ZSMEiE w Toruniu
Trąba
RyjBuk
Absolwenci
   Strona główna
Absolwenci
   Dodaj swoje dane
   Zsałużeni dla ZSMEiE
   Dyrektorzy Szkoły
   Nauczyciele
   Wychowawcy
   Absolwenci
   Strony absolwentów
   Galeria zdjęć
   Galeria 70-lecia
Kontakt
   Kontakt
Absolwenci - Rok szkolny 1999 / 2000

Wstecz   1999 / 2000   Dalej

ZESPÓŁ SZKÓŁ MECHANICZNYCH I ELEKTRYCZNYCH
Technikum Mechaniczne
Technikum Elektryczne
Technikum Elektroniczne
Zasadnicza Szkoła Zawodowa
Policealne Studium Informatyczne

Dyrektor: mgr Andrzej Skrzypczyk
Zastępca Dyrektora: mgr Dorota Rychlewska
Zastępca Dyrektora: mgr inż. Waldemar Rochman
Zastępca Dyrektora: dr Maciej Zawacki

Klasa Vd - Technikum Mechaniczne - Budowa maszyn
Wychowawca: mgr inż. Jerzy Brzozowski
 
Bara SebastianCzarnecki PiotrCzrnecki Sebastian
Czerwonka MariuszDubiella BartoszDuliński Karol
Garkowski DariuszGasik JarosławGorzkiewicz Jacek
Jankowski PrzemysławLesiak MarcinLewandowski Karol
Marasek KarolMichalski MarcinOpoka Marcin
Piątkowski SławomirPolit WłodzimierzPrzybysz Waldemar
Sobiech TomaszTodek LeszekWłodarczyk Tomasz
Wysocki Piotr

Klasa Ve - Technikum Elektroniczne - Urządzenia elektroniczne
Wychowawca: mgr Katarzyna Dobrzelecka
 
Baliński MichałBłaszkiewicz ZbigniewBobin Paweł
Borucki DanielChrapczyński ArkadiuszDębowiak Piotr
Henryszewski PrzemysławHryckiewicz MichałJagliński Dawid
Jasieniecki DariuszKasak ArturKowalski Karol
Lange ElżbietaŁukasiewicz ZbigniewMaćkiewicz Marcin
Marek TomaszNowak ZenonPrażniewski Artur
Poczwardowski SylwesterRomanowski MarcinSiałkowski Ariel
Sobierajski ArkadiuszStaniszewski JacekStrzyżewski Roman
Szmit JarosławSzupryciński TomaszTajnert Krzysztof
Tkaczyk ArkadiuszTylmanowski AdrianWiśniewski Tomasz
Wolski DawidZduński Karol

Klasa Vf - Technikum Elektroniczne - Elektryczna i elektroniczna automatyka przemysłowa
Wychowawca: dr Maciej Zawacki
 
Bartnicki ŁukaszBryła WojciechBurdach Daniel
Ciak PrzemysławGłodowski GrzegorzGrzywna Michał
Guzik SławomirHawryło PawełKornacki Waldemar
Kowalski KrzysztofMatuszewski ŁukaszMisiura Leszek
Mosiewicz WojciechPindral RafałRogoziński Paweł
Romanowski MarcinRyngwelski WaldemarSobczak Tomasz
Stawicki PawełWudarski AndrzejWysocki Rafał
Zydroń SebastianZiółkowski Maciej

Klasa Vh - Technikum Elektryczne - Energoelektronika
Wychowawca: mgr inż. Lidia Komór
 
Ciborski DariuszCyrklaff TomaszĆwik Tomasz
Goszka WojciechGórtatowski MarcinJarco Rafał
Janowski AdamKempczyński RobertKręciszewski Damian
Kucharzewski MarekLewandowski BartłomiejMajchrzak Radosław
Markowski MarcinMączkowski MarcinNowak Jarosław
Ochman WojciechPiątkowski MarcinPochłopień Krzysztof
Polański TomaszPopławski MariuszSatława Piotr
Sidorowicz KrzysztofStrzyżewski JarosławSztygowski Marcin
Szymański MichałTomaszewski JarosławWalerych Adam
Wierzbicki KrzysztofWłodarczyk MichałWojciechowski Michał
Wudarski Mariusz

Klasa Vi - Technikum Elektryczne - Elektrotechnika przemysłowa
Wychowawca: mgr Tadeusz Kubiak
 
Adach ArielBejgrowicz KrzysztofBialożyński Maciej
Blachowski AndrzejBlażejewski MarcinBorkowski Przemysław
Bronka TomaszDankowski PrzemysławGroszewski Sławomir
Kacprzak MarcinKasprzyk WładysławLewandowski Dariusz
Lewandowski MarcinLewandowski RobertMendyka Szymon
Misko AndrzejPutynkowski MaciejSilkowski Wojciech
Stankowski GrzegorzSzczerbicki MarcinTarkowski Robert
Urbański KrzysztofWieczorek PrzemysławZałoński Dariusz
Ziółkowski Dawid

Klasa Vk - Technikum Elektroniczne - Elektroniczne maszyny i systemy cyfrowe
Wychowawca: mgr Rajmund Dorau
 
Basiewicz MichałBirnacki MirosławBocheński Marcin
Bolewski PawełDąbowroski GrzegorzFalkiewicz Cezary
Gerka JacekJabłoński KrzysztofJędrzejczyk Daniel
Kowalski WojciechKukiełczyński MichałKukowski Jacek
Kułaga RafałLewandowski AndrzejMichałowski Jan
Moskal MarcinNowakowski PiotrParteka Monika
Partyka MaciejPawlikowski MiłoszPiemik Jacek
Piluś PawełPiórkowski MariuszRutkowski Rafał
Stmlak MarcinSzkudlarek KrzysztofTerski Bartłomiej
Tutak PrzemysławWąsiewicz KrzysztofWojdak Marcin
Wojdowicz DanielZdunowski Maciej

Klasa IVa - Liceum Techniczne - Profil: elektroniczny
Wychowawca: mgr Jacek Butkiewicz
 
Bogacki RobertGazda ŁukaszGóral Tomasz
Grzechulski PawełHabrych PiotrHabrych Paweł
Hoga DorotaKarpiński ŁukaszKazanecki Wojciech
Kędzierski ArkadiuszKoprowski LeszekKosobucki Marcin
Kowalski PrzemysławKrajewski SławomirKuźniacki Bartosz
Łęgowski BogusławPołaszewski SzymonPawlak Marcin
Piotrowski ŁukaszRabęda DariuszRogowski Paweł
Rząd TomaszSadoch AleksandraSikorowski Robert
Słomkowski ArturSzatkowski PiotrTykarski Sławomir
Wernerowski RadosławWroński PiotrZając Sebastian

Klasa IVb - Liceum Techniczne - Profil: elektryczno-energetyczny
Wychowawca: mgr Danuta Świerczewska
 
Bartosik KrzysztofBoniecki ŁukaszCydzik Tomasz
Czepczyński TomaszCzerepowicz MaciejCzynszak Marcin
Fijałkowski PawełGadaliński PrzemysławIwicki Józef
Jeziorek TomaszKalka DanielKostecki Jarosław
Kisiel SebastianKrause SławomirKubacki Sebastian
Lewandowski PiotrMalinoś MaciejMaszkiewicz Tomasz
Michnicki SławomirOswald KrzysztofPawski Sebastian
Rumiński SylwesterRutkowski ArkadiuszSkrzypczak Arkadiusz
Stachurski GrzegorzTokarski KrzysztofWieczorkowski Krzysztof
Witkowski TomaszWolski MarcinZjawiński Łukasz
Żuchowski Jarosław

Klasa IVc - Liceum Techniczne
Profil: mechaniczno-technologiczny
Wychowawca: mgr Wanda Kowalska
 
Chojnowski ArkadiuszDalasiński KrzysztofGoryński Rafał
Jeziorek PrzemysławKępiński TomaszKopecki Rafał
Kowalski MarcinLubański ŁukaszŁączyński Krzysztof
Mroczek PiotrNowak MarcinNowicki Łukasz
Orzeł MarcinPodobieński BartoszPopkiewicz Eryk
Straszewski PiotrŚwierad SebastianWesołowski Marek
Wiśniewski ŁukaszŻak DawidŻuralski Łukasz

Klasa IIsa - Policealne Studium Zawodowe
1999 / 2000
Wychowawca: mgr Piotr Kornacki
 
Aftańska EdytaBalawajder AgnieszkaBartosiński Marek
Biernacki JerzyChmura KamilaGrykałowska Edyta
Herbrich BeataKaleta RafałKarpińska Justyna
Karubin MarcinKępa TomaszKłodawska Magdalena
Łukomski SebastianMorawska AnnaMrozowski Tomasz
Olbrycht KrzysztofPieńkosz MaciejPodogrodzki Bartosz
Pokojska KingaPutny MagdalenaRak Agnieszka
Roszyk AgnieszkaSmolarek MaciejSzczech Izabela
Ulicki MichałWasilow MarekWierszyło Katarzyna
Wrzosek JoannaZarzycki Przemysław

Klasa IIsb - Policealne Studium Zawodowe - Komputerowe wspomaganie projektowania
Wychowawca: mgr inż. Danuta Gabriel
 
Banaszak MarcinBojdo MirosławDobrowolski Tomasz
Dyczko GrzegorzJarzyński LeszekJeszka Jan
Kopacki RafałKruszczyńska JolantaLubiszewska Magdalena
Majewski GrzegorzOchnicki DanielPietrykowski Kornel
Sokołowski MarcinStrzyżyński TomaszWilk Bartosz
Zaklikowski DariuszZalewski MariuszZborowski Przemysław
Rafalski Rafał

Absolwenci Internatu ZSMEiE
Wychowawcy: mgr Janusz Marciszewski, mgr Jarosław Rojewski
  
Krzysztof BejgrowiczZbigniew BłaszkiewiczMarcin Błażejewski
Marcin BobinArkadiusz ChrapczyńskiPiotr Czarnecki
Mariusz CzerwonkaCezary FalkiewiczPaweł Fijałkowski
Jacek GerkaRafał GoryńskiWojciech Goszka
Przemysław HenryszewskiKrzysztof JabłońskiDariusz Jasieniecki
Robert KempczyńskiSławomir KrajewskiJacek Kukowski
Tomasz MaszkiewiczŁukasz MatuszewskiMarcin Mączkowski
Leszek MisiuraZenon NowakPiotr Nowakowski
Krzysztof OswaldMarcin PiątkowskiKrzysztof Pochłopień
Ariel SiałkowskiWojciech SilkowskiJacek Staniszewski
Piotr SzawłowskiMichał SymańskiKrzysztof Wąsewicz
Rafał WysockiMaciej Zdunowski

W:2059653     P:2047146
Plan zajęć | Ważne Wydarzenia | Absolwenci | Rekrutacja | Kontakt | Spis treści
Zespół Szkół Mechanicznych Elektrycznych i Elektronicznych w Toruniu

Telefon: (+48 56) 6544791
e-mail : zsmeie@zsmeie.torun.pl