ZSMEiE w Toruniu
Trąba
RyjBuk
Absolwenci
   Strona główna
Absolwenci
   Dodaj swoje dane
   Zsałużeni dla ZSMEiE
   Dyrektorzy Szkoły
   Nauczyciele
   Wychowawcy
   Absolwenci
   Strony absolwentów
   Galeria zdjęć
   Galeria 70-lecia
Kontakt
   Kontakt
Absolwenci - Rok szkolny 1994 / 1995

Wstecz   1994 / 1995   Dalej

ZESPÓŁ SZKÓŁ MECHANICZNYCH I ELEKTRYCZNYCH
Technikum Mechaniczne
Technikum Elektryczne
Technikum Elektroniczne
Zasadnicza Szkoła Zawodowa
Policealne Studium Informatyczne

Dyrektor: mgr Andrzej Skrzypczyk
Zastępca Dyrektora: mgr Dorota Rychlewska
Zastępca Dyrektora: mgr Jerzy Wiewiórski

Klasa Vc - Technikum Mechaniczne - Budowa maszyn
Wychowawca: mgr Anna Wiśniewska
Opiekun grup warsztatowych: ??
 
Andruszkiewicz RafałBarszewski PiotrBrodowski Damian
Gabryszak MirosławGuła MarcinHodana Robert
Jagodziński MarcinJanus DariuszJaworski Michał
Kawczyński MariuszKiliński RobertKowalski Maciej
Leszczyński ZiemowitMarszałkowski RobertNorkowski Radosław
Nosek TomaszRuliński PiotrRóżański Mariusz
Tomczyk TomaszWarski TomaszWojciechowski Rafał
Zagrabski SławomirŻywicki Sebastian

Klasa Vd - Technikum Mechaniczne - Budowa maszyn
Wychowawca: mgr inż. Jerzy Brzozowski
Opiekun grup warsztatowych: ??
 
Amchewicz KarolBabalski SebastianBorek Wojciech
Bytyń RafałCiechanowski GrzegorzDahm Bartłomiej
Gorczyca SławomirHinc PawełGrubecki Piotr
Jabczyk AleksanderKaszuba MarekKrasiński Piotr
Lipiński MarekManelski AdamMilaszewski Piotr
Olkowski DanielPawlak TomaszPokorowski Krzysztof
Romanowski MariuszRóżański TomaszStasiak Wojciech
Tomanek IreneuszWiśniewski SebastianWojciechowski Artur
Wojciechowski RobertWróblewski SebastianWrzesiński Piotr
Ziółkowski Rafał

Klasa Ve - Technikum Elektroniczne - Urządzenia elektroniczne
Wychowawca: mrg Rajmund Dorau
Opiekun grup warsztatowych: ??
 
Andrzejczak WiesławBalejko WitoldBąkowski Paweł
Betlejewski RobertBiernacki RomualdJarczewski Piotr
Jaworski RobertJeliński AndrzejKieliński Andrzej
Klugiewicz MarekLewandowski MirosławMachlewski Mirosław
Metkowski RafałMartewicz MariuszMotławski Tomasz
Mudyna WojciechNykiel DanielOrnowski Mariusz
Orzechowski SławomirOśmiałowski TomaszPacyno Adam
Przybyszewski WaldemarRosowski EugeniuszŚwiechowicz Rafał
Urbański JacekWierciński WojciechWilczyński Marek
Zagacki WojciechZalewski Krzysztof

Klasa Vf - Technikum Elektroniczne - Elektryczna i elektroniczna automatyka przemysłowa
Wychowawca: mgr inż. Waldemar Rochman
Opiekun grup warsztatowych: ??
 
Baca RobertBąk MirosławBoncalski Robert
Cichowski ArturChłopecki RafałCzachowski Przemysław
Czapiewski ArkadiuszFasula DamianGórny Marcin
Gurzyński JanuszHałas PrzemysławJackowiak Sławomir
Janus AndrzejKolankowski MiłoszKomasara Robert
Koseda WaldemarKrzyżykowski PrzemysławMarcinkowski Jacek
Piertuszyński ZbigniewRatajczak AleksanderSkonieczny Paweł
Staszewski ArkadiuszSyrocki MariuszSzydłowski Zbigniew
Świątkiewicz TomaszTuszyński KrzysztofWrześniewski Robert
Żywiecki Sebastian

Klasa Vi - Technikum Elektryczne - Elektrotechnika przemysłowa
Wychowawca: mgr Tadeusz Kubiak
Opiekun grup warsztatowych: ??
 
Bojanowski DariuszCierzniewski TomaszCzeszel Artur
Drużyński GrzegorzGalus SebastianGrodzicki Jarosław
Grużlewski DariuszJabłoński PawełJasinowicz Jarosław
Kaczmarczyk DanielKaszyński ArturMikuć Grzegorz
Neskie JarosławNikiel RafałPrzygoda Robert
Rebain AndrzejSkonecki AdamWierzbicki Robert
Wiśniewski JarosławWiwatowski MariuszWróbel Jan
Zarembski RafałZawadzki RobertZientarski Dariusz
Ziółkowski TomaszŻuchowski Robert

Klasa Vk - Technikum Elektroniczne - Elektroniczne maszyny i systemy cyfrowe
Wychowawca: mgr Joanna Olesińska
Opiekun grup warsztatowych: ??
 
Adamczyk KrzysztofBogucki JacekBugdol Barłomiej
Cabel RenataChmurzyńska MałgorzataFlis Krzysztof
Gładyś MiłoszGrabania AgnieszkaGrudziński Maciej
Grużlewski AdamHolc DariuszJaniszewski Piotr
Jaworski TowaszJędrzejewska EwelinaKamiński Artur
Kardasz TomaszKibler BeataKrankowski Sławomir
Madajczyk AnnaMilewski RafałMrozik Marcin
Nowicki RafałObermöller BartoszPatyna Andrzej
Raś KonradRzeszotarska DorotaSidnieliski Dariusz
Szymański MarcinWojtaś KrzysztofZduniak Jarosław

Klasa Vt - Technikum Elektroniczne - Urządzenia elektroniczne
Wychowawca: mgr Katarzyna Dobrzelecka
Opiekun grup warsztatowych: ??
 
Bohdan AndrzejBurek AndrzejChojnacki Tomasz
Drygalski RafałGłowacki JarosławGrzębski Marcin
Jabłoński MirosławJung MichałKaczmarczyk Andrzej
Kozłowski MirosławKrzywdziński MariuszŁukiewski Radosław
Mączyński ZbigniewMiszewski TomaszOssowski Paweł
Piątkowski KrzysztofPietrucki PiotrPiórek Tomasz
Przybyło KrzysztofRajchel PiotrReichel Jacek
Rogaczewski KrzysztofRostankowski MirosławRzymski Sebastian
Szumski SławomirTraczykowski PawełZarębski Sylwester
Zduńczyk Arkadiusz

Klasa IIIa - Zasadnicza Szkoła Zawodowa - Monter podzespołów elektronicznych
Wychowawca: mgr Małgorzata Szwec-Zielińska
Opiekun grup warsztatowych: ??
 
Biesiadziński MichałBlanngiewicz BartłomiejBugajski Marcin
Bukowski AndzrzejChodkowski JarosławDolecki Piotr
Duszyński MariuszGrochowski SebastianHopkie Piotr
Hohlweg MarcinJackowski DariuszJakimczyk Robert
Janczar KrzysztofKowalski RafałKrażewski Marek
Lasiński SzymonLewandowski WojciechNarewski Mariusz
Osika ZbigniewPochłopień DariuszRentflejsz Dariusz
Rolle LeszekSiwiński JacekWypij Rafał
Zielniewski PiotrZygmunt Andrzej

Klasa IIIb - Zasadnicza Szkoła Zawodowa - Mechanik maszyn i urządzeń przemysłowych
Wychowawca: Marek Weber
 
Baranowski JarosławBłaszczęć RobertBłaszkiewicz Piotr
Chodkiewicz PiotrGrobowski GerardJarzyński Jacek
Karubin MarcinKowalski SławomirKrupinski Tomasz
Lewandowski MarcinMotyka DariuszMuchewicz Sławomir
Nowicki WojciechObrębski RadosławOporek Damian
Porek JarosławPrietz MaciejRoszkowszki Waldemar
Sadłowski BartoszStanioch SławomirSzablewski Zbigniew
Trzeszewski RafałWiśniewski KrzysztofZdrajewski Marcin
Zduniak GrzegorzZduński KarolŻorański Krzysztof

Klasa IIIg - Zasadnicza Szkoła Zawodowa - Elektromechanik maszyn i aparatów elektrycznych
Wychowawca: mgr Barbara Kot
Opiekun grup warsztatowych: ??
 
Bednarski SławomirBożek MarcinCzyżniewski Mirosław
Gburczyk TomaszHainrych TomaszHaras Rafał
Janiszewski RobertKowalski MarcinKozłowski Andrzej
Królak TomaszŁopuszyński RafałŁudziński Waldemar
Mączka ArturMelerski MichałMuzalewski Marcin
Nikleniewicz JacekNodewald TomaszParzyszek Adam
Piotrowski PiotrRutkowski PiotrSkarżyński Artur
Szendel FranciszekSzymański AndrzejStręplewski Jarosław

Klasa IIsa - Policealne Studium Zawodowe - Informatyka
Wychowawca: mgr inż. Jerzy Wiewiórski
 
Adamiec AgnieszkaBłaszkiewicz MariaBach Maciej
Curlej ŻanetaCzerwińska AnitaDomżalski Mariusz
Duchewicz RobertFabiańczyk GrażynaFronc Beata
Gołębiewski SławomirGregorowicz IzabelaJagielska Justyna
Komorowski SławomirKorzestański PiotrKozłowski Maciej
Kwiatkowski JacekMarks AndrzejPawłowski Jerzy
Pieniążek MariuszPiersiak KatarzynaPłoski Paweł
Rutkowski KrzysztofSuchomski DariuszStępkowski Piotr
Szymiłowski WojciechTomaszewski RomanWiśniewski Dariusz
Woźnicki RafałZuwała Anna

Klasa IIsb - Policealne Studium Zawodowe - Informatyka
Wychowawca: mgr inż. Roman Nawrat
 
Abramowski PiotrAntosz TomaszDannofalska Dorota
Dulka AgnieszkaDuszyńska DorotaFiedorek Krzysztof
Głowacka WiolettaKamiński PawełKawiński Paweł
Krawiczyńska KatarzynaKubiak TomaszKwiatkowska Ewa
Lange JacekMałkowska JustynaMedorowski Radosław
Polakiewicz PiotrRomanowska KatarzynaSmyczyński Jarosław
Stankiewicz MariolaStasiak RobertSzcześniak Katarzyna
Szefler AgnieszkaSzpinalski JarosławTański Jacek
Tyburska JolantaTrawiński ZbysławUławski Mariusz

W:2133895     P:2121418
Plan zajęć | Ważne Wydarzenia | Absolwenci | Rekrutacja | Kontakt | Spis treści
Zespół Szkół Mechanicznych Elektrycznych i Elektronicznych w Toruniu

Telefon: (+48 56) 6544791
e-mail : zsmeie@zsmeie.torun.pl