaguszewski, Michał Kawałko, Marta Krajewska, Arkadiusz Kuras, Daniel Ligowski, Michalina Makowska, Mariusz Pipczyński, Michał Pokojski, Małgorzata Sekuła, Paulina Sobocińska, Agnieszka Szlosowska, Krzysztof Ulatowski, Fabian Weisbrót, Piotr Welenc, Krzysztof Wesołowski, Daniel Zakrzewski

Rocznik 2008

   Wychowawcy:
mgr Monika Mikołajczak-Curyło, mgr Karolina Zielińska, mgr Jerzy Konopiński

Absolwenci:
Sylwia Balewska, Michał Bartkowski, Bartosz Baryza, Tomasz Białobrzeski, Bartłomiej Cylc, Justyna Doligalska, Rafał Dyks, Monika Dziubak, Kinga Horodecka, Emilia Izdebska, Karolina Jóźwiak, Rafał Klugiewicz, Aleksandra Korenkiewicz, Przemysław Kostrubiec, Damian Kułakowski, Monika Leśniewska, Katarzyna Lewandowska, Kamil Łosiński, Bartłomiej Matraszek, Rafał Nalikowski, Piotr Nocoń, Piotr Osmanowski, Artur Pacholski, Robert Pacholski, Marta Rogalska, Dawid Rumiński, Sylwia Ryszewska, Alicja Sajkowska, Arkadiusz Szczotek, Łukasz Tarzyński, Mateusz Topolewski, Radosław Wawrzyńczak, Marcin Wilmowicz, Aleksandra Żużewicz

Rocznik 2007

   Wychowawcy:
mgr Monika Mikołajczak-Curyło, mgr Karolina Zielińska, mgr Wojciech Struczyński, mgr Jerzy Konopiński

Absolwenci:
Jan Bieżuński, Krystian Dunisławski, Adam Dyksa, Radosław Głowacki, Piotr Iwiński, Paweł Karbowski, Bartosz Karpiński, Mateusz Kempczyński, Łukasz Kumkowski, Marcin Makowski, Dawid Malinowski, Marieta Milewska, Kamil Piotrowski, Kamil Porębski, Marcin Potęga, Adam Powęzowski, Przemysław Pyrzanowski, Krzysztof Rumiński, Tomasz Rutkowski, Tomasz Skoczylas, Stanisław Szlosek, Tomasz Trzpiot, Jarosław Warlikowski, Tomasz Wiechecki, Karol Wilamowski, Michał Zajączkowski, Bartłomiej Zdziarski, Krzysztof Zieliński, Danuta Żubkowska

Rocznik 2006

   Wychowawcy:
mgr Monika Mikołajczak-Curyło, mgr Karolina Zielińska, mgr Wojciech Struczyński, mgr Grzegorz Gurzyński

Absolwenci:
Dariusz Błaszkiewicz, Adrian Borkowski, Przemysław Brzoskiewicz, Przemysław Choroszkiewicz, Krystian Chrupek, Marcin Czajka, Paweł Dąbrowski, Radosław Drwęski, Natalia Hebel, Maciej Horodecki, Dawid Koruba, Artur Krysman, Łukasz Kucięba, Adrian Kurza, Szymon Kurzętkowski, Maciej Lenartowski, Mateusz Łyda, Michał Maciejewski, Krzysztof Majewski, Katarzyna Małkiewicz, Marta Mazurkiewicz, Jakub Michałowski, Małgorzata Niemirowska, Kamil Pacholski, Krystian Piątkowski, Dariusz Szulkowski, Patryk Wicher, Tomasz Winowski, Jacek Zarembski, Paweł Zieliński, Bartosz Zubrzycki

Rocznik 2005

   Wychowawcy:
mgr Zdzisław Naramowski, mgr Grzegorz Gurzyński, mgr Janusz Marciszewski

Absolwenci:
Dariusz Banaszewski, Fabian Bering, Paweł Boruszkowski, Karol Brzeziński, Paweł Brzuskiewicz, Grzegorz Cieślak, Marek Dąbrowski, Michał Grabowski, Łukasz Grabowski, Paweł Jaliński, Paweł Kaczorowski, Łukasz Kamiński, Mariusz Kozicki, Jacek Maćkiewicz, Tomasz Piątkowski, Bartosz Piotrowski, Paweł Roszkowski, Kamil Rozmyślak, Marek Sztankowski, Bartosz Tarnogórski, Dawid Wojcieszak, Kamil Zubik, Paweł Zieliński, Bartłomiej Żychniewicz

Rocznik 2004

   Wychowawcy:
mgr Ewelina Flis, mgr Jerzy Konopiński, mgr Janusz Marciszewski

Absolwenci:
Jacek Bartnicki, Robert Czapliński, Michał Delikat, Kamil Dziadosz, Marcin Gąsiorowski, Jarosław Gerke, Krzysztof Kośmider, Tomasz Kuryś, Piotr Kurzętkowski, Karol Lewandowski, Marcin Łapkiewicz, Tomasz Małobłocki, Przemysław Manikowski, Michał Mey, Sokrates Mikołajczak, Kamil Nartowski, Andrzej Nawrotek, Łukasz Popławski, Łukasz Putynkowski, Adam Reszkowski, Dawid Rasik, Marek Sentkowski, Adam Sosnowski, Łukasz Szczawiński, Marcin Szczotek, Krzysztof Szociński, Kamil Wicher, Robert Wijata, Bogumił Zadrożny

Rocznik 2003

   Wychowawcy:
mgr Jerzy Konopiński, mgr Wojciech Struczyński

Absolwenci:
Przemysław Balsam, Łukasz Czaiński, Łukasz Cyzman, Oktawian Dziadosz, Karol Kempczyński, Krzysztof Kucharski, Rafał Kuciński, Zbigniew Leszczyński, Paweł Łapkiewicz, Wojciech Łukaszewicz, Adam Malinowski, Cezary Marszelewski, Łukasz Mazurkiewicz, Łukasz Nartowski, Kamil Osmanowski, Karol Pacholski, Seweryn Pełka, Łukasz Pepel, Sławomir Piotrowski, Michał Politowski, Mariusz Półtorak, Krystian Sobota, Dariusz Szylkowski, Artur Trzpiot, Paweł Tydryszewski, Artur Węglerski

Rocznik 2002

   Wychowawcy:
mgr Zbigniew Ciarkowski, dr Jerzy Marchewka

Absolwenci:
Wojciech Bania, Rafał Baran, Grzegorz Bożejewicz, Paweł Brodziński, Łukasz Brzeski, Rafał Cisło, Grzegorz Falkowski, Łukasz Fokt, Krzysztof Gołębiewski, Mariusz Grabowski, Bartosz Hałajdziak, Sebastian Hoffman, Andrzej Kosicki, Artur Klimowski, Paweł Lipiński, Dariusz Marciniak, Michał Mieszkowski, Łukasz Motyliński, Jacek Pancierzeński, Jarosław Pawski, Grzegorz Rewers, Krzysztof Silkowski, Krzysztof Skrzypczak, Hubert Susek, Bartosz Szwarc, Patrycjusz Szwarc, Michał Wasiniak, Andrzej Wiśniewski, Mariusz Witkowski, Krzysztof Wiwatowski, Przemysław Woźniak, Marcin Żołnowski

Rocznik 2001

   Wychowawcy:
mgr Zdzisław Naramowski, mgr Grzegorz Gurzyński

Absolwenci:
Krystian Błażejewski, Rafał Brodewicz, Mariusz Fajfer, Grzegorz Górecki, Krzysztof Góreczny, Grzegorz Grochowalski, Eugeniusz Gumowski, Przemysław Melkowski, Michał Mleczek, Janusz Piotrowski, Jarosław Prusiecki, Wojciech Pszeniczny, Andrzej Puzon, Karol Rochowicz, Arkadiusz Romanowski, Rafał Sitniewski, Piotr Sobiechowski, Karol Szwajkowski, Rafał Waruszewski, Mirosław Wierzbicki, Karol Wytrążek, Bartosz Wzorek, Marcin Zajączkowski, Tomasz Zatorski, Rafał Zdunkowski

Rocznik 2000

   Wychowawcy:
mgr Janusz Marciszewski, mgr Jarosław Rojewski

Absolwenci:
Krzysztof Bejgrowicz, Zbigniew Błaszkiewicz, Marcin Błażejewski, Marcin Bobin, Arkadiusz Chrapczyński, Piotr Czarnecki, Mariusz Czerwonka, Cezary Falkiewicz, Paweł Fijałkowski, Jacek Gerka, Rafał Goryński, Wojciech Goszka, Przemysław Henryszewski, Krzysztof Jabłoński, Dariusz Jasieniecki, Robert Kempczyński, Sławomir Krajewski, Jacek Kukowski, Tomasz Maszkiewicz, Łukasz Matuszewski, Marcin Mączkowski, mgr Janusz Marciszewski, mgr Jarosław Rojewski, Leszek Misiura, Zenon Nowak, Piotr Nowakowski, Krzysztof Oswald, Marcin Piątkowski, Krzysztof Pochłopień, Ariel Siałkowski, Wojciech Silkowski, Jacek Staniszewski, Piotr Szawłowski, Michał Symański, Krzysztof Wąsewicz, Rafał Wysocki, Maciej Zdunowski

Rocznik 1999

   Wychowawca:
mgr Jerzy Konopiński

Absolwenci:
Piotr Dąbrowski, Sebastian Dziak, Sebastian Fanslau, Sebastian Fokt, Marcin Gryza, Krzysztof Jeziorski, Mariusz Kalota, Janusz Kaźmierczak, Łukasz Kędziora, Marcin Klejnowski, Grzegorz Kosicki, Marcin Kowalski, Tomasz Kowalski, Marcin Krzywdziński, Dawid Kujawiński, Michał Kulwicki, Andrzej Lewicki, Rafał Manczur, Przemysław Marcinkowski, Krzysztof Meler, Marek Mirota, Rafał Osowski, Szymon Ott, Marcin Rutkowski, Mariusz Sadłowski, Michał Sędłak, Mariusz Sikora, Robert Smoleński, Kamil Sosnowski, Krzysztof Szymański, Rafał Świerczyński, Bartosz Wajda, Piotr Wojtkowski, Lesław Wydźgowski, Piotr Zaciera, Sławomir Zych, Mirosław Żytowiecki

Rocznik 1998

   Wychowawca:
mgr Wojciech Struczyński

Absolwenci:
Przemysław Andrusiak, Damian Andrzejczak, Przemysław Betyna, Maciej Demel, Jarosław Jaworski, Dominik Klimek, Marek Kowalczyk, Dawid Lewandowski, Marcin Lewicki, Krzysztof Marszelewski, Dariusz Piotrowski, Paweł Ruciński, Sławomir Rutkowski, Marcin Rohde, Marek Ryłowicz, Sławomir Staniec, Radosław Suchara, Przemysław Sztuczka, Paweł Turbak

Rocznik 1997

   Wychowawca:
mgr Zbigniew Ciarkowski

Absolwenci:
Karol Bucha, Cezary Cejrowski, Grzegorz Dejewski, Witold Chyliński, Piotr Grykałowski, Wojciech Grzywacz, Wojciech Hanuszewski, Zbigniew Homa, Jarosław Jastrzębski, Maciej Jaworski, Tomasz Jaworski, Witold Juszczak, Daniel Kamiński, Sebastian Klonowski, Sławomir Laskowski, Tomasz Lewandowski , Paweł Łukaszewski, Remigiusz Michalski, Adam Mochol, Wojciech Mundzia, Stanisław Nędza, Rafał Ott, Krzysztof Powiertowski, Krzysztof Sitkowski, Krzysztof Smykowski, Mariusz Supernak, Paweł Szczepankowski, Przyemysław Sztangierski, Radosław Tymoszuk, Piotr Zygnerski

Rocznik 1996

   Wychowawca:
mgr Zdzisław Naramowski

Absolwenci:
Rafał Bątkowski, Marek Brózdowski, Tomasz Brzozowski, Adam Cieszyński, Tomasz Cieślak, Tomasz Dąbrowski, Wojciech Długozima, Jacek Dymiński, Wojciech Giedrys, Krzysztof Kadziński, Tomasz Kalczyński, Radosław Kozicki, Jacek Krajewski, Jarosław Krawczyk, Rafał Laskowski, Klaudiusz Łapkiewicz, Jarosław Ochocki, Piotr Przybysz, Krzysztof Rutkowski, Krzysztof Sadecki, Marek Smykowski, Rafał Szarek, Witold Szarszewski, Paweł Węgrzyn, Krzysztof Woelke, Marcin Wojciechowski, Jacek Żołnowski

Rocznik 1994

   Wychowawca:
mgr Jerzy Konopiński

Absolwenci:
Robert Andrusiak, Wojciech Burczyński, Jarosław Czajkowski, Dariusz Grąbczewski, Adrian Grochowski, Robert Jaliński, Mariusz Jankowski, Marek Kopczyński, Leszek Kowalik, Jacek Kujawa, Wiesław Lutowski, Krzysztof Łapkiewicz, Waldemar Marchlewicz, Michał Mikulewicz, Leszek Mitura, Wojciech Mundt, Zbigniew Owczarek, Krzysztof Piątek, Paweł Pniewski, Marek Seweryn, Sławomir Słowikowski, Robert Szlosek, Marcin Urbański, Mariusz Więckiewicz, Mariusz Wiśniewski, Wojciech Żuchowski