ZSMEiE w Toruniu
Trąba
RyjBuk
Absolwenci
   Strona główna
Absolwenci
   Dodaj swoje dane
   Zsałużeni dla ZSMEiE
   Dyrektorzy Szkoły
   Nauczyciele
   Wychowawcy
   Absolwenci
   Strony absolwentów
   Galeria zdjęć
   Galeria 70-lecia
Kontakt
   Kontakt
Absolwenci - Rok szkolny 1993 / 1994

Wstecz   1993 / 1994   Dalej

ZESPÓŁ SZKÓŁ MECHANICZNYCH I ELEKTRYCZNYCH
Technikum Mechaniczne
Technikum Elektryczne
Technikum Elektroniczne
Zasadnicza Szkoła Zawodowa
Policealne Studium Informatyczne

Dyrektor: mgr Andrzej Skrzypczyk
Zastępca Dyrektora: mgr Dorota Rychlewska
Zastępca Dyrektora: mgr Jerzy Wiewiórski

Klasa Vc - Technikum Mechaniczne - Aparatura kontrolno-pomiarowa i mechaniczna automatuka przemysłowa
Wychowawca: mgr inż. Antoni Bez
Opiekun grup warsztatowych: Lech Janczar
  
Barczak GrzegorzChachowski MarekChojnacki Grzegorz
Ciechacki RobertFrąk MariuszGołębiewski Radosław
Jagielski PiotrKawecki PiotrNiemczyk Ireneusz
Stawski TomaszSurman LechWalerych Paweł
Weiland RafałZielas GrzegorzBorowicz Jacek
Chodera JarosławCichoracki JacekDyczko Tomasz
Gierszewski MarcinGrabowski ArturLewandowski Robert
Meszyński TomaszRospara RadosławSteczeń Rajmund
Tylza RafałWalinowicz PawełWiwatowski Wojciech

Klasa Vd - Technikum Mechaniczne - Budowa maszyn
Wychowawca: mgr inż. Wojciech Ceranowicz
Opiekun grup warsztatowych: Ryszard Templin
    
Barański ArturDrajem KrzysztofGodzina Marek
Guziński PawełJanik JacekKonicki Rafał
Kowalski KrzysztofKozłowski JarosławPiotrowicz Tomasz
Ratajczak RobertTułodziecki AndrzejTuralski Roman
Wilczek RafałZakrzewski MarekBurczyński Wojciech
Gabryszewski ZbigniewGoławski AndrzejIwanowski Dawid
Jarosz DariuszKowalski IreneuszKrużewski Grzegorz
Łapkiewicz PiotrPoniewski MariuszRzepecki Artur
Tarnowski TomaszZałeński DariuszZiętek Piotr
Żuchowski Wojciech

Klasa Ve - Technikum Elektroniczne - Urządzenia elektroniczne
Wychowawca: inż. Zdzisław Rukat
Opiekun grup warsztatowych: Józef Rutkowski
 
Białkowski DanielDudek StanisławFilarecki Maciej
Grąbczewski DariuszJankowski MariuszKołodziejski Adam
Kujawski KrzysztofMajchrzak ArturMięsikowski Marcin
Mundt WojciechSiebert MarcinTeliżyn Krzysztof
Wojciechowski KrzysztofZabłudowski RafałCiechan Dariusz
Dybcio PiotrGajewski MarcinJaniaczyk Zbigniew
Józefiak PawełKopczyński MarekŁapkiewicz Krzysztof
Marciniak PawełMitura LeszekRydziński Sławomir
Skonieczny PiotrUrbański MarcinWrona Marcin

Klasa Vf - Technikum Elektroniczne - Elektryczna i elektroniczna automatyka przemysłowa
Wychowawca: mgr inż. Roman Nawrat
Opiekun grup warsztatowych: Włodzimierz Makowski
      
Andrusiak RobertBierzyński KrzysztofDarul Sławomir
Grochowalski KrzysztofJaliński RobertKruk Krzysztof
Łaszewski MichałMakowski PiotrMarcinkowski Dariusz
Owczarek ZbigniewPniewski PawełRudnicki Dariusz
Seweryn MarekUrbański RobertBeltaziuk Sławomir
Chłopecki MarekFierek MarekHejda Ryszard
Kostecki BogusławLutowski WiesławMajszak Krzysztof
Malinowski SławomirMikołajczyk JanuszPawełkiewicz Jarosław
Pudło TomaszRutkowski CezarySurmacz Piotr
Wójcik JacekZarzycki Krzysztof

Klasa Vi - Technikum Elektryczne - Elektrotechnika przemysłowa
Wychowawca: mgr inż. Jolanta Łuczak (klasa I .. III), mgr inż. Michał Strom (klasa IV .. V)
Opiekun grup warsztatowych: Maria Marczak
     
Ciemiński KarolKacprzyk TomaszKłyś Krzysztof
Krzyżanowski PiotrLatowski JacekLewicki Zbigniew
Matusiak MarekNowak MariuszPtaszyński Radosław
Szlosek RobertWiśniewski MariuszWrzesiński Maciej
Grudziński TomaszKarmienko CezaryKozłowski Mariusz
Kubiak SzczepanLewandowski WojciechMańkowski Dariusz
Morawiak MiłoszPiątek KrzysztofSzczęsny Paweł
Wiczyński ArturWlizło Jakub

Klasa Vt - Technikum Elektroniczne - Urządzenia elektroniczne
Wychowawca: Piotr Miler (klasa I), mgr inż. Jolanta Łuczak (klasa II .. V)
Opiekun grup warsztatowych: Włodzimierz Makowski
 
Chyleński SebastianCzajkowski RadosławDembiński Tomasz
Gorzkiewicz AndrzejGuziński ArturJędrzejczak Michał
Kowalski TomaszLausz ZbigniewMarkowski Piotr
Oberda MarekPetrycki MarekSeweryn Andrzej
Słowikowski SławomirSowa PiotrZarębski Andrzej
Cieciórski RadosławDanielewski RyszardFaleński Krzysztof
Grochowski AdrianJaśniewski AdamKowalik Leszek
Kujawa JacekŁowicki MarekMarkuszewski Tomasz
Osiński JarosławRzadkiewicz TomaszSkibiński Arkadiusz
Sochowski MaciejWięckiewicz AndrzejZieliński Krzysztof

Klasa IIIh - Technikum Elektroniczne - Elektronika ogólna
Wychowawca: mgr Maria Macina-Kmiecikowska
 
Antkiewicz ZenonBalcerak BartoszDziurkiewicz Mariusz
Gąsiorowski TomaszJankiewicz RobertKaczmarkiewicz Andrzej
Kawczyński WaldemarKowalski JarosławMagdziak Piotr
Mikulewicz MichałPituła ZbigniewSkibicki Krzysztof
Speier MichałŚciepiuro SławomirBorek Wojciech
Ciupek RobertFigielski JarosławIżyk Marcin
Jastrzębski GrzegorzKarpa RafałKornacki Tomasz
Kwasigroch DariuszMarchlewicz WaldemarOwczarzak Roman
Pokomiecki TomaszSkrzypczak GrzegorzSurowiec Marcin
Wankiewicz Grzegorz

Klasa IIIa - Zasadnicza Szkoła Zawodowa - Monter podzespołów elektronicznych
Wychowawca: mgr Katarzyna Rosińska
Opiekun grup warsztatowych: Roman Ziegardt
 
Baranowski KrzysztofGierszewski SebastianGumowski Leszek
Idzikowski PiotrJankowski MarcinKazaniecki Tomasz
Kijewski GrzegorzKowalski LeszekKukowski Sławomir
Kuziemski MarcinLewandowski DariuszMakowski Marcin
Mikołajczyk AndrzejOlejarczyk TomaszOstrowski Rafał
Pietras WojciechRejak MariuszRohde Zenon
Rojek RobertRusek ZbigniewSakowicz Karol
Siemiątkowski WojciechSiemieński MarekSobczak Radosław
Sosnówka DariuszStawarz MarcinSzczech Bartosz
Szołonik TomaszToczek MariuszWalczak Sebastian
Zajkowski PiotrZiemkiewicz Andrzej

Klasa IIIb - Zasadnicza Szkoła Zawodowa - Mechanik maszyn i urządzeń przemysłowych
Wychowawca: mgr Aleksander Pietkiewicz
 
Adamczyk ArkadiuszBednarski DanielBłachy Robert
Brodacki PiotrCzerwiński ArturCzyszek Mirosław
Frączek MariuszGładkowski KrzysztofHryniewicz Kamil
Jaroszewski PiotrKostrzewski DanielKweister Marcin
Malak AdamMietła MarcinMiętkiewicz Adrian
Ode RafałOsiński ArkadiuszOsiński Norbert
Parulski MarekRutkowski SebastianSłomkowski Tomasz
Szkodziński ZbigniewŚwiercz MarcinWolski Andrzej
Zdrojewski PiotrZieliński JacekZieliński Piotr

Klasa IIIg - Zasadnicza Szkoła Zawodowa - Elektromechanik maszyn i aparatów elektrycznych
Wychowawca: mgr Adam Ferster
Opiekun grup warsztatowych: Witold Gawlik
 
Andrzejewski KrzysztofBartkowski SławomirBrodowski Krzysztof
Bukowski KrzysztofDembiński AdamDykowski Marcin
Fiedziuszko WojciechGajur MichałGóralski Grzegorz
Jabłoński ŁukaszKłos TomaszKwiatkowski Paweł
Laskowski RafałŁochocki MariuszNowicki Marcin
Orczykowski PiotrRosiński ArkadiuszRuczyński Artur
Sierbiński JarosławSupernak MariuszUmżyński Rafał
Wojciechowski Krzysztof

Klasa IIsa - Policealne Studium Zawodowe - Technik informatyk
Wychowawca: mgr inż. Jolanta Pokorska
 
Bykowski RobertGąsiorowska MałgorzataGębicka Beata
Grabowska AgnieszkaGrecki KrzysztofHennig Hanna
Kanut EdytaKempara NikodemKierzkowski Mariusz
Kowalewski PawełKozickiAdamKroskowski Mariusz
Krupiński WaldemarLewandowska KatarzynaMajkut Arkadiusz
Muras ArturOrłowicz WojciechPtak Jarosław
Rabant KatarzynaSamołyk KatarzynaSiwa Małgorzata
Śiniarski MarekZglinicka AgnieszkaZiółkowska Wioletta
Zwierz DanielŻółtowska Renata

Klasa IIsb - Policealne Studium Zawodowe - Technik informatyk
Wychowawca: mgr Stefan Hoga
 
Bajda AnnaBaron SebastianDaniszewski Radosław
Derebecka JoannaElwertowski RadosławGabor Rafał
Grzywińska MałgorzataKrygier MariuszKrzywosądzka Renata
Łukowska MarzenaMaciejewska ŻanetaMajewska Beata
Makowska JolantaMichalski JacekPietrzak Grzegorz
Plichta BeataReszkowska MonikaReszkowski Krzysztof
Słowiński TomaszŚmiechowska MartaŚmielewska Anna
Tomczuk HalinaWalukiewicz BożenaWańczyk Jacek
Węglerska MarzenaWójcik Andrzej

Jacek Kujawa
Absolwenci Internatu ZSMEiE
Wychowawca: mgr Jerzy Konopinski
  
Robert AndrusiakWojciech BurczyńskiJarosław Czajkowski
Dariusz GrąbczewskiAdrian GrochowskiRobert Jaliński
Mariusz JankowskiMarek KopczyńskiLeszek Kowalik
Wiesław LutowskiKrzysztof Łapkiewicz
Waldemar MarchlewiczMichał MikulewiczLeszek Mitura
Wojciech MundtZbigniew OwczarekKrzysztof Piątek
Paweł PniewskiMarek SewerynSławomir Słowikowski
Robert SzlosekMarcin UrbańskiMariusz Więckiewicz
Mariusz WiśniewskiWojciech Żuchowski

W:2131154     P:2118676
Plan zajęć | Ważne Wydarzenia | Absolwenci | Rekrutacja | Kontakt | Spis treści
Zespół Szkół Mechanicznych Elektrycznych i Elektronicznych w Toruniu

Telefon: (+48 56) 6544791
e-mail : zsmeie@zsmeie.torun.pl