ZSMEiE w Toruniu
Trąba
RyjBuk
Absolwenci
   Strona główna
Absolwenci
   Dodaj swoje dane
   Zsałużeni dla ZSMEiE
   Dyrektorzy Szkoły
   Nauczyciele
   Wychowawcy
   Absolwenci
   Strony absolwentów
   Galeria zdjęć
   Galeria 70-lecia
Kontakt
   Kontakt
Nauczyciele zatrudnieni w szkole od roku 1945

Nazwisko i imięPrzedmiotyLata pracy
Nieciejowski Eugeniuszdyrektor, elektrotechnika1945/46 - 1948/49
Bałtrukiewicz Jan1945/46 - 1953/54
Dastychowa Barbarajęzyk polski1945/46 i 1957/58 - 1963/64
Wiśniewska ???1945/46 - 1947/48
Tomaszewicz ???1945/46 - 1946/47
Markowski Bronisław1945/46 - 1953/54
Stoliński Alfonswarsztaty - elektryk?1945/46 - 1971/72
Więckowski Stanisław1946/47 - 1953/54
Cywińska - Kryszewska Juliajęzyk polski1946/47 - 1954/55
Marzec Kazimierz1946/47 - 1952/53
Fijołek Władysławkierownik warsztatów1946/47 - 1977/78
Komosiński Mieczysław1946/47 - 1953/54
Warszówna Halina1946/47 - 1951/52
Suwała Kazimierzporzysposobienie obronne (?)1946/47 - 1950/51
Dietrich Bernardwychowanie fizyczne1946/47 - 1968/69
Karbowski Jan1946/47 - 1951/51
Kowal ???1946/47 - 1948/49
Borowski Feliksmechaniczne przedmioty zawodowe1946/47 - 1981/82
Wojciechowska - Cienkowska Bronisława1946/47 - 19xx/xx
Hubert Karwowski19xx/xx - 19xx/xx
Kasiukiewicz Zbigniew1947/48 - 1951/51
Nawroysz ???1947/48 - 1950/51
Białoszycki Sergiuszchemia1947/48 - 1965/66
Szmit Bolesławwarsztaty - kuźnia1947/48 - 1973/74
Mendyka Józefwarsztaty - mechanik1947/48 - 1975/76
Kołodziejski Władysław1947/48 - 1953/54
Szwarc Kazimierz1947/48 - 1954/55
Gucz Teodor1947/48 - 1952/53
Ezupowicz Zygmuntpracownia elektrotechniki1948/49 - 1955/56 i 1962/63 - 1982/83
Lipkowska Halinahistoria1949/50 - 1975/76
Strzykała Michałprzygotowanie wojskowe1949/50 - 1959/60
Siwicki Witold1949/50 - 1953/54
Starzyńska Kazimiera1949/50 - 1967/68
Kowalski Jan1950/51 - 1957/58
Katafias Henrykkierownik warsztatów1950/51 - 1976/77
Lipkowski Feliksdyrektor, fizyka1950/51 - 1974/75
Socha Edwardwarsztaty - mechanik1950/51 - 1969/70
Kowalkowski Antoniwarsztaty - mechanik1950/51 - 1969/70
Dudzik Zofiamatematyka1950/51 - 1968/69
Baykowska Janina1950/51 - 1959/60
Urbaniak Wiesław1950/51 - 1951/52
Michałowska Władysława1950/51 - 1953/54
Lewandowski Witold1950/51 - 1953/54 i 1966/67
Kuper Rudolfz-ca dyrektora, mechaniczne przedmioty zawodowe1950/51 - 1963/64 i 1966/67
Drygalski Lech1950/51 - 1952/53
Galas ???1950/51 - 1951/52
Łopuszański Józef1950/51
Lewandowski Aleksanderwarsztaty - mechanik1950/51 - 1952/53 i 1961/62 - 1980/81
Siedlecki Eugeniuszwarsztaty - nauczyciel zawodu1951/52 - 1952/53
Stremel Feliksrysunek techniczny1951/52 - 1969/70
Mikuć Elżbietamatematyka1951/52 - 1969/70
Dybowska Zofiamatematyka1951/52 - 1952/53 i 1971/72 - 1974/74
Ciechowicz Mieczysław1951/52 - 1954/55
Rzeszowski Michał1951/52 - 1955/56
Salnicka Irena1951/52 - 1955/56
Szmit Helena1951/52 - 1952/53
Nowak Józef1952/53 - 1963/64
Sussówna ???1953/54 - 1955/56
Wiczyńska Halinajęzyk polski (?)1954/55 - 1958/59
Kozłowski Czesławmechaniczne przedmioty zawodowe1954/55 - 1964/65
Bogdan ???1956/57
Wardyn Jan1956/57 - 1959/60
Dejewski Michałmechaniczne przedmioty zawodowe1957/58 - 1990/91
Zalewski Bolesławwarsztaty - nauczyciel zawodu1957/58 - 1959/60
Baczyński Tadeuszmechaniczne przedmioty zawodowe1957/58 - 1984/85
Drzymała Eustachyelektryczne przedmioty zawodowe1957/58 - 1964/65
Mosiewicz Eugeniusz1957/58
Jankowski Henrykwarsztaty - mechanik1957/58 - 1991/92
Wesołowski Józeffizyka1958/59 - 1978/79
Kożusznik Andrzej1959/60 - 1961/62
Cyrankowski Zdzisławmechaniczne przedmioty zawodowe, matematyka1959/60 - 1980/81
Wecka ???1959/60
Klimek Edmundwarsztaty - obróbka skrawaniem1959/60 - 1980/81
Lewndowski Edmundwarsztaty - elektryk1959/60 - 1970/71
Bronisławski Apolinaryprzysposobienie obronne1960/61 - 1965/66
Kostiw Stefanjęzyk rosyjski1960/61 - 1964/65
Juras Henryk1960/61
Pieńkowski Władysławdyrektor, z-ca dyrektora, mechanika1960/61 - 1992/93
Kruszewski Stefanwarsztaty - mechanik-kierowca1960/61 - 1975/76
Wirkus Jerzywarsztaty - mechanik-kierowca1961/62 - 1972/73
Szeglowski Kazimierzwarsztaty - mechanik1961/62 - 1971/72
Pydyń Stanisławwarsztaty - mechanik1961/62 - 1984/85
mgr inż. Turulatechnologia metali1962/63 - 1965/66
Sawrycki Władysławjęzyk polski1962/63 - 1972/73
Partyka Józefwarsztaty - mechanik, obróbka ręczna1962/63 - 1991/92
Brajczewski Janjęzyk polski1963/64 - 1969/70
Sabiniarz Zygmuntgeografia, kierownik internatu1963/64 - 1972/73
Kasjan Danutachemia1963/64 - 1990/91
Korycki Anatoljęzyk rosyjski1963/64 - 1965/66
Wiewiórski Jerzymatematyka, z-ca dyrektora1963/64 - 2001/02
Ratkiewicz ???1963/64
Kowalewski Jerzy1963/64
Warot Romanmechaniczne przedmioty zawodowe1963/64 - 1973/74
Sotnikow Glebiuszjęzyk rosyjski1964/65 - 1969/70
Masłowska Alicjafizyka1964/65 - 1994/95
Stala ???mechaniczne przedmioty zawodowe1964/65
Kulik Eugeniuszwarsztaty - obróbka ręczna1964/65 - 1969/70
Józefowicz Kazimierzwarsztaty - mechanik1964/65 - 1991/92
Sawionek Józefprzysposobienie wojskowe1965/66 - 1969/70
Wojatycki Jerzyrysunek techniczny1965/66 - 1968/69
Mówka ??? 1965/66 - 1966/67
Zubel Irenajęzyk polski1965/66 - 1969/70
Zenkner Janinajęzyk rosyjski1965/66 - 1966/67
Kisiel Mariajęzyk angielski1965/66 - 1973/74
Łużyński Marianwychowanie fizyczne1965/66 - 1984/85
Styp Rekowskijęzyk polski1965/66
Wegner ???warsztaty - nauczyciel zawodu1965/66
Krawulski Ryszardwarsztaty - elektryk1965/66 - 1990/91
Lorek Bogumiłelektryczne przedmioty zawodowe1966/67 - 1967/68
Szymanek Kazimierzelektrotechnika, maszyny elektryczne1966/67 - 2000/01
Grotkowska Eleonorajęzyk rosyjski1966/67 - 1983/84
Deptuła Benedyktpracownia elektroniki1966/67 - 1990/91
Myszka Andrzejwychowanie fizyczne1966/67
Rajewski Romanwarsztaty - elektryk1966/67 - 1971/72
Nigowska Stefaniamatematyka1967/68 - 1970/71
Pietkiewicz Aleksanderwarsztaty - mechanik1967/68 - 1995/96
Baron P.mechanik (dochodzący)196?/6? - 19??/??
Boniewicz Idziprzysposobienie obronne1968/69 - 1976/77
Bardziński Mieczysławwychowanie fizyczne1968/69 - 1969/70
Rejewska Annajęzyk polski1968/69 - 1994/95
Fronckowski Hubertwarsztaty - nauczyciel zawodu1968/69 - 1984/85
Czarnecki Januszwarsztaty - mechanik1968/69 - 1992/93
Malczewski Marianwarsztaty - mechanik1968/69 - 1970/71
Stanny Mariabiblioteka1968/69 - 1987/88
Ratyński Janjęzyk rosyjski1968/69 - 1979/80
Piątkowski Zenonwarsztaty - mechanik1969/70 - 1975/76
Niedzieski Ryszardwarsztaty - nauczyciel zawodu1969/70 - 1971/72
Dębiński Eugeniuszwarsztaty - nauczyciel zawodu1969/70 - 1986/87
Gawlik Witoldwarsztaty - elektryk1969/70 - 1990/91
Woźnowski Andrzejwychowawca internatu1969/70 - 1983/84
Idzkowska Hannajęzyk polski, świetlica1969/70 - 1971/72
Maksymowicz Wojciechfizyka1969/70 - 1970/71
Niezgoda Władysławwarsztaty - mechanik1969/70 - 1974/75
Piórkowski Zygfrydwarsztaty - mechanik1970/71 - 1976/77
Kremin Januszwarsztaty - mechanik - obróbka skrawaniem1970/71 - 1995/96
Olesińska Joannajęzyk polski1970/71 - 2001/02
Zielińska Alinamatematyka1970/71 - 1984/85
Zientarski Władysławwarsztaty - mechanik1970/71 - 1989/90
Gajtkowski Jerzywarsztaty - mechanik1970/71 - 1977/78
Kaczyński Kazimierz1970/71 - 1971/72
Kubiak Eugeniuszwarsztaty - nauczyciel zawodu1970/71 - 1974/75
Mickiewicz Henryk1970/71
Pawłowicz Romanwychowanie fizyczne1970/71 - 1973/74
Gańcza Elżbietajęzyk polski, świetlica1971/72 - 1977/78
Zakurzewski Jerzywarsztaty - stolarz1970/71 - 1979/80 i 1986/87
Łuczak Jolantaelektrotechnika1971/72 - 2000/01
Komassa Zygmuntwychowawca internatu1971/72 - 1985/86
Iwański Henrykkierownik internatu1971/72 - 1982/83
Krzesaj Stanisławwarsztaty - nauczyciel zawodu1971/72 - 1977/78
Dąbrowski Włodzimierz1971/72 - 1973/74
Komorowski Zdzisławwarsztaty - elektronik1971/72 - 1985/86
Wamka Franciszekbiuro techniczne1972/73 - 1979/80
Krzysztof Czarneckiwarsztaty - mechanik1972/73 - 1995/96
Ceranowicz Wojciechmechanika, matematyka1972/73 - 2002/03
Dorau Rajmundmatematyka1972/73 - 2004/05
Dwojacki Wiesław warsztaty, elektrotechnika1972/73 - 1977/78 i 1983/84 - 2005/06
Drygas Zbigniewwarsztaty - elektryk1972/73 - 1994/95
Kroskowski Felikswarsztaty - mechanik1972/73 - 1995/96
Kmita Genowefajęzyk polski1972/73 - 1984/85
Soczewińska Danutapropedeutyka nauki o społeczeństwie1972/73 - 1990/91
Majewski Adamwarsztaty - mechanik1972/73 - 1985/86
Filipowski Kazimierzwarsztaty - nauczyciel zawodu1972/73 - 1977/78
Brisemaister Andrzejwychowawca internatu1972/73 - 1988/89
Karnowski Zygmuntwarsztaty - nauczyciel zawodu1973/74 - 1978/79
Ziegardt Romanwarsztaty - elektryk1972/73 - 1993/94
Głowacka Elżbietabiblioteka1973/74 - 1993/94
Karpik Janwychowanie fizyczne1973/74 - ...
Lasiński Ewarystkierownik warsztatów1973/74 - 1995/96
Anszperger Andrzejekonomia1973/74 - 1974/75
Łęcka Helenajęzyk polski1973/74 - 1984/85
Lewandowski Jerzywarsztaty - nauczyciel zawodu1973/74 - 1988/89
Korpal Zenonaelektrotechnika, maszyny elektryczne1973/74 - 1977/78
Rutkowski Józefwarsztaty - elektryk1973/74 - 1994/95
Urbańska Wiesławawychowaniue fizyczne1973/74 - 1975/76
Prejsner Stanisława1973/74 - 1980/81
Baran Iwonajęzyk rosyjski1974/75 - 1979/80
Kamiński Stanisławelektronika1973/74 - 1975/76
Szewczyk Piotrwychowanie fizyczne1974/75 - 1986/87
Macina-Kmiecikowska Mariaelektrotechnika1974/75 - ...
Nikonowicz Disanz-ca dyrektora, matematyka1974/75 - 1981/82
Ossowski Cezarywychowawca internatu1974/75 - 1993/94
Uscka Wandamatematyka1975/76 - 1978/79
Łęgowski Janelektronika1974/75 - 1975/76
Łęgowska Mariamatematyka1975/76 - 1979/80
Pakulski Lesławwarsztaty - nauczyciel zawodu1975/76 - 1978/79
Kujawa Wiesław1975/76
Kmiecikowski Józefelektronika1975/76 - 1976/77
Gółkowska Kazimieraz-ca dyrektora, historia1976/77 - 1986/87
Wojdyłło Janz-ca dyrektora, wychowanie fizyczne1976/77 - 1981/82
Radzewicz Grażynajęzyk rosyjski1976/77 - 2000/01
Stażyńska Maria1976/77 - 1977/78
Mączyński Zdzisławekonomia1976/77 - 1977-78
Morkowska-Potkin Bożenahistoria1976/77 - 1995/96
Jankowski Janwarsztaty - mechanik1977/78 - 1991/92
Franckiewicz Halinaprzysposobienie obronne1977/78 - 1987/88
Pleskot Krystyna1977/78
Stetkiewicz Lucynajęzyk angielski1977/78 - 1987/88
Wojtyło Kazimierzmechaniczne przedmioty zawodowe1978/79 - 1981/82
Grochowski Franciszek1977/78
Michalak Teresaekonomia1978/79 - 1979/80
Makowski Włodzimierzwarsztaty - mechanik1978/79 - 1995/96
Wysłouch Barbara1978/79 - 1979/80
Kunicki Stanisławmatematyka1978/79 - 1980/81
Gazda Józefwarsztaty - mechanik1979/80 - 1995/96
Działdowska Ewaelektronika1979/80 - 1985/86
Bonikowski Zdzisławprzysposobienie obronne1980/81 - 1983/84
Kurowska Zofia1979/80 - 1980/81
Brucka Mariajęzyk niemiecki1980/81 - 1989/90
Dudzik Stanisławamatematyka1980/81 - 1981/82
Nowacka Teresaekonomia1980/81 - 2005/06
Bez Antonimechaniczne przedmioty zawodowe, rysunek techniczny1981/82 - 1990/91
Organiściak Kazimierzpedagog, świetlica1981/82 - 1987/88
Kubiak Tadeuszfizyka1980/81 - 2006/07
Kwiatkowski Mirosławkierownik internatu1981/82 - 2009/10
Paradowski Ryszardmatematyka1981/82 - 2011/12
Miłowska Wiesławaelektronika, informatyka1982/83 - 2009/10
Brzozowski Jerzymechaniczne przedmioty zawodowe1982/83 - 2000/01
Wysocki Jerzymechaniczne przedmioty zawodowe, rysunek techniczny1982/83 - ...
Hornowska Mariajęzyk polski1982/83 - 2006/07
Ceynowa Wiesławamatematyka1983/84 - 1985/86
Kaźmierczak Wojciechwychowanie fizyczne1982/83
Chruściński Mirosławwychowanie fizyczne1984/85 - 1986/87
Wesołowska Bożenakierownik internatu1983/84 - 1991/92
Markowska Julitajęzyk niemiecki (?)1984/85 - 1989/90
Wiśniewska Annajęzyk rosyjski1984/85 - 2003/04
Tołodziecki Bogdanwychowanie fizyczne1984/85
Czujewicz Mieczysław1984/85 - 1985/86
Wieliczko-Kalikowska Danutaprzysposobienie obronne1984/85
Kaleta Jerzy1984/85 - 1985/86
Mierzejewski Grzegorzjęzyk polski1985/86 - 1988/89
Wróblewski Andrzejwychowawca internatu1984/85
Pawłowski Henrykmatematyka1985/86
Guzicki Andrzejmechaniczne przedmioty zawodowe1985/86 - 1986/87
Stasiak Sławomir1985/86
Silewicz Teresa1985/86
Wegnerowski Marianelektryczne przedmioty zawodowe1985/86
Tomaszewska Teresa1985/86
Seredyn Andrzej1986/87
Kowalska Wandajęzyk polski1985/86 - 2001/02
Dąbrowski Henrykwarsztaty - mechanik1986/87 - 1995/96
Rutkowski Janwarsztaty - elektryk1986/87
Umecki Ryszardwarsztaty - nauczyciel zawodu1986/87
Drążkiewicz Bogusławwarsztaty - nauczyciel zawodu1986/87 - 1995/96
Ceranowicz Wojciechmatematyka, mechaniczne przedmioty zawodowe1986/87 - 2002/03
Zaleska-Zieniuk Elżbietamatematyka1986/87 - 1989/90
Skrzypczyk Andrzejdyrektor, historia1986/87 - 2011/12
Strom Michałelektryczne przedmioty zawodowe, maszyny elektryczne1986/87 - ...
Murawski Marekwarsztaty - nauczyciel zawodu1987/88 - 1991/92
Naramowski Zdzisławwychowawca internatu1986/87 - 1998/99
Jelonek Jerzywarsztaty - nauczyciel zawodu1986/87 - 1995/96
Skarżyński Jarosław1987/88
Rakowski Antoni1987/88
Wiśniewska Mariolajęzyk rosyjski1987/88 - 1988/89
Walczak Jerzy1987/88
Krassowski Kazimierzchemia1987/88 - 2004/05
Komór Lidiaelektroniczne przedmioty zawodowe1987/88 - ...
Trzeciak Józefwarsztaty - nauczyciel zawodu1988/89 - 1991/92
Cajsel Janprzysposobienie obronne1988/89 - 1990/91
Uscke Krystynamatematyka1988/89
Gorzkowski Henrykwarsztaty - nauczyciel zawodu1988/89 - 1995/96
Madajewski Michałwychowanie fizyczne1988/89 - ...
Kot Barbaramatematyka1988/89 - 1997/98
Stępkowski Stanisławprzysposobienie obronne1988/89 - 2013/2014
Rychlewska Dorotajęzyk polski1988/89 - 2002/03
Wilamowski Tomaszwarsztaty - mechanik1989/90 - 1993/94
Chłopecki Stanisław1989/90
Dobrzelecka Katarzynajęzyk polski1989/90 - 201?/201?
Ferster Adamhistoria1989/90 - ...
Jackowska Barbaranauczyciel - bibliotekarz1989/90 - ...
Józefowicz Ewajęzyk angielski1989/90 - 1992/93
Rosińska Katarzynapedagog, kierownik internatu1989/90 - ...
Rochman Waldemarelektryczne przedmioty zawodowe1989/90 - ...
Urbański Grzegorz1990/91
Reinke Tomasz1990/91
Dominiczak Joannajęzyk niemiecki1990/91 - 1991/92
Chodakowski Jerzy1990/91 - 1991/92
Korzeniewski Mieczysławelektronika1990/91 - 2003/04
Hoga Stefaninformatyka1990/91 - 2013/2014
Mallach Januszwarsztaty - nauczyciel zawodu1990/91 - 1995/96
Marchewka Jerzywychowawca internatu1990/91 - 2010/11
Matjaszek Adamwarsztaty - nauczyciel zawodu1990/91 - 1994/95
Marczak Mariawarsztaty - elektryk1990/91 - 1995/96
Balejko (Mlewska) Danutajęzyk niemiecki1990/91 - 1999/00
Nawrat Romanelektroniczne przedmioty zawodowe1990/91 - 1995/96
Pleskot Januszz-ca kierownika, warsztaty - mechanik1990/91 - 1995/96
Ogonowska Dorotanauczyciel - bibliotekarz1990/91 - 1997/98
Guzowski Jerzywarsztaty - elektryk1990/91 - 1995/96
Janczar Lechwarsztaty - nauczyciel zawodu1990/91 - 1995/96
Panek Henryk1990/91 - 1991/92
Gronowski Władysław1990/91 - 1991/92
Wawrzyn Jerzywychowanie fizyczne1990/91 - 1996/97
Szulc Ryszard1990/91 - 1993/94
Templin Ryszardwarsztaty - nauczyciel zawodu1990/91 - 1995/96
Baron Jerzyjęzyk angielski1990/91
Ciarkowski Zbigniewwychowawca internatu1991/92 - 2011/12
Pniewski Tomasz1991/92 - 1993/94
Łapiński Przemysławwychowanie fizyczne1991/92 - 1992/93
Kozłowska Annaelektroniczne przedmioty zawodowe1991/92 - ...
Konopiński Jerzywychowawca internatu1991/92 - ...
Miler Piotrwychowanie fizyczne1987/88 i 1991/92
Żubkowska-Ptaszyk Hannamatematyka1991/92 - ...
Rukat Zdzisławelektroniczne przedmioty zawodowe1991/92 - 2011/12
Grabowski Tomasz1992/93
Szwec-Zielińska Małgorzatajęzyk polski1991/92 - ...
Matysiak Mieczysławelektryczne przedmioty zawodowe1992/93 - ...
Butkiewicz Jacekwychowanie fizyczne1992/93 - ...
Pokorska Jolantainformatyka1992/93 - ...
Nowicki Marianwarsztaty - nauczyciel zawodu1992/93 - 1995/96
Sosnal Ewajęzyk polski1993/94
Struczyński Wojciechwychowawca internatu1992/93 - 2008
Stasiak Krystynawarsztaty - elektronik1993/94
Gabriel Danutaelektroniczne przedmioty zawodowe1993/94 - ...
Jarczewski Januszinformatyka1992/93 - 2015/16
Stocka Marzena1993/94
Roszak Grażynawarsztaty - elektronik1993/94 - 1995/96
Matusiak Jolantawarsztaty - elektronik1993/94 - 1995/96
Pituła Gabrielaelektroniczne przedmioty zawodowe1993/94 - ...
Świerczewska Danutachemia1993/94 - 2008/09
Weber Marekwarsztaty - nauczyciel zawodu1993/94 - ...
Kosicki Marek1994/95 - 1994/95
Rojewski Jarosławwychowawca internatu1994/95 - 1997/98
Leszczyńska Agnieszkajęzyk angielski1994/95 - 1996/97
Kornacki Piotrinformatyka1994/95 - 2014/15
Reut Marianwarsztaty - stolarz1994/95 - 1995/96
Zawacki Maciejz-ca dyrektora, fizyka1994/95 - ...
Wróblewska Joanna1994/95 - 1995/96
Szabłowski Marek1995
Wróblewska Beatajęzyk polski1995/96 - ...
Borycki Karol1995/96
Wiśniewski Sławomirhistoria1995/96 - 1996/97
Olechnicka Annajęzyk angielski1995/96 - 1999/00
Kowalska Reginawarsztaty - elektronik1995/96
Borowski Tomaszkierownik CKP, warsztaty - mechanik1996/97 - 2002/03
Żuchowska-Nowicka Hannawychowawca internatu, nauczyciel bibliotekarz1996/97 - ...
Drygas Grzegorzwarsztaty - elektronik1996
Grzech (Paliwoda) Izabelajęzyk angielski1997/98 - 2002/03
Kamma Krystianwarsztaty - nauczyciel zawodu1996
Leranowicz Katarzyna1997/98
Parnowski Robertwychowanie fizyczne1997/98 - 2002/03
Kalka Violettajęzyk polski1997/98 - ...
Jońca Tomaszreligia1997/98
Łopatko Małgorzatadyrektor, biologia1997/98 - ...
Lachowicz Grzegorzreligia1997/98 - 1999/00
Tokarska Alicjapsycholog, pedagog1998/99 - ...
Postek Barbaramatematyka1998/99
Wiśniewska Anna Barbarajęzyk rosyjski1998/99 - 2001/02
Urban Przemysław1998/99 - ...
Nawrocki Ludwikfizyka1998/99 - 2008/09
Marciszewski Januszwychowawca internatu1998/99 - ...
Burkowska Justyna1998/99 - 1999/00
Grzanka Krzysztof1998/99
Gadzikowski Andrzejelektryczne przedmioty zawodowe1995/96 i 1997/98 - 2004/05
Warska Dominikajęzyk polski, z-ca dyrektora1998/99 - ...
Mazur Lucynageografia1999/00 - ...
Golinska Teresajęzyk niemiecki1998/99 - ...
Gurzyński Grzegorzwychowawca internatu1999/00 - 2010/11
Frąszczak Zbigniewinformatyka1999/00 - 2004/05
Matysiak Teresaelektroniczne przedmioty zawodowe2000/01 - 2011/12
Gac Renatamatematyka2000/01 - ...
Tymiński Jacekhistoria2000/01 - 2003/04
Rudzki Sławomirjęzyk angielski2000/01 - ...
Głowicka Sylwiaprzedsiębiorczość2001/02 - ...
Roszko Magdalenajęzyk niemiecki2000/01 - 2002/03
Urbaniak Wiesławprzedmioty zawodowe2000/01 - 2001/02
Uciński Tomaszprzedmioty zawodowe2001/02
Kwiatkowska-Dziabas Irminajęzyk angielski2002/03 - ...
Chmielewski Tomaszreligia2002/03 - 2005/06
Morrison Agnieszkareligia2002/03 - 2005/06
Lubiszewska Bogumiłahistoria2002/03 - ...
Mołdoch Zdzisławelektryczne przedmioty zawodowe2002/03 - 2005/06
Kasprzak Dariusz2002/03 - 2004/05
Derda Rafałjęzyk niemiecki2003/04 - 2005/06
Czapiewski Łukaszwychowanie fizyczne2003/04 - ...
Szalkowski Krzysztofjęzyk niemiecki2003/04 - ...
Gac Andrzejinformatyka, matematyka2003/04 - ...
Nieć Bogdanreligia2003/04 - 2005/06
Bańdur Zofiareligia2003/04 - 2005/06
Makacewicz Anna2003/04 - ...
Wolańska Jolanta2003/04 - ...
Jaglińska Agnieszkawychowawca internatu2003/04
Flis Ewelinawychowawca internatu2003/04 - ...
Rosińska Magdalena2005/06 - ...
Mikołajczak-Curyło Monikawychowawca internatu2004/05 - ...
Zubik Marcinreligia2005/06 - 2006/07
Hinca (Kur) Magdalenajęzyk angielski2005/06 - ...
Anna Leśniewskajęzyk angielski2006/07 - 2007/08
Czuba Adamwychowanie fizyczne2005/06 - 2015/16
Karina Czarkowskainformatyka2007/08 - ...
Krzysztof Roliradreligia2006/07 - ...
Anna Kraśkiewicz2007/08 - 2008/09
Izabela (Kędzierska) Czeterbokjęzyk angielski2007/08 - ...
Beata Filar2007/08
Wojciech Wilgowiczreligia2007/08 - 2010/11
Sylwia Sajdłowska-Mochalskachemia2008/09 - ...
Rybicki Jacekfizyka2007/08 - ...
Mariusz Wierzbickiwychowanie fizyczne2009/10 - 2009/10
Krzysztof Umańskiinformatyka2009/10 - ...
Krzysztof Winiarskireligia2007/08 - 2009/10
Michał Szymczakinformatyka2009/10 - ...
Joanna Sujkowska-Drążkiewiczhistoria2010/11
Adrian Weredyckimatematyka2010/11 - ...
Agata Łajczak-Przystaśjęzyk angielski2011/12 - ...
Anna Gęstwicka2011/12
Marta (Kuczkowska) Kociorskareligia2011/12 - ...
Marek Krzyżkowskireligia2011/12 - 2013/14
Grzegorz Osińskielektryczne przedmioty zawodowe2013/14 - 2014/15
Magdalena Oparkowska-Kozakjęzyk angielski2011/12
Ilona Nowosadinformatyka2013/14 - ...
Marta Kalniukmatematyka2013/14 - ...
Karolina Tuszyńskareligia2014/15
Andrzej Hermaninformatyka2013/14
Elżbieta Molewskafizyka2014/15 - ...
Stanisław Madejczykreligia2014/15
Sylwia Cichoracka2014/15 - 2015/16
Teresa Piotrowska-Cichocka2014/15
Bogdan Osińskiinformatyka2014/15 - ...
Arkadiusz Piwońskiwychowanie fizyczne2016/17 - ...
Wojciech Serockiwychowanie fizyczne2017/18 - ...
Jolanta Osińskahistoria2017/18 - ...

W:2112775     P:2100287
Plan zajęć | Ważne Wydarzenia | Absolwenci | Rekrutacja | Kontakt | Spis treści
Zespół Szkół Mechanicznych Elektrycznych i Elektronicznych w Toruniu

Telefon: (+48 56) 6544791
e-mail : zsmeie@zsmeie.torun.pl