ZSMEiE w Toruniu
Trąba
RyjBuk
Menu planu lekcji
   Strona główna
Bieżące
   Ogłoszenia bieżące
   Terminy bieżące
   Pomoc materialna
Plan lekcji
   Plan - Klasy
   Plan - Nauczyciele
   Plan - Sale
   Plan - WF
   Zmiany planu
   Lekcje i przerwy
Konsultacje
   Terminy konsultacji

Terminy konsultacji

Harmonogram konsultacji na II semestr roku szkolnego 2019 / 2020
Konsultacje z nauczycielami po wcześniejszym umówieniu się przez dziennik lekcyjny Vulcan

LpImię i nazwiskoDzieńGodzinaMiejsce
1Łopatko Małgorzataczwartek15:00 .. 16:00gabinet dyrektora
2Gac Renatawtorek16:00 .. 17:00gabinet zastępców dyrektora
3Wróblewska Beataczwartek15:00 .. 16:00gabinet zastępców dyrektora
4Pokorska Jolantaśroda16:00 .. 16:45gabinet kierownika kształcenia praktycznego (54a)
5Rosińska Katarzynaczwartek16:00 .. 17:00gabinet kierownika Internatu
6Baniewicz Przemysławczwartek8:50 .. 9:35pokój nauczycielski
7Barwińska-Chmielewicz Alicjaponiedziałek17:00 .. 18:00pokój wychowawców Internatu
8Butkiewicz Jacekśroda12:20 .. 13:00pokój nauczycieli w-f
9Czapiewski Łukaszwtorek10:30 .. 11:15pokój nauczycieli w-f
10Czarkowska Karinaśroda11:30 .. 12:15zaplecze sali nr 18
11Czeterbok Izabelaśroda8:00 .. 8:45pokój nauczycielski
12Dragon Lidiaczwartek15:00 .. 15:45pokój nauczycielski
13Dryszel Magdalenawtorek11:30 .. 12:15pokój nauczycielski
14Dziętara Jolantawtorek17:00 .. 18:00pokój wychowawców Internatu
15Gabriel Danutaponiedziałek15:00 .. 16:00pracownia nr 25
16Gac Andrzejśroda9:40 .. 10:25sala nr 70
17Głowicka Sylwiaponiedziałek9:40 .. 15:00pokój nauczycielski
18Golinska Teresaśroda12:20 .. 13:05CKZ 42a
19Grabowski Marcinponiedziałek15:00 .. 16:00gabinet pedagoga
20Gut Grzegorzpiątek12:20 .. 13:05pokój nauczycielski
21Hanasz Annaponiedziałek13:55 .. 15:00pokój nauczycielski
22Hinca Magdalenawtorek9:40 .. 10:25zaplecze sali nr 76
23Hoga Stefanponiedziałek13:55 .. 15:05pokój nauczycielski
24Jackowska Barbaraponiedziałek10:00 .. 16:00biblioteka
25Jewtuch Katarzynaśroda15:00 .. 15:45pokój nauczycielski
26Kalka Violettaczwartek14:10 .. 15:00sala nr 77
27Kalniuk Martaczwartek13:55 .. 14:40sala nr 83
28Klaban Mariaśroda13:00 .. 13:45biblioteka
29Kociorska Martaponiedziałek12:20 .. 13:05biblioteka, pokój nauczycielski
30Komór Lidiawtorek9:40 .. 10:25sala nr 20, pokój nauczycielski
31Kozłowska Annaczwartek11:30 .. 12:00pracownia nr 3
32Kwiatkowska-Dziabas Irminaponiedziałek11:30 .. 12:20sala nr 76
33Lubiszewska Bogumiłaponiedziałek12:20 .. 13:05pokój nauczycielski
34Macina-Kmiecikowska Mariaśroda16:40 .. 17:25pracownia nr 1
35Madajewski Michałśroda15:00 .. 16:00sala gimnastyczna, basen
36Matysiak Mieczysławczwartek15:55 .. 16:45pracownia nr 9
37Matysiak Teresaczwartek12:20 .. 13:00pracownia nr 6a
38Mazur Lucynaponiedziałek8:00 .. 8:45zaplecze sali nr 19
39Meller Krzysztofwtorek16:00 .. 17:00pokój wychowawców Internatu
40Mikołajczak-Curyło Monikaponiedziałek17:00 .. 17:45pokój wychowawców Internatu
41Nalaskowska Joannaponiedziałek11:30 .. 12:15pokój nauczycielski
42Nowosad Ilonawtorek14:15 .. 15:00sala nr 69
43Ociesa Wojciechśroda9:45 .. 10:20pokój nauczycielski
44Osińska Jolantawtorek15:00 .. 15:45sala nr 68
45Osiński Bogdanwtorek10:30 .. 11:15pracownia nr 2a
46Piątek Małgorzataśroda8:50 .. 9:35pokój nauczycielski
47Pituła Gabrielaczwartek10:30 .. 11:15sala nr 23
48Piwoński Arkadiuszwtorek13:10 .. 13:55pokój nauczycieli w-f
49Rolirad Krzysztofponiedziałek10:30 .. 11:15pokój nauczycielski, biblioteka
50Rudzki Sławomirśroda10:30 .. 11:15pokój nauczycielski
51Rybicki Jacekwtorek14:15 .. 15:00sala nr 57
52Sajdłowska-Mochalska Sylwiaczwartek11:15 .. 12:00pokój nauczycielski
53Serocki Wojciechponiedziałek15:00 .. 15:65pokój nauczycieli w-f
54Skibiński Arkadiuszpiątek16:45 .. 17:30sala nr 69
55Strom Michałpiątek10:25 .. 11:30sala 48, pracownia nr 6a
56Szaflik Annaponiedziałek15:05 .. 15:50pokój nauczycielski
57Szczepańska Iwonaśroda14:00 .. 15:00pokój nauczycielski
58Szczepański Piotrczwartek16:40 .. 17:35pracownia nr 8
59Szramke Małgorzatawtorek8:50 .. 9:35CKZ sala nr 42a
60Szumińska-Suty Beataponiedziałek9:45 .. 10:30pokój nauczycielski
61Szwec-Zielińska Małgorzataczwartek11:15 .. 12:00sala nr 80, pokój nauczycielski
62Szymczak Michałśroda10:30 .. 11:15pracownia nr 2a
63Tokarska Alicjaczwartek14:00 .. 16:00gabinet pedagoga
64Tołodziecka Annaponiedziałek11:30 .. 12:15pokój nauczycielski
65Tomaszewski Mikołajśroda9:40 .. 10:25pokój nauczycielski
66Umański Krzysztofczwartek12:15 .. 13:00pracownia nr 2a
67Warot Maciejczwartek12:20 .. 13:05pokój nauczycieli w-f
68Warska Dominikaśroda9:40 .. 10:25zaplecze sali nr 19
69Wdowczyk Ewapiątek8:00 .. 8:45pokój nauczycielski
70Weredycki Adrianczwartek12:20 .. 13:05pokój nauczycielski
71Wyrąbkiewicz Kamilpiątek17:35 .. 18:20zaplecze sali nr 57
72Wysocki Jerzyśroda8:00 .. 8:45pracownia nr 11
73Zielińska Karolinawtorek17:00 .. 18:00pokój wychowawców Internatu
74Żubkowska-Ptaszyk Hannawtorek11:30 .. 12:15zaplecze sali nr 82
75Żuchowska-Nowicka Hannaczwartek16:00 .. 17:00pokój wychowawców Internatu

W:2304377     P:2291918
Plan zajęć | Ważne Wydarzenia | Absolwenci | Rekrutacja | Kontakt | Spis treści
Zespół Szkół Mechanicznych Elektrycznych i Elektronicznych w Toruniu

Telefon: (+48 56) 6544791
e-mail : zsmeie@zsmeie.torun.pl