ZSMEiE w Toruniu
Trąba
RyjBuk
Absolwenci
   Strona główna
Absolwenci
   Dodaj swoje dane
   Zsałużeni dla ZSMEiE
   Dyrektorzy Szkoły
   Nauczyciele
   Wychowawcy
   Absolwenci
   Strony absolwentów
   Galeria zdjęć
   Galeria 70-lecia
Kontakt
   Kontakt
Absolwenci - Rok szkolny 1988 / 1989

Wstecz   1988 / 1989   Dalej

ZESPÓŁ SZKÓŁ MECHANICZNYCH I ELEKTRYCZNYCH
Technikum Mechaniczno-Elektryczne
Zasadnicza Szkoła Zawodowa
Liceum Zawodowe
Policealne Studium Zawodowe

Dyrektor: mgr inż. Władysław Pieńkowski
Zastępca Dyrektora: mgr Danuta Kasjan
Zastępca Dyrektora: mgr Jerzy Wiewiórski

Klasa Vc - Technikum Mechaniczne - Obróbka skrawaniem
Wychowawca: mgr inż. Antoni Bez
Opiekun grup warsztatowych: Kazimierz Józefowicz
 
Budzyński BartoszFlor AgataGajewski Robert
Kaźmierczak PiotrKłus JarosławKrainski Marek
Kukła PiotrLada MarekMariański Wojciech
Michalski WojciechOlewiński MarekPrusiecki Sławomir
Rafiński DariuszRegel PiotrRzadkiewicz Jarosław
Świtała AleksanderZdrojewski Maciej

Klasa Vd - Technikum Mechaniczne - Budowa maszyn
Wychowawca: mgr Grzegorz Mierzejewski
Opiekun grup warsztatowych: Kazimierz Józefowicz
 
Bieganowski PiotrBinkowski KrzysztofBłaszkiewicz Jarosław
Bocianowski SławomirBrzeziński PiotrDekowski Krzysztof
Gorzycki PiotrGuttfeid JarosławKamiński Robert
Kociuba MarekKowalski DariuszLewicki Sławomir
Magdziak ZbigniewPasternak PiotrPlaskiewicz Jacek
Woźniak EugeniuszWrotek ArturZasórski Jacek

Klasa Ve - Technikum Elektroniczne - Urządzenia elektroniczne
Wychowawca: mgr Joanna Olesińska
Opiekun grup warsztatowych: Roman Ziegardt
 
Bajko Piotr Bęben Piotr Chojnacki Maciej
Czajka MarekDanielewski JarosławFanzloch Krzysztof
Hajzner AdamJadwisieńczak WojciechKaliski Jacek
Kamiński MariuszKiser JarosławWójcik Tomasz
Klimek ArkadiuszKołomyjski KarolKopczyński Maciej
Laks MarekMazurski MarekOrłowicz Wojciech
Płachetko DariuszRzepka PawełWesołowski Tomasz
Wiliński MarekWiliński Marek

Klasa Vf - Technikum Elektroniczne - Elektryczna i elektroniczna automatyka przemysłowa
Wychowawca: mgr Danuta Kasjan
Opiekun grup warsztatowych: Roman Ziegardt
 Tablo Na starcie - 1984 r. 1989 r.
Bajak JacekBocian WitoldDzik Janusz
Głowacki GrzegorzKosiński JarosławLiwiński Sławomir
Odziemczyk MichałSiekierski JacekTruszczyński Tomasz
Wiśniewski DariuszBielawski JarosławBoniewicz Piotr
Gapiński AdamHaber MałgorzataLeja Jerzy
Malinowski DariuszPabian LeszekStyburski Piotr
Tyloch AndrzejZajaczkowski Sławomir

Klasa Vi - Technikum Elektryczne - Elektrotechnika przemysłowa
Wychowawca: mgr inż. Jolanta Łuczak
Opiekun grup warsztatowych: mgr Józef Rutkowski
 Tablo
Czerwiński WojciechGajewski WaldemarGórski Tomasz
Grabowski SzymonKowalski TadeuszLipski Krzysztof
Łobodziński MarekMarkowski JacekPiskorski Wojciech
Siergiej TomaszSzymkorski JacekSzymański Marek
Tomasik BogusławWadych AndrzejWierzbowski Dariusz
Woźniak PawełWysocki JacekŻywiczka Piotr

Klasa IIIh - Technikum Elektryczne - Maszyny i napędy elektryczne
Wychowawca: mgr Ryszard Paradowski
 
Ciesielski MaciejGruszczyński DariuszKalemba Sławomir
Kopański JarosławKorzeniewski RobertKoprowski Krzysztof
Kwiatkowski TomaszLach WojciechLegumina Jarosław
Marzec MirosławMeler LeszekMusiałowski Paweł
Nowak KrzysztofPiechowiak WojciechPinkiewicz Ryszard
Romanowski ZbigniewŚwiątkowski TomaszTkaczuk Andrzej
Tobolski DariuszWaniek DariuszWięczkiewicz Paweł
Włodarczyk Dariusz

Klasa IIIm - Technikum Mechaniczne - Budowa maszyn
Wychowawca: mgr inż. Wojciech Ceranowicz
 
Araszewski IreneuszBiliński JacekCieszkowski Jan
Dekowski JarosławKamiński PawełKamiński Sławomir
Majewski DariuszPalacz LeszekPawlicki Robert
Pietruszyński JarosławPolak AndrzejSugajski Grzegorz
Szmigiel JacekWiśniewski SławomirWoźniak Artur
Żołnowski Janusz

Klasa IIIb - Zasadnicza Szkoła Zawodowa - Mechanik maszyn i urządzeń przemysłowych
Wychowawca: Henryk Jankowski
 
Bohdan PiotrBortkiewicz KrzysztofDeja Jacek
Dębiński RobertDziadowicz KrzysztofFatz Zdzisław
Giszczyk TadeuszGórzyński SławomirGrześkowiak Wojciech
Jasieniecki ZbigniewJeziorski WojciechNędza Wojciech
Niedziałkowski PiotrPłasecki ZbigniewPłochacki Sławomir
Proszkiewicz AndrzejPuchlak ZbigniewSłomkowski Artur
Staszewski MarekWiniarczyk DariuszWiśniewski Mariusz
WłodarczykMarekZakrzewski RafałŻurawski Krzysztof

Klasa IIIg - Zasadnicza Szkoła Zawodowa - Elektromechanik maszyn i aparatów elektrycznych
Wychowawca: Ryszard Krawulski
 
Bednarek RafałBudziewski AndrzejBronchard Grzegorz
Bronchard KrzysztofDepczyński SławomirDębiński Krzysztof
Dulski SławomirDziedzic MirosławFetka Janusz
Jamroziak RafałJędrzejewski KrzysztofKochan Robert
Koprowski SławomirKordowski TomaszŁowicki Marcin
Łyjak KrzysztofMachnicki PiotrMackiewicz Jarosław
Michalski JacekOleksy WaldemarOsiński Zbigniew
Rokiciński MariuszRulewski MarekSarnowski Mirosław
Sarniciński AdamStawicki SławomirSzymański Grzegorz
Trześniewski PiotrWodzna PiotrZieliński Grzegorz

W:2087134     P:2074639
Plan zajęć | Ważne Wydarzenia | Absolwenci | Rekrutacja | Kontakt | Spis treści
Zespół Szkół Mechanicznych Elektrycznych i Elektronicznych w Toruniu

Telefon: (+48 56) 6544791
e-mail : zsmeie@zsmeie.torun.pl