ZSMEiE w Toruniu
Trąba
RyjBuk
Absolwenci
   Strona główna
Absolwenci
   Dodaj swoje dane
   Zsałużeni dla ZSMEiE
   Dyrektorzy Szkoły
   Nauczyciele
   Wychowawcy
   Absolwenci
   Strony absolwentów
   Galeria zdjęć
   Galeria 70-lecia
Kontakt
   Kontakt
Absolwenci - Rok szkolny 1995 / 1996

Wstecz   1995 / 1996   Dalej

ZESPÓŁ SZKÓŁ MECHANICZNYCH I ELEKTRYCZNYCH
Technikum Mechaniczne
Technikum Elektryczne
Technikum Elektroniczne
Zasadnicza Szkoła Zawodowa
Policealne Studium Informatyczne

Dyrektor: mgr Andrzej Skrzypczyk
Zastępca Dyrektora: mgr Dorota Rychlewska
Zastępca Dyrektora: mgr Jerzy Wiewiórski

Klasa Vc - Technikum Mechaniczne - Aparatura kontrolno-pomiarowa i mechaniczna automatuka przemysłowa
Wychowawca: mgr inż. Janusz Pleskot
Opiekun grup warsztatowych: ??
 
Bodner MarcinBrzozowski TomaszCzynsz Michał
Dziedzic JarosławGębka ArkadiuszGrodzicki Grzegorz
Karski PiotrKąklewski WojciechKołodziejczyk Rafał
Kreczman ArturKruszka ArkadiuszLewandowski Piotr
Marciniak JarosławNodewald ArturOttlewski Waldemar
Piątkowski SebastianPopławski RobertPrzybysz Piotr
Rassak PiotrRosiak MarekSądecki Krzysztof
Siudek ArturStachowski RobertSzachmytowski Sławomir
Śliwiński MarcinŚwieczkowski KrzysztofWendt Krzysztof
Zaborowski Maciej

Klasa Vd - Technikum Mechaniczne - Budowa maszyn
Wychowawca: mgr Dorota Rychlewska
Opiekun grup warsztatowych: ??
 
Babski MariuszBątkowski RafałCelmer Jarosław
Ćwikliński JarosławFodrowski MarcinGalczewski Grzegorz
Grzybowski ZbigniewKamiński RobertKawiorski Andrzej
Kolba GrzegorzKozicki RaddsławKrajewski Jacek
Kretschmann IreneuszKropkowski RadosławOchocki Jarosław
Osiński MarcinPacześny MarekPuchacz Robert
Radziejewski RafałRutkowski KrzysztofStawicki Rafał
Szarszewski WitoldTadych MariuszWąsik Robert
Wojciechowski MarcinŻołnowski Jacek

Klasa Ve - Technikum Elektroniczne - Urządzenia elektroniczne
Wychowawca: mgr Jerzy Wiewiórski
Opiekun grup warsztatowych: ??
 
Białkowski AdamBigos ArkadiuszBlachowski Jacek
Buczkowski MarekBukowski MariuszChmielewicz Dariusz
Dereziński DanielDymiński JacekDługozima Wojciech
Górecki GrzegorzJankowski KrzysztofJaworski Robert
Kaczmarek MariuszKaliski JarosławKlugier Jarosław
Kowalczyk
Kossakowski Sebastian
Kuzel MarcinLampkowski Michał
Lech PiotrLemański PrzemysławMajchrzak Adam
Marchlewski AndrzejMisiąg SylwesterPopławski Przemysław
Sadecki ŁukaszSłupkowski IreneuszSzamszuro Szymon
Szponikowski TomaszŚwieżyński KrzysztofTecmer Zbigniew
Wróblewski Leszek

Klasa Vf - Technikum Elektroniczne - Elektryczna i elektroniczna automatyka przemysłowa
Wychowawca: mgr Anna Rejewska
Opiekun grup warsztatowych: ??
 
Barylski GrzegorzBolewski JacekBrzozowski Tomasz
Budzyński RafałBorzewski MaciejCieszyński Adam
Cieślak TomaszDomagała RafałDrążkiewicz Remigiusz
Dryps PawełGołembiewski TomaszGawarkiewicz Sławomir
Kadziński KrzysztofKalisz TomaszŁęgowski Paweł
Paciorek WojciechPęcherski PiotrPłocki Wojciech
Rabant TomaszRadziecki PawełRybacki Krzysztof
Splitt DanielWęgrzyn Paweł

Klasa Vi - Technikum Elektryczne - Elektrotechnika przemysłowa
Wychowawca: mgr inż. Kazimierz Szymanek
Opiekun grup warsztatowych: ??
 
Brózdowski MarekCybulski MaciejDrążkowski Grzegorz
Dworczyk WojciechGawroński ArturGosk Marcin
Guć TomaszKryza DanielKalczyński Tomasz
Leśnikowski MariuszMaj JacekPawlikowski Arkadiusz
Peimel MikołajPęzioł JanuszRybacki Mirosław
Rybacki PrzemysławRatajczak JędrzejStroiński Dariusz
Szarek RafałTemplin MaciejTomczyk Zbigniew
Tucholski JarosławWasilewski BartłomiejWilk Adam
Woelke KrzysztofZiółkowski MarekMikuć Grzegorz

Klasa Vk - Technikum Elektroniczne - Elektroniczne maszyny i systemy cyfrowe
Wychowawca: mgr Wanda Kowalska
Opiekun grup warsztatowych: ??
 
Berek GrzegorzBondyra KrzysztofDąbrowski Tomasz
Dziemecki TomaszGalasiński RafałGiedrys Wojciech
Goń MarcinGroszewski MarcinJacuński Piotr
Kadau JoannaKołacz MarekKaźmierczak Damian
Komorniczak PrzemysławKonrad KrzysztofKowalski Sebastian
Krawczyk JarosławKukułka JolantaKuźniar Wojciech
Laskowski RafałŁapkiewicz KlaudiuszLewandowski Wojciech
Maciejewski MarcinMarski MarekMisiorowski Wojciech
Nowak SebastianPolkowski MarcinRudnicki Robert
Rycharski ŁukaszSkuza MałgorzataSmykowski Marek
Sypek MariuszWierzbowski MaciejZiółkowski Marek

Klasa IIIa - Zasadnicza Szkoła Zawodowa - Monter podzespołów elektronicznych
Wychowawca: inż. Gabriela Pituła
Opiekun grup warsztatowych: ??
 
Bagrowski ArkadiuszBednarski TomaszBrudz Tomasz
Czajkowski JarosławCzarnecki KrzysztofCzarnecki Zbigniew
Czerwiński PiotrDubaniewicz ErnestDudek Robert
Frąckiewicz PiotrJanicki MarekKościński Mariusz
Kowalewski TomaszKowalski DanielKozłowski Krystian
Kuklewski MarcinMatyjasik MarekMira Daniel
Nadolecki GrzegorzOlejarczyk SławomirPredenkiewicz Mariusz
Romanowski DanielRosiński WitoldSkowroński Marek
Skowroński PawełŚliwiński JacekSzparaga Mariusz
Wasilewski SławomirWieczorek ArkadiuszWitkowski Jacek

Klasa IIIb - Zasadnicza Szkoła Zawodowa - Mechanik maszyn i urządzeń przemysłowych
Wychowawca: Janusz Kremin
Opiekun grup warsztatowych: Janusz Kremin
 
Dankowski RafałFlak DanielGraczyk Marcin
Grąbczewski KrzysztofKamiński AndrzejKaul Marcin
Kozubowski WaldemarKurowski DamianKurowski Rafał
Maćkiewicz MariuszMałkiewicz MarcinPtaszek Marcin
Roman WaldemarSzyński ArturTuszyński Jacek

Klasa IIIg - Zasadnicza Szkoła Zawodowa - Elektromechanik maszyn i aparatów elektrycznych
Wychowawca: Ryszard Templin
Opiekun grup warsztatowych: Ryszard Templin
 
Bartosiewicz JakubCackowski TomaszCetkowski Tomasz
Chenc MariuszDąbrowski PiotrGągoł Rafał
Graczyk SławomirGrzankowski RobertJabłoński Arkadiusz
Jędrzejewski TomaszKopczyński JarosławKrawycińśki Marcin
Lewandowski TomaszMalec JarosławMądrzyński Krystian
Nowakowski AndrzejPietkiewicz DanielSadowski Maciej
Stalmierski ArkadiuszSzałkowski DanielSzkodziński Rafał
Wiśniewski KrzysztofWójcik MarcinZdanowicz Robert

Klasa IIsa - Policealne Studium Zawodowe - Informatyka
Wychowawca: mgr inż. Roman Nawrat
 
Barański ArturDąbkowski ArturHarbart Edmund
Seweryńska JoannaJarosz DariuszKaproń Robert
Karpa RafałKosowski MarekKujawski Witold
Kuziemkowska MonikaLewandowska JoannaLewandowski Paweł
Leżnicki MarcinMałkowski DariuszMarkowska Magdalena
Ogrodowicz MagdalenaPietruszyńska GrażynaPrzybysz Arkadiusz
Rydziński SławomirRydzyński DariuszTyburska Bożena
Wiśniewski Jarosław

Klasa IIsb - Policealne Studium Zawodowe - Informatyka
Wychowawca: mgr inż. Janusz Jarczewski
 
Auguścińska MarzenaFierak MarekGalczewska Mariola
Gmys AgnieszkaGrabarek AnnaGrąbczewski Dariusz
Grochowski AdrianIgnatowski JarosławKamińska Lucyna
Kujtkowska IzabelaKroskowska AnetaKrzywdzińska Katarzyna
Linek RenataMagdziak KrzysztofMalak Piotr
Miszczak PawełNeukampf MałgorzataNyka Iwona
Owczarkowska JoannaPietrzak MichałRogalska Lidia
Rzemińska DanutaSuwała AdamSuchocka Izabela
Świderski RobertWięckiewicz MariuszWitkowski Michał
Włodarczyk PiotrZalarska DagmaraZielas Grzegorz
Pawlak Magdalena

Absolwenci Internatu ZSMEiE
Wychowawca: mgr Zdzisław Naramowski
  
Rafał BątkowskiMarek BrózdowskiTomasz Brzozowski
Adam CieszyńskiTomasz CieślakTomasz Dąbrowski
Wojciech DługozimaJacek DymińskiWojciech Giedrys
Krzysztof KadzińskiTomasz KalczyńskiRadosław Kozicki
Jacek KrajewskiJarosław KrawczykRafał Laskowski
Klaudiusz ŁapkiewiczJarosław OchockiPiotr Przybysz
Krzysztof RutkowskiKrzysztof SadeckiMarek Smykowski
Rafał SzarekWitold SzarszewskiPaweł Węgrzyn
Krzysztof WoelkeMarcin WojciechowskiJacek Żołnowski

W:2059621     P:2047114
Plan zajęć | Ważne Wydarzenia | Absolwenci | Rekrutacja | Kontakt | Spis treści
Zespół Szkół Mechanicznych Elektrycznych i Elektronicznych w Toruniu

Telefon: (+48 56) 6544791
e-mail : zsmeie@zsmeie.torun.pl