Rok szkolny 2002 / 2003
  Menu
Strona główna
Tematy stałe
Archiwum
  Kontakt
E-mail
  Wydarzenia
Rok szkolny 2018 / 2019
Rok szkolny 2017 / 2018
Rok szkolny 2016 / 2017
Rok szkolny 2015 / 2016
Rok szkolny 2014 / 2015
Rok szkolny 2013 / 2014
Rok szkolny 2012 / 2013
Rok szkolny 2011 / 2012
Rok szkolny 2010 / 2011
Rok szkolny 2009 / 2010
Rok szkolny 2008 / 2009
Rok szkolny 2007 / 2008
Rok szkolny 2006 / 2007
Rok szkolny 2005 / 2006
Rok szkolny 2004 / 2005
Rok szkolny 2003 / 2004
Rok szkolny 2002 / 2003
Rok szkolny 2001 / 2002
  Linki
Strona ZSMEiE
Biblioteka Pedagogiczna
 Konkurs czytelnictwa
 Konkurs mitologiczny - "W KRAINIE BOGÓW, HEROSÓW, NIMF..."
 

 Konkurs czytelnictwa

KlasaIXXXIXIIIIIIIIIVVVIRazem
Ic018 357236581991203

KlasaIXXXIXIIIIIIIIIVVVIRazem
Ia121015530263056
Ib1722101391169175119
IIIa5964332235171714106277
IIIb23311312231015884147
IIIw515344294650502445356
IVa8846432548933940305
IVb333825630615600159
IVc217526304520544901321

KlasaIXXXIXIIIIIIIIIVVVIRazem
Ie66294824352333191519311
If30161914191671056142
Ih252513283101560107
Ik2030404547257446289364
It1023282041019188

KlasaIXXXIXIIIIIIIIIVVVIRazem
IIId52518154136284100
IIIe25623026181530223015273
IIIf41582591003373301280
IIIh9206140208731115
IIIi5161514239912175125
IIIk6248764067415557868540

KlasaIXXXIXIIIIIIIIIVVVIRazem
IVd9131022218120169
IVe3725114720319171113203
IVf6101353331212191114
IVh7191528663603134172
IVi2802112244136
IVk159141030828114111

KlasaIXXXIXIIIIIIIIIVVVIRazem
Vd172718145317442510216
Ve54469143712281300213
Vf19141282914272010144
Vh21514619111030089
Vi26202681214271621152
Vk515428336340722320366

KlasaIXXXIXIIIIIIIIIVVVIRazem
Isa53125831302253
Isb1178101321034
IIsa462130300019
IIsb8103880500042

Pracownicy
i
nauczyciele
IXXXIXIIIIIIIIIVVVIRazem
175112144106130681094689211000

 Początek strony
 

 Konkurs mitologiczny - "W KRAINIE BOGÓW, HEROSÓW, NIMF..."

W środę, 11. 12. 2002 roku w bibliotece szkolnej odbył się konkurs mitologiczny, zorganizowany przez panią Beatę Wróblewską i panią Hannę Nowicką. Konkurs adresowany był do uczniów pierwszych klas. Przystąpiło do niego 18 uczestników. Uczniowie losowali zestaw trzech pytań, na które należało odpowiedzieć i fragment tekstu literackiego z "Mitologii" J. Parandowskiego. Po przeczytaniu tekstu, należało odpowiedzieć, o kim lub o czym dany fragment opowiada. Ostatnie zadanie polegało na odgadnięciu, jaką opowieść mitologiczną ilustruje pokazana reprodukcja.

     

Maksymalnie za odpowiedzi można było uzyskać 15 punktów. W skład komisji wchodzili: przewodnicząca - pani D. Rychlewska oraz pani B. Wróblewska i pani H. Nowicka. Nad prawidłowym przebiegiem konkursu czuwała opiekun Samorządu Szkolnego - pani Violetta Kalka.

     

Oto lista zwycięzców:

MiejsceImię i NazwiskoKlasaPunkty
IMateusz RzewuskiI k15
Michał RybczyńskiI f15
Mirosław ZiółkowskiI t15
IIMateusz KowalskiI k12
IIIAndrzej ChylińskiI f11

Dodatkowe nagrody książkowe otrzymali uczestnicy, którzy uzyskali co najmniej 8 punktów:

Michał ChmielewskiI f
Michał ŻulewskiI h
Dominik RadciniewskiI b
Marcin WitomskiI t
Piotr KowalczykI a
Marcin KowalskiI a
Opracowała:
Barbara Jackowska

 Początek strony
© Biblioteka ZSMEiE - ©2011     Design by Szablony.Maniak.Pl