ZSMEiE w Toruniu
Trąba
RyjBuk
Absolwenci
   Strona główna
Absolwenci
   Dodaj swoje dane
   Zsałużeni dla ZSMEiE
   Dyrektorzy Szkoły
   Nauczyciele
   Wychowawcy
   Absolwenci
   Strony absolwentów
   Galeria zdjęć
   Galeria 70-lecia
Kontakt
   Kontakt
Absolwenci - Rok szkolny 1985 / 1986

Wstecz   1985 / 1986   Dalej

ZESPÓŁ SZKÓŁ MECHANICZNYCH I ELEKTRYCZNYCH
Technikum Mechaniczno-Elektryczne
Zasadnicza Szkoła Zawodowa
Liceum Zawodowe
Policealne Studium Zawodowe

Dyrektor: mgr inż. Władysław Pieńkowski
Zastępca Dyrektora: mgr Kazimiera Gółkowska
Zastępca Dyrektora: mgr Jerzy Wiewiórski

Klasa Vc - Technikum Mechaniczne - Obróbka skrawaniem
Wychowawca: mgr Maria Brucka
Opiekun grup warsztatowych: Władysław Zientarski
 
Bassak JarosławDybowski SławomirJaśkiewicz Wiesław
Kowalik GrzegorzKufel DariuszMularz Piotr
Rojewski JarosławRuszkowski AndrzejStruczyński Wojciech
Trzeciak MałgorzataZwierzchowska JoannaBrzóskniewicz Jarosław
Gołaszewski MaciejKołodziejski WojciechKubacki Norbert
Liczkowski SławomirOsiecki AndrzejRudziński Marek
Sobociński JerzySzulc KrzysztofWłodarczyk Mariusz

Klasa Vd - Technikum Mechaniczne - Budowa maszyn
Wychowawca: Marian Łużyński
Opiekun grup warsztatowych: Kazimierz Józefowicz
 
Brzozecki SławomirGabiec JarosławKamiński Andrzej
Kinowski ArturLewicki AdamMisiaszek Adam
Nowinski StanisławRobaczewski AdamSkubiszak Piotr
Szwanke WaldemarZioła AndrzejChojnacki Jarosław
Goździeniak CezaryKrzywdziński GrzegorzKotnowski Maciej
Manikowski JacekNiedbalski DariuszPniewski Tomasz
Stanejko RobertStarzyński StefanWiliński Daniel
Zdziarski Krzysztof

Klasa Ve - Technikum Elektroniczne - Elektryczna i elektroniczna automatyka przemysłowa
Wychowawca: mgr Ryszard Paradowski
Opiekun grup warsztatowych: Zbigniew Drygas
 
Buchholz PiotrFuerst MarekGliński Adam
Głowiński RomanKozdroń ArkadiuszJankowski Ireneusz
Murawski JacekOlszczak PiotrPanek Ryszard
Pawlak SławomirPitulski PiotrPrzymorski Tomasz
Pytliński KrzysztofRutkowski JacekRzymski Aleksander
Sęczkowski ZbigniewSoroka ArkadiuszSosnowski Józef
Szabuniewicz RadosławSzkodziński TomaszWalkowski Przemysław
Włodarczyk IreneuszZiara WładysławŻamowski Dariusz

Klasa Vf - Technikum Elektroniczne - Elektryczna i elektroniczna automatyka przemysłowa
Wychowawca: mgr Teresa Nowacka
Opiekun grup warsztatowych: Włodzimierz Makowski
  
Binkowski RemigiuszChojnacka WiesławaGontarski Dariusz
Gumowski TomaszJaniecki PiotrKorcala Andrzej
Lebowski MarekPolak MieczysławRakowiecki Wojciech
Sosnowski DanielTerek GrzegorzWyrostek Józef
Chojna AdamFifielska BarbaraGruszka Tomasz
Jakubowski KrzysztofKonarska KatarzynaKujawka Joanna
Pliszka DorotaPrzybyłowski ZdzisławSkonieczka Sławomir
Stanisławski DariuszWesela Paweł

Klasa Vi - Technikum Elektryczne - Elektrotechnika przemysłowa
Wychowawca: mgr Genowefa Kmita 1981-1985, mgr inż. Kazimierz Szymanek 1985-1986
Opiekun grup warsztatowych: Zdzisław Komorowski
 
Czajka PiotrHawryło JacekKotwica Marek
Łyjak DariuszMoskała DariuszNowak Mariusz
Schodowski WłodzimierzSzczepanowski AndrzejWalichniewicz Jacek
Więckowski JarosławWyszogrodzki ZbigniewDolasiński Marek
Hinczewski AndrzejLipowski BogdanMalinowski Piotr
Murawski JacekRyłow MarekStremel Tomasz
Szczepański MarekWasielewski SylwesterWysocki Waldemar
Zdziech Dariusz

Klasa IIIh - Technikum Elektryczne - Maszyny i aparaty elektryczne
Wychowawca: mgr Jerzy Wiewiórski
 
Budner GrzegorzCzajkowski SławomirKazimierski Leszek
Konopa PiotrKrzyżelewski JarosławKryger Edward
Lewandowski SławomirLniski-Ostoja WojciechMroczkowski Józef
Pniewski PiotrRakusiewicz MariuszTryczak Zbigniew
Ciupak BolesławHynek SławomirKomorniczak Piotr
Kościelecki MarekRydzyński ZbigniewSłupczyński Krzysztof
Laskowicz MaciejŁochocki PiotrPierzchliński Sławomir
Przedpełski PiotrRojewski KrzysztofWoźniak Donat

Klasa IIIm - Technikum Mechaniczne - Budowa maszyn
Wychowawca: mgr inż. Jerzy Brzozowski
 
Gużyński PiotrKamiński SławomirKunter Jarosław
Lewandowski PiotrŁopatecki AdamMarchelak Wojciech
Morański SławomirPędzisz PiotrPotaczek Adam
Rogala JacekStrzelecki JarosławTraczyk Andrzej

Klasa IIIb - Zasadnicza Szkoła Zawodowa - Mechanik maszyn i urządzeń przemysłowych
Wychowawca: Henryk Jankowski
 
Białkowski DanielBaciański GrzegorzCieszkowski Jan
Czerwiński PiotrGabryszewski AndrzejHryniewicz Tadeusz
Jagielski SergiuszŁaska KrzysztofKamiński Sławomir
Lewandowski JacekMajewski DariuszOlszewski Zdzisław
Palacz LeszekPietruszyński JanuszPietruszyński Jarosław
Polak AndrzejSardecki WaldemarSkowroński Wojciech
Szkołyk PiotrSzmigiel JacekWankiewicz Jacek
Wiedeheft LeszekWeber MariuszWięckowski Andrzej
Wiśniewski KonradWitkowski WitoldWojda Grzegorz
Zieliński Konrad

Klasa IIIg - Zasadnicza Szkoła Zawodowa - Elektromechanik maszyn i aparatów elektrycznych
Wychowawca: Ryszard Krawulski
 
Brzeziński ZdzisławGórzkowski GrzegorzGruszczyński Dariusz
Jankowski PiotrJuszczuk PawełKalemba Sławomir
Kamiński RobertKąkolewski SławomirKiżewski Marian
Rutkowski MaciejRysmanowski JacekŚwiątkowski Tomasz
Świeczkowski DariuszTargoński DariuszTemplin Marian
Kuca AndrzejKużdowicz JanuszKwiatkowski Tomasz
Lach WojciechMarzec MirosławNiedbała Jarosław
Pinkiewicz RyszardRomanowski ZbigniewRóżycki Mirosław
Walichniewicz PiotrWaniek MariuszWięczkiewicz Paweł
Włodarczyk DariuszŻarkowski Maciej

W:2110190     P:2097703
Plan zajęć | Ważne Wydarzenia | Absolwenci | Rekrutacja | Kontakt | Spis treści
Zespół Szkół Mechanicznych Elektrycznych i Elektronicznych w Toruniu

Telefon: (+48 56) 6544791
e-mail : zsmeie@zsmeie.torun.pl