ZSMEiE w Toruniu
Trąba
RyjBuk
Absolwenci
   Strona główna
Absolwenci
   Dodaj swoje dane
   Zsałużeni dla ZSMEiE
   Dyrektorzy Szkoły
   Nauczyciele
   Wychowawcy
   Absolwenci
   Strony absolwentów
   Galeria zdjęć
   Galeria 70-lecia
Kontakt
   Kontakt
Absolwenci - Rok szkolny 1982 / 1983

Wstecz   1982 / 1983   Dalej

TECHNIKUM MECHANICZNO-ELEKTRYCZNE, ZASADNICZA SZKOŁA ZAWODOWA, LICEUM ZAWODOWE, POLICEALNE STUDIUM ZAWODOWE

Dyrektor: mgr inż. Władysław Pieńkowski
Zastępca Dyrektora: mgr Jerzy Wiewiórski
Zastępca Dyrektora: mgr Kazimiera Gółkowska
Kierownik Warsztatów: mgr inż. Michał Dejewski
Zastępca Kierownika Warsztatów: Stanisław Pydyń
Zastępca Kierownika Warsztatów: Jerzy Lewandowski
Kierownik internatu szkolnego: mgr Henryk Iwański

Klasa Vc - Technikum Mechaniczne - Budowa i eksploatacja maszyn i urządzeń mechanicznych
Wychowawca: mgr Bożena Potkin
 
Baliczowski TomaszBękowski DariuszBuczkowski Karol
Czamecki ZbigniewCzyżyk MariuszDenkiewicz Krzysztof
Janiak JanuszKalinowski JacekKlimkowski Sylwester
Kopaczewski RafałKrajewski TomaszLeśny Artur
Misiaszek MariuszPolaszek CezaryPydyń Wojciech
Romanowski MarekSieklucki KrzysztofSobczak Paweł
Spoina SławomirTrymerski KrzysztofWiliński Ireneusz
Zieliński Robert

Klasa Vd - Technikum Mechaniczne - Budowa i eksploatacja maszyn i urządzeń mechanicznych
Wychowawca: mgr Lucyna Stetkiewicz
 
Banaszek GrzegorzBiałek PrzemysławBojarski Ryszard
Caban DionizyCynar PiotrDrążkowski Krzysztof
Górniewicz JacekJaroszewski GrzegorzKołecki Ireneusz
Krzysiak BogdanKrzywdziński StanisławMadyda Mirosław
Neumann IreneuszOlszewski AdamPisarski Henryk
Siczek GrzegorzSobieszyński WojciechSzulc Zbigniew
Woźnica AndrzejZydorczyk Antoni

Klasa Ve - Technikum Elektryczne - Elektryczna i elektroniczna automatyka przemysłowa
Wychowawca: mgr Anna Rejewska (kl. I...IV) i mgr inż. Benedykt Deptuła (kl. V)
 
Bajan ZbigniewBeringer PiotrCzajka Marian
Dul DariuszGawlik PiotrGłowacki Marek
Grugiel AndrzejHaber KrzysztofHoryza Krzysztof
Kaczyński JerzyKatra JacekKempa Piotr
Kończewski JarosławKosicki MarekKulpa Sławomir
Kwiatkowski JózefŁugowski MariuszMajrowski Andrzej
Marcinkowski AndrzejMikuć AndrzejMisiorowski Mariusz
Myszkorowski MaciejNiewiemski PiotrPanek Piotr
Paliwoda DariuszPaul WaldemarPawłowski Dariusz
Podkrólewicz TomaszPopaszkiewicz JanuszPopławski Jarosław
Rewers JacekRogoziński JarosławSchwebs Mariusz
Sroczyński JarosławStocki MarekStrzelecki Sławomir
Szałwiński MarekTarczyluk ZbigniewTesznar Mariusz
Zawiejski RomanZyśko Wojciech

Klasa Vf - Technikum Elektroniczne - Elektroniczne maszyny matematyczne
Wychowawca: mgr Danuta Kasjan
 
Bartkowski WładysławBojarski JanuszBurakiewicz Krzysztof
Chmielewski JanuszCydejko GrzegorzCzerwiński Dariusz
Dybowski BogdanDyl DariuszUsunięto na życzenie absolwenta
Kowal ZbigniewKroszka AndrzejKukułka Bogusław
Kwiatkowski SławomirLackowski GrzegorzLatowski Piotr
Lewandowski DariuszMrzygłód KazimierzOrliński Roman
Oskwarek WacławOwsiński PiotrPaczkowski Krzysztof
Pawłowski JerzyPierzgalski JacekPodkowa Jarosław
Przybylski AdamSmolska KatarzynaSobków Janusz
Szarzyńska JolantaTobolewski ZdzisławTomasik Sławomir
Wandowicz JacekWenker AndrzejWiśniewski Zbigniew
Zaleśkiewicz WojciechZieliński Dariusz

Klasa IIIh - Technikum Elektryczne - Elektromechanika ogólna
Wychowawca: ??
 
Bakalarczyk WiesławBetlejewski HenrykChyła Marek
Dworak MariuszLewandowski BogusławLewandowski Krzysztof
Maciejewski StanisławMatłosz RomanMazerski Mariusz
Nadolski AndrzejPyszyński MirosławRogaszewski Sławomir
Rygielski AndrzejSerkowski MariuszSkólmowski Waldemar
Stempniewski MirosławSwiniarski MariuszWronecki Jerzy
Zdrojewski Andrzej

Klasa IIIa - Zasadnicza Szkoła Zawodowa - Mechanik Maszyn i Urządzeń Przemysłowych
Wychowawca: Kazimierz Józefowicz
 
Sławomir ChylickiJanusz GulczyńskiPiotr Góżyński
Wojciech JurkiewiczMariusz KłosowskiDariusz Krawczyk
Adam ŁopateckiMirosław MajewskiWojciech Marchelak
Piotr PędriszAdam PotaczekSławomir Radkowski
Jacek RogalaJarosław StrzeleckiSławomir Świątkowski
Piotr ŚwigońAndrzej TraczykBogusław Winter
Piotr Wiśniewski

Klasa IIIb - Zasadnicza Szkoła Zawodowa - Mechanik Maszyn i Urządzeń Przemysłowych
Wychowawca: Henryk Jankowski
 
Aleksander BalińskiHanna DynasBogusław Górecki
Zdzisław HołodAndrzej KamińskiSławomir Kamiński
Wojciech KaszubskiRoman KukułkaPiotr Lewandowski
Waldemar LicznerskiSławomir MorańskiDariusz Nobis
Jacek OrłowskiBogdan RadziszewskiJacek Rydziński
Mieczysław RysiewskiIwona SentkowskaJanusz Steinhagen
Marek ŚwitajskiKrzysztof WiśniewskiStanisław Zaleśkiewicz

W:2089535     P:2077039
Plan zajęć | Ważne Wydarzenia | Absolwenci | Rekrutacja | Kontakt | Spis treści
Zespół Szkół Mechanicznych Elektrycznych i Elektronicznych w Toruniu

Telefon: (+48 56) 6544791
e-mail : zsmeie@zsmeie.torun.pl