ZSMEiE w Toruniu
Trąba
RyjBuk
Absolwenci
   Strona główna
Absolwenci
   Dodaj swoje dane
   Zsałużeni dla ZSMEiE
   Dyrektorzy Szkoły
   Nauczyciele
   Wychowawcy
   Absolwenci
   Strony absolwentów
   Galeria zdjęć
   Galeria 70-lecia
Kontakt
   Kontakt
Absolwenci - Rok szkolny 1984 / 1985

Wstecz   1984 / 1985   Dalej

ZESPÓŁ SZKÓŁ MECHANICZNYCH I ELEKTRYCZNYCH
Technikum Mechaniczno-Elektryczne
Zasadnicza Szkoła Zawodowa
Liceum Zawodowe
Policealne Studium Zawodowe

Dyrektor: mgr inż. Władysław Pieńkowski
Zastępca Dyrektora: mgr Kazimiera Gółkowska
Zastępca Dyrektora: mgr Jerzy Wiewiórski

Klasa Vc - Technikum Mechaniczne - Budowa i eksploatacja maszyn i urządzeń mechanicznych
Wychowawca: mgr Rajmund Dorau
Opiekun grup warsztatowych: Krzysztof Czarnecki
 
Czapliński JanDziuba AleksandraGrabowski Marek
Gwizda ZbigniewKuczwalski Roman Kwiatkowski Krzysztof
Olek MirosławPietruszka WojciechRozłonkowski Andrzej
Starba MarekWiśniewski ZbigniewWiwatowski Dariusz
Wyrzykowski WojciechZieliński TomaszDeja Wiesław
Garsztka SławomirGrabowski GrzegorzKacprzak Grzegorz
Kustosz DariuszOgonowski JacekPiekarski Jacek
Rakoczy MarekRutynowski JacekStudziński Paweł
Wiśniewski PiotrWankiewicz JacekWilczewski Krzysztof
Żurawski Waldemar

Klasa Vd - Technikum Mechaniczne - Budowa i eksploatacja maszyn i urządzeń mechanicznych
Wychowawca: mgr Tadeusz Kubiak
Opiekun grup warsztatowych: Krzysztof Czarnecki
 
Berliński PiotrFlanz SławomirKalinowski Rafał
Kladziński WojciechŁapa GrzegorzMagdziński Jerzy
Murawski MarekPanek JacekPastemacki Zbigniew
Skarżyński JarosławSzrage BogumiłZając Mariusz
Znaniecki JerzyDębowski AdamJankowski Piotr
Karolewski JarosławLewocki RomanŁysik Tomasz
Manikowski KrzysztofNowak WojciechPastemacki Jerzy
Prusakiewicz MarekSkulski JacekWoźniak Dariusz
Zieliński Andrzej

Klasa Ve - Technikum Elektroniczne - Elektryczna i elektroniczna automatyka przemysłowa
Wychowawca: mgr Joanna Olesińska
Opiekun grup warsztatowych: Włodzimierz Makowski
       
Andruszkiewicz JacekBąkalski JacekDominiczak Wiesław
Grabowski WitoldJarocki MirosławKościołowski Dariusz
Matecki MirosławNasierowski AndrzejNowak Radpsław
Śliwiecki RyszardWięcek JolantaBaniecki Zdzisław
Chlebowski ZbigniewGajtkowski AndrzejHodana Dariusz
Konieczny KrzysztofLaskowska RenataMisiaszek Sławomir
Nawotka SławomirSowa ArturWaczyński Marek
Zientarski Krzysztof

Klasa Vf - Technikum Elektroniczne - Elektryczna i elektroniczna automatyka przemysłowa
Wychowawca: mgr Alina Zielińska
Opiekun grup warsztatowych: Włodzimierz Makowski
 
Bartkowski TomaszCzerwiński KrzysztofGrochowski Marek
Kalisz MarekKrezymon JerzyMikowski Cezary
Neumann JacekRedmerski MariuszSzreder Mirosław
Urbański GrzegorzBrozdowski WiesławFrenszek Dariusz
Inatlewski GrzegorzKopyciński RafałŁuczak Piotr
Mroczkowski MaciejPiatkowski MarekSpychalski Ireneusz
Truszczyński SławomirWurst Dariusz

Klasa IIIh - Technikum Elektryczne - Elektromechanika ogólna
Wychowawca: mgr inż. Kazimierz Szymanek
 
Blangiewicz CezaryCiborski PiotrDreszer Ireneusz
Gliszczyński IreneuszKilaszewski DariuszKrajewski Krzysztof
Nastrożny MarekRuta KrzysztofRybczyński Wojciech
Szumański MariuszZarębski LeszekBuller Piotr
Czapliński PiotrFaraś MarianKaliszewski Wiesław
Kolankowski WojciechMontewski SławomirPiotrowski Bogumił
Rutkowski AndrzejStrzelecki MariuszSnydzik Zdzisław
Pęcherek Wojciech

Klasa IIIa - Zasadnicza Szkoła Zawodowa - Tokarz
Wychowawca: mgr Ewaryst Lasiński
 
Drozdowski AdamDzik KrzysztofKędziorski Mirosław
Koczorski JacekKwiatkowski DariuszMatiaszek Adam
Melerski PawełRopiak CezarySiwa Krzysztof
Klein KrzysztofWiśniewski Sławomir

Klasa IIIb - Zasadnicza Szkoła Zawodowa - Mechanik maszyn i urządzeń przemysłowych
Wychowawca: mgr Ewaryst Lasiński
 
Bartoszewicz EdwardBłędowski TomaszBuczkowskł Waldemar
Chmielewski IreneuszDekowski JarosławFordoński Jarosław
Górtowski SławomirHartwich JacekKocz Tomasz
Lubomski JerzyMakuch SławomirPawlicki Robert
Rumiński PiotrRutz SławomirWiśniewski Mirosław

Klasa IIIg - Zasadnicza Szkoła Zawodowa - Elektromechanik maszyn i aparatów elektrycznych
Wychowawca: Jerzy Lewandowski
 
Bartosik JarosławDejewski ZbigniewDziałdowski Dariusz
Frelik TomaszGizela BogdanKamiński Wiesław
Kocęba JarosławKrzyżanowski JacekKujawski Krzysztof
Legumina JarosławLewandowski JacekMasłowski Sławomir
Murawski TomaszOwczarczyk DariuszPawłowski Dariusz
Rudnik SławomirSieminiak JacekTeszcza Sławomir
Trotzek JarosławUrbański GrzegorzWojda Andrzej
Wójcik AndrzejWruś Cezary

Policealne Studium Zawodowe - Elektromechanika ogólna
Wychowawca: mgr inż. Ewa Działdowska
Opiekun grup warsztatowych: Witold Gawlik
 
Gutsze KarolGrausz TomaszHałasiński Lesław
Kaczorowski MaciejKaraś PawełKrzywdziński Zenon
Orłowski StanisławPawlicki AndrzejPawtowski Marek
Szymczak ZenonUrbański WaldemarWarszewski Tomasz
Wojciechowski MariuszŻmijewski Mirosław

W:2133838     P:2121361
Plan zajęć | Ważne Wydarzenia | Absolwenci | Rekrutacja | Kontakt | Spis treści
Zespół Szkół Mechanicznych Elektrycznych i Elektronicznych w Toruniu

Telefon: (+48 56) 6544791
e-mail : zsmeie@zsmeie.torun.pl