ZSMEiE w Toruniu
Tr±ba
RyjBuk
Absolwenci
   Strona główna
Absolwenci
   Dodaj swoje dane
   Zsałużeni dla ZSMEiE
   Dyrektorzy Szkoły
   Nauczyciele
   Wychowawcy
   Absolwenci
   Strony absolwentów
   Galeria zdjęć
   Galeria 70-lecia
Kontakt
   Kontakt
Absolwenci - Rok szkolny 1989 / 1990

Wstecz   1989 / 1990   Dalej

ZESPÓŁ SZKÓŁ MECHANICZNYCH I ELEKTRYCZNYCH
Technikum Mechaniczno-Elektryczne
Zasadnicza Szkoła Zawodowa
Liceum Zawodowe
Policealne Studium Zawodowe

Dyrektor: mgr inż. Władysław Pieńkowski
Zastępca Dyrektora: mgr Danuta Kasjan
Zastępca Dyrektora: mgr Jerzy Wiewiórski

Klasa Vd - Technikum Mechaniczne - Budowa maszyn
Wychowawca: mgr inż. Michał Dejewski
Opiekun grup warsztatowych: Kazimierz Józefowicz
 
Bartczak MariuszBojarczuk TomaszDominiczak Przemysław
Izdebski PrzemysławJasieniecki JarosławKotkiewicz Remigiusz
Ligocki PiotrMichalski ArturOszywa Dariusz
Pawlik GrzegorzPudło GrzegorzRatajczak Tomasz
Szwed TomaszTrajderowski RyszardZawadzki Aleksander
Zmiendak SławomirBartoszewicz WaldemarCichosz Krzysztof
Gawlik MarcinJagu¶ CezaryKaproń Dariusz
Król DariuszMarszałkowski PiotrNowak Adam
Owczarczyk BogumiłPitulski TomaszPyrek Wojciech
Skowroński RomanSzymczak RobertWierzbowski Marek
Zieliński Sławomir

Klasa Ve - Technikum Elektroniczne - Urz±dzenia elektroniczne
Wychowawca: mgr Anna Wi¶niewska
Opiekun grup warsztatowych: Roman Ziegardt
 
Bieńkowski TomaszCiesielski AndrzejGarstecki Andrzej
Górski StefanHaras KrzysztofKarasek Krzysztof
Krause AdamNowakowski MarekPakulski Jarosław
Płóciennik PrzemysławRumiński JacekSerocki Tomasz
Such WojciechWi¶niewski PawełChłodziński Maciej
Darocha TomaszGomuła AndrzejGrabowski Dariusz
Jamkowski TomaszKrajewski ArturMosakowski Janusz
Olczykowski ArturPłachetko SławomirRadzewicz Przemysław
Rutecki LeszekStuczyński TomaszWarszewski Wojciech

Klasa Vf - Technikum Elektroniczne - Elektryczna i elektroniczna automatyka przemysłowa
Wychowawca: mgr Rajmund Dorau
Opiekun grup warsztatowych: Roman Ziegardt
 
Bienert SławomirBruzdowski CezaryDomagalski Andrzej
Gackowski MirosławGołębiowski AndrzejJurzysta Jacek
Kryczka PiotrKwiatkowski JacekMajewski Dariusz
Mikusek MarekSuchak RobertSzubert Dariusz
Witkowski PiotrŻakowiecki JacekBlokowski Wojciech
Czajkowski LeszekFojt WaldemarGantkowski Krzysztof
Jarzembski PiotrKozłowski MarekKrzykowski Krzysztof
Lasecki JacekMichaliszyn RobertStankiewicz Wiesław
Sztuczka JacekTuliszewski PiotrWiwatowski Wojciech
Żurawski Sławomir

Klasa Vi - Technikum Elektryczne - Elektrotechnika przemysłowa
Wychowawca: mgr Tadeusz Kubiak
Opiekun grup warsztatowych: mgr Józef Rutkowski
 
Boros WojciechCie¶lik SławomirHałasiński Arkadiusz
Jankowski PawełJasieniecki WiesławKopyczyński Krzysztof
Łyczak TomaszNowak MaciejOpaliński Krzysztof
Skarbowski ArturWielkanowski CezaryWojciechowski Wojciech
Żabiński DariuszBucholc MichałGłodkowski Mirosław
Hennig PiotrJankowski RobertKłoczko Marek
Kozłowski AdamMikuć AndrzejOlszewski Grzegorz
Salamoński KrzysztofSobecki AdamWi¶niewski Zbigniew
Ziułkowski MarekŻółtowski Tomasz

Klasa IIIh - Technikum Elektryczne - Maszyny i aparaty elektryczne
Wychowawca: mgr Wiesław Dwojacki
 
Ambroziak MirosławChoła¶ciński TomaszGrabowski Tomasz
Kalinowski JanuszKlimek WojciechNiewiemski Bogumił
Piechowiak WojciechPłatek WaldemarPodgórski Piotr
Rysmanowski Jacek¦niady Robert¦nietka Andrzej
Tyburski JarosławWięczkiewicz MariuszWojatasik Mirosław
Wszelak Grzegorz

Klasa IIIm - Technikum Mechaniczne - Budowa maszyn
Wychowawca: mgr inż. Jerzy Brzozowski
 
B±kowski RobertCugier DariuszGrabowski Robert
Kowalski GrzegorzKubczak WitoldLewandowski Marek
Łukiewski DariuszMalec RomanMatłosz Wojciech
Pypczyński Krzysztof¦witajski SławomirWi¶niewski Mariusz
Witkowski Witold

Klasa IIIa - Zasadnicza Szkoła Zawodowa - Monter układów elektronicznych i automatyki przemysłowej
Wychowawca: mgr inż. Józef Trzeciak
 
B±kowski KazimierzBiesiadowski KrzysztofCichecki Michał
Czaja DariuszDerebecki JarosławDerkowski Maciej
Franciszkarski DominikGorczyński JacekJeziurski Henryk
Klimek SławomirKrupski MirosławŁubkowski Dariusz
Młotkowski JanNiedzielak JacekOlszewski Krzysztof
Orzechowski DariuszOsiński RadosławPuchalski Wojciech
Rękas TomaszRzepka ArturSłupski Waldemar
Szelepusta JarosławTopolski RobertTrawiński Zbysław
Wachek KrzysztofWi¶niewski AdamWróblewski Jacek

Klasa IIIb - Zasadnicza Szkoła Zawodowa - Mechanik maszyn i urz±dzeń przemysłowych
Wychowawca: Józef Partyka
 
Bojanowski DariuszĆwikliński TomaszGłowiński Piotr
Kiliński PiotrKokoszewski SebastianKuroczycki Wojciech
Laser MarekLewandowski JacekLewandowski Paweł
Madej JarosławMartyna JacekMurawski Wojciech
Niczyporuk AndrzeJPiekarski KrzysztofPietruszyński Janusz
Pluskota KrzysztofSkibicki MariuszSzuluk Jacek
¦liwiński SławomirTomasik IreneuszUrbaniak Karol
Wi¶niewski KrzysztofBortkiewicz Krzysztof

Klasa IIIg - Zasadnicza Szkoła Zawodowa - Elektromechanik maszyn i aparatów elektrycznych
Wychowawca: Witold Gawlik
 
Bijak WojciechDomański PrzemysławFr±ckowski Jacek
Jankowski AndrzejJasiński WaldemarJaskrowski Marek
Kiedewicz WojciechKonrad JarosławKowalczyk Jarosław
Kryger JarosławKryst PawełKucharski Dariusz
Kulwicki MarcinLange PiotrLange Sławomir
Majszewski SebastianMichalak KatarzynaMichałowski Marek
Ostrowski KrzysztofPaliwoda AdamPiotrowski Sławomir
Polak MarianSakiewicz DariuszSzablewski Sławomir
Wierzbicki TomaszWojtynek KrzysztofUrbański Adam
Zubała SławomirŻurawski Krzysztof

W:2087151     P:2074656
Plan zajęć | Ważne Wydarzenia | Absolwenci | Rekrutacja | Kontakt | Spis tre¶ci
Zespół Szkół Mechanicznych Elektrycznych i Elektronicznych w Toruniu

Telefon: (+48 56) 6544791
e-mail : zsmeie@zsmeie.torun.pl