ZSMEiE w Toruniu
Trąba
RyjBuk
Absolwenci
   Strona główna
Absolwenci
   Dodaj swoje dane
   Zsałużeni dla ZSMEiE
   Dyrektorzy Szkoły
   Nauczyciele
   Wychowawcy
   Absolwenci
   Strony absolwentów
   Galeria zdjęć
   Galeria 70-lecia
Kontakt
   Kontakt
Absolwenci - Rok szkolny 1990 / 1991

Wstecz   1990 / 1991   Dalej

ZESPÓŁ SZKÓŁ MECHANICZNYCH I ELEKTRYCZNYCH
Technikum Mechaniczne
Technikum Elektryczne
Technikum Elektroniczne
Zasadnicza Szkoła Zawodowa

Dyrektor: mgr inż. Władysław Pieńkowski
Zastępca Dyrektora: mgr Danuta Kasjan
Zastępca Dyrektora: mgr Jerzy Wiewiórski

Klasa Vc - Technikum Mechaniczne - Aparatura kontrolno-pomiarowa i mechaniczna automatuka przemysłowa
Wychowawca: mgr Wanda Kowalska
Opiekun grup warsztatowych: Kazimierz Józefowicz
 
Brzycki RobertBuczyński KrzysztofCzamecki Stanisław
Dondalski KrzysztofJabs PiotrJarkowski Grzegorz
Jaworski JarosławJurkiewicz KrzysztofKiljan Sławomir
Kuciak MarekLewandowski ArkadiuszLipka Stanisław
Luberadzki ZbigniewŁydkowski GrzegorzMajewski Marek
Majewski RafałMierzejewski RafałOrzechowski Mirosław
Popielarski RafałRas TomaszRutecki Leszek
Sujkowski SławomirSzumotalski AndrzejWegner Mariusz
Węgliński Tomasz Żywicki Robert

Klasa Vd - Technikum Mechaniczne - Budowa maszyn
Wychowawca: mgr inż. Michał Dejewski
Opiekun grup warsztatowych: Władysław Zientarski
 
Bojakowski AndrzejCentkowski RadosławDąbrowski Jarosław
Flig KrzysztofGraczyk MarekJaszczuk Marek
Kruczek MarekKwiatkowski JacekMakoś Krzysztof
Niedziela DariuszRobaczewski TomaszBukowski Robert
Ciborski AndrzejDembowski PiotrGarachow Marek
Janocha JarosławKoniecki MariuszKucharski Dariusz
Lipiejko SebastianMałecki JuliuszPiekarski Tomasz
Serocki Wojciech

Klasa Ve - Technikum Elektroniczne - Urządzenia elektroniczne
Wychowawca: mgr Jerzy Wiewiórski
Opiekun grup warsztatowych: Włodzimierz Makowski
 Tablo
Angowski MariuszCegielski PiotrGmura Damian
Grochocki MariuszJaniszewski JakubKuffel Jacek
Mikołajczyk MarekPaluch KrzysztofPrzybułek Sławomir
Supryczynski PiotrWesołowski RobertWierzbicki Jarosław
Woźny MaciejBalcerzak SławomirCzapski Tomasz
Gołębiowski WiesławGuliński MirosławKochmański Krzysztof
Lech KrzysztofMilewski RafałPietrzak Marcin
Sobiech JanuszŚpiewak MirosławWidliński Adam
Włodkowski Mirosław

Klasa Vf - Technikum Elektroniczne - Elektryczna i elektroniczna automatyka przemysłowa
Wychowawca: mgr Anna Rejewska
Opiekun grup warsztatowych: Włodzimierz Makowski
 Tablo
Dąbrowski PawełJabłoński TomaszKaraszewski Robert
Knera ArkadiuszKrychowiak PawełMeszyński Marek
Orłowski SławomirPawłowski PiotrPiątkiewicz Dariusz
Samowski TomaszSkrzypczyk PiotrSylwisty Jarosław
Wojenkowski SławomirZwiorek RafałDerkowski Andrzej
Kaczmarek TadeuszKastner RobertKostrzewski Mariusz
Łubkowski LeszekMilewski RafałPalacz Marek
Pawłowski PrzemysławRubiszewski SławomirSienkiewicz Olgierd
Skuz PiotrWilemski JarosławZakrzewski Mieczysław
Zwoliński Marcin

Klasa Vi - Technikum Elektryczne - Elektrotechnika przemysłowa
Wychowawca: Alicja Masłowska
Opiekun grup warsztatowych: mgr Józef Rutkowski
 Vi/1991 na 100-dniówce  Tablo
Ciszewski KrzysztofDziopa JarosławFlorek Mirosław
Fordoński WaldemarGrabowski KonradKarasek Cezary
Kniat PiotrKociszewski MarekKraszewski Krzysztof
Kujawa AndrzejMusiał DanielPławiński Andrzej
Politowski JanuszPuciata MaciejRogalski Karol
Rokicki RobertRóżycki RobertSzczęsny Sławomir
Tarasewiez Przemysław

Klasa IIIh - Technikum Elektryczne - Maszyny i aparaty elektryczne
Wychowawca: mgr inż. Kazimierz Szymanek
 Tablo
Dolecki JózefJabłoński GrzegorzKapeliński Maciej
Majewski IreneuszMakowski KrzysztofOleksiak Leszek
Olszewski RobertSobociński DariuszSochacki Sławomir
Stankiewicz PiotrStaniszewski MarekSulowski Dariusz
Szwuliński BogusławSzynkiewicz AleksanderUrbański Marek
Wiśniewski PawełWojnowski WitoldWodziczko Włodzimierz

Klasa IIIm - Technikum Mechaniczne - Budowa maszyn
Wychowawca: mgr inż. Jerzy Brzozowski
 
Gutkowski RafałHołubek WitoldJastrzębski Leszek
Kalinowski PiotrKempiński PiotrKołaczyński Waldemar
Kowalski DariuszKrajewski MarekKrajewski Sławomir
Kręcisz KrzysztofMargulski DariuszMatecki Tomasz
Nowatkowski JarosławPawłowski JacekPłonka Jarosław
Reszke MaciejRutkowski PiotrSzkołyk Adam
Śniady JarosławWiśniewski KrzysztofZaniewski Marek

Klasa IIIa - Zasadnicza Szkoła Zawodowa - Monter układów elektronicznych i automatyki przemysłowej
Wychowawca: mgr Maria Macina-Kmiecikowska
Opiekun grup warsztatowych: mgr inż.. Józef Trzeciak
 
Antkiewicz ZenonBoryk WojciechCiżyński Tomasz
Domeracki AdamGajewski PawełGąsiorowski Tomasz
Iżyk MarcinJakubas DariuszJankiewicz Robert
Jóźniak KrzysztofKarpa RafałKornacki Tomasz
Kowalski JarosławKucharski MariuszMajchrzak Marek
Majchrzak ZbigniewMarchlewicz WaldemarMarcinkowski Robert
Paliga ArturPituła ZbigniewPudliński Piotr
Sadowski AndrzejSpejer MichałSzocik Waldemar
Świstkowski JacekWiliński BogdanWiśniewski Adam
Żerkowski Adam

Klasa IIIb - Zasadnicza Szkoła Zawodowa - Mechanik maszyn i urządzeń przemysłowych
Wychowawca: mgr Aleksander Pietkiewicz
 
Bania MirosławBojarski MariuszBrzeziński Bartłomiej
Brzeziński MariuszDaniszewski AndrzejFrątczak Adam
Gierard KrzysztofJabłoński SebastianJędrzych Jacek
Ignasiak DariuszKurzewski AdamMajewski Jacek
Makuciński JarosławPiórkowski RobertPiskorski Jarosław
Rogalski PiotrSkorzecki WojciechSuchenek Dariusz
Sztongierski DariuszSzymkorski KrzysztofSmiotański Sławomir
Trędowicz TomaszWackowski SebastianWajs Dariusz

Klasa IIIg - Zasadnicza Szkoła Zawodowa - Elektromechanik maszyn i aparatów elektrycznych
Wychowawca: mgr Dorota Rychlewska
Opiekun grup warsztatowych: Roman Ziegardt
 
Barcelak Dariusz Błotnicki RyszardDąbrowski Mariusz
Falgier PiotrGrabowski KrzysztofGraczkowski Zbigniew
Gredecki SławomirKaźmierkiewicz WojciechLaskowski Marcin
Lewandowski RafałMajszewski JanuszMarczak Tomasz
Miłosz WaldemarMroczkowski KrzysztofNowacki Piotr
Piekański RafałPipczyński JarosławPokomiecki Tomasz
Putz AdamRuszkowski MarcinStańczewski Mariusz
Surowiec MarcinŚciepuro SławomirWesołek Zbigniew
Wesołek Wojciech

W:2059620     P:2047113
Plan zajęć | Ważne Wydarzenia | Absolwenci | Rekrutacja | Kontakt | Spis treści
Zespół Szkół Mechanicznych Elektrycznych i Elektronicznych w Toruniu

Telefon: (+48 56) 6544791
e-mail : zsmeie@zsmeie.torun.pl