Rok szkolny 2016 / 2017
  Menu
Strona główna
Tematy stałe
Archiwum
  Kontakt
E-mail
  Wydarzenia
Rok szkolny 2018 / 2019
Rok szkolny 2017 / 2018
Rok szkolny 2016 / 2017
Rok szkolny 2015 / 2016
Rok szkolny 2014 / 2015
Rok szkolny 2013 / 2014
Rok szkolny 2012 / 2013
Rok szkolny 2011 / 2012
Rok szkolny 2010 / 2011
Rok szkolny 2009 / 2010
Rok szkolny 2008 / 2009
Rok szkolny 2007 / 2008
Rok szkolny 2006 / 2007
Rok szkolny 2005 / 2006
Rok szkolny 2004 / 2005
Rok szkolny 2003 / 2004
Rok szkolny 2002 / 2003
Rok szkolny 2001 / 2002
  Linki
Strona ZSMEiE
Biblioteka Pedagogiczna
 Konkurs czytelnictwa
 Kiermasz podręczników
 Wystawa "Zakazanych książek"
 Wystawa "Nasza niepodległość w książkach zapisana"

 

 Konkurs czytelnictwa


0
KlasaIXXXIXIIIIIIIIIVVVIRazem
Iae4174121736
Id3253008039
Ih01010002
Ik18131892565
Ip121212542754
It32732100173

KlasaIXXXIXIIIIIIIIIVVVIRazem
IIae575732029
IIb727000016
IId11412131555
IIh505020012
IIk51050123448
IIt0203440453

KlasaIXXXIXIIIIIIIIIVVVIRazem
IIIb370370017192
IIId640602241290
IIIe6121625228089
IIIh3763770220109
IIIk64602231758
IIIt29729461581

KlasaIXXXIXIIIIIIIIIVVVIRazem
IVb599759725172266
IVd9392022651
IVe16401623206815198
IVh2017201542467
IVk1111435743
IVt36936031800192

Pracownicy
i
nauczyciele
IXXXIXIIIIIIIIIVVVIRazem
25402510141710141

 Początek strony
 

 Kiermasz podręczników

skok do Ważnych Wydarzeń



Dnia 12 września 2018 r. w świetlicy szkolnej odbył się kiermasz podręczników.
Zainteresowanych kupnem i sprzedażą było sporo. Przybyli nawet rodzice uczniów klas pierwszych oraz osoby, które pod koniec kwietnia bieżącego roku ukończyły naukę w szkole. Niektórym udało się kupić większość książek. Za organizację kiermaszu odpowiedzialne były: p Barbara Jackowska (z ramienia biblioteki szkolnej) oraz p. Ewa Wdowczyk i p. Małgorzata Szwec-Zielińska (opiekunki Samorządu Uczniowskiego).









Opracowała:
Barbara Jackowska & MVS

 Początek strony
 

 Wystawa "Zakazanych książek"

skok do Ważnych Wydarzeń



Jak to z książkami bywało na przestrzeni dziejów można dowiedzieć się oglądając wystawę "książek zakazanych", które znajdują się w zbiorach naszej biblioteki.
Corocznie od 1982 r. na całym świecie obchodzony jest "Tydzień Zakazanych Książek" w celu zwrócenia uwagi na działanie cenzury oraz potrzebę wolności tworzenia literatury i czytania. Każdy odwiedzający naszą wystawę może skorzystać z dołączonej do niej ściągi omawiającej powody zakazu publikowania danego dzieła, a szczególnie dociekliwi mogą porozmawiać z nauczycielem bibliotekarzem o historii działania cenzury i jej rodzajach. Zapraszamy.





























Opracowała:
Barbara Jackowska & MVS

 Początek strony
 

 Wystawa "Nasza niepodległość w książkach zapisana"

skok do Ważnych Wydarzeń



Z okazji 100. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości w bibliotece szkolnej można obejrzeć wystawę pt. "Nasza niepodległość w książkach zapisana".
Zaprezentowane książki pochodzą ze zbiorów naszej biblioteki.

















Opracowała:
Barbara Jackowska & MVS

 Początek strony
© Biblioteka ZSMEiE - ©2011     Design by Szablony.Maniak.Pl