ZSMEiE w Toruniu
Trąba
RyjBuk
Absolwenci
   Strona główna
Absolwenci
   Dodaj swoje dane
   Zsałużeni dla ZSMEiE
   Dyrektorzy Szkoły
   Nauczyciele
   Wychowawcy
   Absolwenci
   Strony absolwentów
   Galeria zdjęć
   Galeria 70-lecia
Kontakt
   Kontakt
Absolwenci - Rok szkolny 1996 / 1997

Wstecz   1996 / 1997   Dalej

ZESPÓŁ SZKÓŁ MECHANICZNYCH I ELEKTRYCZNYCH
Technikum Mechaniczne
Technikum Elektryczne
Technikum Elektroniczne
Zasadnicza Szkoła Zawodowa
Policealne Studium Informatyczne

Dyrektor: mgr Andrzej Skrzypczyk
Zastępca Dyrektora: mgr Dorota Rychlewska
Zastępca Dyrektora: mgr Jerzy Wiewiórski
Zastępca Dyrektora: mgr inż. Waldemar Rochman

Klasa Vd - Technikum Mechaniczne - Budowa maszyn
Wychowawca: mgr Jan Karpik
Opiekun grup warsztatowych: ??
  
Bochocki TomaszBorowski MariuszCejrowski Cezary
Dondalski AndrzejJabłoński RafałKostkowski Dariusz
Krauza MarcinKryszak DariuszKubacki Krzysztof
Lis MarcinMakowski MarcinMorawiec Maciej
Pawlikowski MaciejPiątkowski ŁukaszRocławski Maciej
Sygit RafałSzypura DariuszTymoszuk Radosław
Wierzbicki TomaszWłoczewski JakubWyderko Tomasz
Zwierowicz Krzysztof

Klasa Ve - Technikum Elektroniczne - Urządzenia elektroniczne
Wychowawca: mgr Dorota Rychlewska
Opiekun grup warsztatowych: ??
  
Chyliński WitoldCieślak MarcinDejewski Grzegorz
Han PawełHoma ZbigniewGłodkowski Łukasz
Janicki JarosławKopczyński PawełKnowski Filip
Maksoń MariuszManelski MaciejMarciniak Jacek
Michalski MaciejMundlaf TomaszMurdzia Wojciech
Rebain MarekRubieszewski KrzysztofSadowki Jarosław
Sawicki MarcinSkoczylas IreneuszSkrzyniecki Paweł
Skwiercz ArielSzczepankowski PawełSzelagowski Karol
Szlendak MariuszSztangierski PrzemysławSzutkowski Kamil
Waga ŁukaszWodzień PrzemysławWoźniak Zbigniew
Zaręba MarekZborowski Arkadiusz

Klasa Vf - Technikum Elektroniczne - Elektryczna i elektroniczna automatyka przemysłowa
Wychowawca: mgr Hanna Żubkowska-Ptaszyk
Opiekun grup warsztatowych: ??
 
Baranowski ŁukaszBiałek MarcinBrążkiewicz Marcin
Byra MarekChmielecki RafałDąbrowski Krystian
Gahbler MarcinGross WojciechHanuszewski Wojciech
Jastrzębski JarosławJaworski TomaszKamiński Daniel
Kamiński MarekKarasek MarekKlonowski Andrzej
Kuczborski KrzysztofŁukaszewski PawełMakowski Zbigniew
Michalski RemigiuszMikulski MarcinMochol Adam
Nędza StanisławOtt RafałPietruszyński Robert
Smykowski KrzysztofSzefera GrzegorzWojtulski Jacek
Wróblewski ŁukaszZygnerski Piotr

Klasa Vi - Technikum Elektryczne - Elektrotechnika przemysłowa
Wychowawca: mgr Danuta Mlewska i mgr Katarzyna Rosińska
Opiekun grup warsztatowych: ??
 
Chrząstek MaciejDębiński MarcinFigalski Rafał
Frąckiewicz RafałGoliasz PawełJarosz Przemysław
Kiziuk WojciechKlaban MarcinKosiński Robert
Kraszucki MarcinKrzywdziński AndrzejLewandowski Tomasz
Lipiejko SergiuszMalec PrzemysławMarchlewski Mariusz
Meller PiotrMłodawski AdamMuszalik Rafał
Norkowski BartoszOrzażewski MarekPiotrowski Marek
Rajski RafałRębarz MateuszUsztwand Marcin
Walczewski MichałWiśniewski RadosławWojciechowski Ireneusz

Klasa Vk - Technikum Elektroniczne - Elektroniczne maszyny i systemy cyfrowe
Wychowawca: mgr Kazimierz Krassowski
Opiekun grup warsztatowych: ??
 
Bucha KarolBuk MichałDobisz Kamil
Drożdż BartoszGabryjeluk SławomirGojski Wojciech
Grzywacz WojciechGurski MaciejGużyński Rafał
Konklewski MichałKorzestański PawełKukielski Marcin
Lewandowski PawełŁaska TomaszMarchewka Daniel
Matuła BartłomiejNawrocki MarekOlkiewicz Anna
Pankowski TomaszPolaszewski JarosławPrusiecki Ireneusz
Rasielewski KarolRywacki KrzysztofSikorska Agata
Sikorski PawełSitkowski KrzysztofSopotnicki Paweł
Szczepański TomaszŚliwińska MariolaTrzpil Krzysztof
Zglenicki Marcin

Klasa Vt - Technikum Elektroniczne - Urządzenia elektoniczne
Wychowawca: mgr Ryszrad Paradowski
Opiekun grup warsztatowych: ??
 
Brzycki JacekDudziński PatrykEtter Marcin
Figielski MichałGierłach MariuszGłodkowski Łukasz
Gorzela JarosławGorzkiewicz RobertGrykałowski Piotr
Jaworski MaciejJuszczak WitoldKlonowski Piotr
Kolonwski SebastianKowalski KrzysztofKozikowski Sławomir
Laskowski SławomirMakowski MariuszPakuła Karol
Piwoński RobertPowiertowski KrzysztofRachwał Tomasz
Rudnicki RadosławSzczucki SłwomirTaczyńska Anna
Talarek TomaszTerlikowski MarcinTomkiewicz Jacek
Zdziarski Marcin

Klasa IIIa - Zasadnicza Szkoła Zawodowa - Monter podzespołów elektronicznych
Wychowawca: mgr Adam Ferster
Opiekun grup warsztatowych: ??
 
Bolewski PiotrDoktor MarcinFalkowski Artur
Głaszewski TomaszGozdowski MichałKapuściński Tomasz
Klonowski WojciechKwiatkowski MarekMarchewa Mariusz
Marciniak TomaszOlech MarcinPorębski Robert
Rafiński ŁukaszRedlich PatrycjuszRojek Rafał
Sosnowski MarcinSzydłowski MariuszTrejderowski Marcin
Wiliński KrzysztofWiśniewski GrzegorzZarębski Marcin
Zieliński DamianZieliński MariuszZygadło Tomasz

Klasa IIIg - Zasadnicza Szkoła Zawodowa - Elektromechanik maszyn i aparatów elektrycznych
Wychowawca: mgr Jerzy Wawrzyn
Opiekun grup warsztatowych: ??
 
Błażejczyk BłażejChowałko MarcinCzechowski Grzegorz
Furmaniak MateuszGoślicki ŁukaszKubiak Meteusz
Marchlewski PiotrMitek JarosławNapora Marek
Niewiadowski RafałPoremski WaldemarRojek Krzysztof
Rosołowski MaciejRentflejsz MarcinRybicki Michał
Skiba KarolSłupczewski MariuszStankiewicz Robert
Stefaniak RobertToczko KrzysztofWeber Łukasz
Wojciechowski KarolZabłoński Karol

Klasa IIsa - Policealne Studium Zawodowe - Informatyka
Wychowawca: mgr Jerzy Wiewiórski
 
Andrzejewska AgnieszkaBarbarska DorotaBłaszczyk Tomasz
Cywiński DanielCzechowski BogdanDrążkowski Dawid
Gąbka KrzysztofGrąbczewski JacekInczewski Maciej
Jabłoński MirosławKołodziejska SylwiaKozicki Tomasz
Lemański TomaszLewalski ArturŁapicz Tomasz
Maniak TomaszMatusz JoannaNaszporenka Marzena
Piotrowska KatarzynaPiotrowska MałgorzataPolitowska Lucyna
Rajchel PiotrSztuczka JacekTomaszewska Lucyna
Tyburski MarcinUrbańska JoannaWichrowska Iwona
Wochan Aneta

Klasa IIsb - Policealne Studium Zawodowe - Informatyka
Wychowawca: mgr Piotr Kornacki
 
Andersohn MonikaBalcerowska LidiaBartoszewski Wojciech
Bukowska MałgorzataDaroszewska AnnaGrzechowiak Małgorzta
Gaczyk WłodzimierzKiełkowski GrzegorzKostera Maciej
Krantkowski WieczesławKycia PiotrLenartowski Piotr
Lewalski PawełMaj RenataMarkiewicz Marek
Myśliwski KrzysztofOwsianiak ArturPniewski Maciej
Przyjemska JoannaRybak DamianSczęsny Marcin
Szymański MarcinTybura JacekWalczak Barbara
Wensiora MonikaPietrzyklowski Łukasz

Absolwenci Internatu ZSMEiE
Wychowawca: mgr Zbigniew Ciarkowski
  
Karol BuchaCezary CejrowskiGrzegorz Dejewski
Witold ChylińskiPiotr GrykałowskiWojciech Grzywacz
Wojciech HanuszewskiZbigniew HomaJarosław Jastrzębski
Maciej JaworskiTomasz JaworskiWitold Juszczak
Daniel KamińskiSebastian KlonowskiSławomir Laskowski
Tomasz LewandowskiPaweł ŁukaszewskiRemigiusz Michalski
Adam MocholWojciech MundziaStanisław Nędza
Rafał OttKrzysztof PowiertowskiKrzysztof Sitkowski
Krzysztof SmykowskiMariusz SupernakPaweł Szczepankowski
Przyemysław SztangierskiRadosław TymoszukPiotr Zygnerski

W:2059649     P:2047142
Plan zajęć | Ważne Wydarzenia | Absolwenci | Rekrutacja | Kontakt | Spis treści
Zespół Szkół Mechanicznych Elektrycznych i Elektronicznych w Toruniu

Telefon: (+48 56) 6544791
e-mail : zsmeie@zsmeie.torun.pl