ZSMEiE w Toruniu
Trąba
RyjBuk
Absolwenci
   Strona główna
Absolwenci
   Dodaj swoje dane
   Zsałużeni dla ZSMEiE
   Dyrektorzy Szkoły
   Nauczyciele
   Wychowawcy
   Absolwenci
   Strony absolwentów
   Galeria zdjęć
   Galeria 70-lecia
Kontakt
   Kontakt
Absolwenci - Rok szkolny 1992 / 1993

Wstecz   1992 / 1993   Dalej

ZESPÓŁ SZKÓŁ MECHANICZNYCH I ELEKTRYCZNYCH
Technikum Mechaniczne
Technikum Elektryczne
Technikum Elektroniczne
Zasadnicza Szkoła Zawodowa
Policealne Studium Informatyczne

Dyrektor: mgr Andrzej Skrzypczyk
Zastępca Dyrektora: mgr Dorota Rychlewska
Zastępca Dyrektora: mgr Jerzy Wiewiórski

Klasa Vc - Technikum Mechaniczne - Aparatura kontrolno-pomiarowa i mechaniczna automatuka przemysłowa
Wychowawca: mgr Michał Madajewski
Opiekun grup warsztatowych: Józef Partyka
 
Bełżek JanuszBarczyński TomaszBobowski Bartosz
Bojakowski TomaszBuze RobertCiunel Zbigniew
Dynowski RafałGościński NorbertGroszko Krzysztof
Juchniewicz KrzysztofLasota RadosławLewicki Wojciech
Małecki DariuszMarek GrzegorzNowicki Krzysztof
Piórkowski PiotrRaniszewski WaldemarRapacki Tomasz
Sobociński SławomirStrohschein DariuszTomaszewski Tomasz
Woźnicki RafałWysocki PiotrZalewski Wojciech
Ziółkowski TomaszŻulewski Andrzej

Klasa Vd - Technikum Mechaniczne - Budowa maszyn
Wychowawca: mgr inż. Jerzy Wysocki
Opiekun grup warsztatowych: Ryszard Templin
 
Banaszak GrzegorzCieśliński KrzysztofJóźwicki Witold
Kradzicki WojciechLiczbik SławomirŁubkowski Dariusz
Sławkowski DariuszSzczepanski RobertŚwiatajski Krzysztof
Barwiński LeszekCimoch KrzysztofKlecha Grzegorz
Krzyżanowski MaciejLipski SebastianSchubert Dariusz
Sosnowski WitoldSzelągowski Andrzej

Klasa Ve - Technikum Elektroniczne - Urządzenia elektroniczne
Wychowawca: mgr inż. Wiesława Miłowska
Opiekun grup warsztatowych: Włodzimierz Makowski
 
Cichorek KazimierzFlak JarosławHadrysiak Tomasz
Kaczmarek JanuszŁuczak MarcinMakówka Marek
Przewięźlikowski KrzysztofRokicki PawełSkonieczny Michał
Syguła LeszekTurowski PiotrWitt Jarosław
Wszelaki TomaszZażdżyk WojciechŻłobecki Marcin
Dorau MirosławGołembiewski JanuszHejenkowski Arkadiusz
Kulwicki WaldemarŁuczak RobertOsiński Tomasz
Rogiewicz GrzegorzRutkowski KrzysztofStawicki Jacek
Świetkowski MaciejWilk TomaszWojdziak Olaf
Wyrzykowski ZbigniewZieliński Miłosz

Klasa Vf - Technikum Elektroniczne - Elektryczna i elektroniczna automatyka przemysłowa
Wychowawca: mgr Ryszard Paradowski
Opiekun grup warsztatowych: Zbigniew Drygas
 
Budzyński AndrzejBuszka RemigiuszChałko Jarosław
Goliński TomaszGołębiewski RobertHennig Jarosław
Jurkiewicz SławomirJurzysta MaciejKossowski Mariusz
Kowalski KrzysztofKozłowski RadosławKrzyżanowski Marek
Kwiatkowski RobertLeszczyński StanisławLipiński Jacek
Marchlewski PiotrMisiórski SebastianMurawski Zbigniew
Przekopowicz GrzegorzRutkowski SławomirRychlicki Arkadiusz
Sadłowski WitoldSkuciński WojciechSzatkowski Przemysław
Szczygieł PiotrTułodziecki PrzemysławWąsicki Jacek
Zielski SławomirZwierzychowski MaciejŻbikowski Mirosław

Klasa Vi - Technikum Elektryczne - Elektrotechnika przemysłowa
Wychowawca: mgr Bożena Potkin
Opiekun grup warsztatowych: mgr Józef Rutkowski
   
Anusiak PrzemysławBielacki KazimierzBuczkowski Rafał
Choma RadosławFalkiewicz SławomirGrzanka Piotr
Hole AdamIwasieczko RomanJakubowski Jacek
Janikowski RobertKukuła AdamKulasiński Robert
Lewicki TomaszMaciejko MaciejMichałkiewicz Mariusz
Okrasa DariuszPłocki MaciejSobótka Tomasz
Szulc SławomirTalarek DariuszTański Jacek
Turalski AdamWenderlich PiotrVeith Paweł
Żywica RyszardŻywiczyński Robert

Klasa Vt - Technikum Elektroniczne - Technologia podzespołów i sprzętu elektronicznego
Wychowawca: mgr inż. Władysław Pieńkowski
Opiekun grup warsztatowych: Władysław Gronowski
 
Adamski WaldemarBaszura JarosławChrzanowski Mariusz
Ćwik DariuszDługosz JarosławFryc Marek
Jóźwiak MariuszKałamarski KrzysztofLewandowski Marian
Mach RomanMasłowska AnnaPawski Jarosław
Ryczek DanielSkrzypczyk KrzysztofUrlich Tomasz
Balcerowicz MaciejButrymowicz PiotrCzaja Radosław
Detyna RobertDliński MariuszGarwoliński Krzysztof
Jędraszkiewicz BarbaraKomorowski SławomirLewandowski Tomasz
Maciejko TomaszNowak MarekPieniążek Mariusz
Smyczyński JarosławTopolewski KrzysztofWietecki Grzegorz

Klasa IIIh - Technikum Elektroniczne - Elektronika ogólna
Wychowawca: mgr Wiesław Dwojacki
 
Banaszek KrzysztofBiesiadowski KrzysztofCzaja Dariusz
Drążkowski TomaszJeziorski WaldemarKosicki Sławomir
Łubkowski DariuszOlszewski KrzysztofOsiński Radosław
Przybylski ArturRękas TomaszSzelepusta Jarosław
Szulc DariuszWachek KrzysztofBąkowski Kazimierz
Cichecki MichałDerebecki JarosławGabryel Sławomir
Jeziurski HenrykKwiatkowska JoannaNiedzielak Jacek
Orzechowski DariuszPaluszak RomanPrzytula Ireneusz
Rzepka ArturSawczuk TomaszTrawiński Zbysław

Klasa IIIa - Zasadnicza Szkoła Zawodowa - Monter podzespołów elektronicznych
Wychowawca: Roman Ziegardt
 
Badziąg MagdalenaBanasik MichałBlankowski Jerzy
Cuprjah SławomirCzyszka RobertDybowski Marek
Hajzner WojciechKluczewski KarolKrysztofiak Artur
Kwiatkowski RafałLuberacki RomanŁubkowski Rafał
Maćkiewicz JarosławMadaliński RobertMałkowski Dariusz
Prędkiewicz RomanPłonka WojciechPrusinski Rafał
Rygielski DariuszSpręglewski TomaszSzymborski Adam
Śliwoski MariuszTurzyński PawełWieckiewicz Tomasz
Wodziczko AndrzejWoźniak PawełWójcik Michał
Ziarkowski MarcinZieliński Grzegorz

Klasa IIIb - Zasadnicza Szkoła Zawodowa - Mechanik maszyn i urządzeń przemysłowych
Wychowawca: mgr Janusz Kremin
 
Beyer ArkadiuszBierecki AndrzejGłowiś Krzysztof
Gomułka MichałKlęska BartoszKucharzewski Tomasz
Kwiatkowski ArturMaćkiewicz PiotrMayer Marcin
Muranowski KrzysztofPotaczek PawełStrzelecki Konrad
Szczechowski MichałWac TomaszWojciechowski Waldemar
Wrzeszcz ZbigniewZałuński AndrzejZaremski Marek
Zieliński RafałZięba JacekZiółkowski Sławomir
Żywica Dariusz

Klasa IIIg - Zasadnicza Szkoła Zawodowa - Elektromechanik maszyn i aparatów elektrycznych
Wychowawca: Witold Gawlik
 
Bajerski ŁukaszBuszka WiesławChmielewski Waldemar
Dąbrowski SławomirDębicki ZbigniewDudziak Tomasz
Dylewski DariuszGajewszczyk RobertGłowacki Artur
Grefzowicz PawełIwicki TomaszKaraszewski Krzysztof
Kujawski SławomirMakowski AndrzejMelkowski Jacek
Mić DariuszOlkiewicz MaciejOlszewski Ireneusz
Piotrowski MarianRadzik KrzysztofRosiak Mariusz
Smoliński MariuszSosnowski MarcinTabor Jarosław
Wicherek SławomirWróblewski Radosław

Klasa IIs - Policealne Studium Zawodowe - Oprogramowanie maszyn cyfrowych
Wychowawca: mgr Andrzej Skrzypczyk
 
Bednarczyk MariuszBieńkowski WaldemarBurnicka Danuta
Defańska AgnieszkaDeskiewicz CezaryDepczyński Sławomir
Gabor MariaKrzywdzińska AgnieszkaKwaśniewska Katarzyna
Lewandowska MałgorzataModrzyńska JolantaOpalińska Anna
Pińska SylwiaPiotrowska HannaRóżańska Anna
Rumiński PawełSendal PawełSkarbek Anna
Świderska DagmaraTeska JacekUrbańska Renata
Wasielewski TomaszWażny JarosławWrzesiński Tomasz
Zaciera SylwiaZalewa PiotrZientarska Małgorzata
Żurawski SławomirPączek JarosławSylwisty Jarosław
Rokicki Robert

W:2059658     P:2047151
Plan zajęć | Ważne Wydarzenia | Absolwenci | Rekrutacja | Kontakt | Spis treści
Zespół Szkół Mechanicznych Elektrycznych i Elektronicznych w Toruniu

Telefon: (+48 56) 6544791
e-mail : zsmeie@zsmeie.torun.pl