ZSMEiE w Toruniu
Trąba
RyjBuk
Absolwenci
   Strona główna
Absolwenci
   Dodaj swoje dane
   Zsałużeni dla ZSMEiE
   Dyrektorzy Szkoły
   Nauczyciele
   Wychowawcy
   Absolwenci
   Strony absolwentów
   Galeria zdjęć
   Galeria 70-lecia
Kontakt
   Kontakt
Absolwenci - Rok szkolny 1974 / 1975

Wstecz   1974 / 1975   Dalej

TECHNIKUM MECHANICZNO-ELEKTRYCZNE, ZASADNICZA SZKOŁA ZAWODOWA, LICEUM ZAWODOWE, POLICEALNE STUDIUM ZAWODOWE

Dyrektor: mgr Feliks Lipkowski
Zastępca Dyrektora: mgr inż. Władysław Pieńkowski
Zastępca Dyrektora: mgr Diesan Nikonowicz
Kierownik Warsztatów: Władysław Fijołek
Zastępca Kierownika Warsztatów: Henryk Katafias
Zastępca Kierownika Warsztatów: inż. Franciszek Wamka
Kierownik internatu szkolnego: mgr Henryk Iwański

Klasa Va - Technikum Mechaniczne - Obróbka skrawaniem
Wychowawca: mgr inż. Feliks Borowski
 
Bordewicz WiktorCzechowski AntoniGapski Wojciech
Gotowalski ZenonJabłoński MarekJankowski Adam
Kamiński JanKamiński RyszardKania Janusz
Kocz CzesławKończykowski JanKordowski Grzegorz
Kosicki AndrzejKruszyna KrzysztofKwiatkowski Mirosław
Łacwik PiotrMińkowski LechMróz Krzysztof
Nowakowski AdamOlejniczak PawełPuchalski Ryszard
Różański LechSzubiakowski JacekSzwed Michał
Świechowicz KrzysztofWdowicki MarekWłudarski Wojciech
Wróblewski PiotrWójciak GrzegorzWysocki Jerzy
Zdrojewski LechZjawiński Ryszard

Klasa Vb - Technikum Mechaniczne - Budowa maszyn
Wychowawca: mgr Idzi Boniewicz
 
Bałas ZbigniewBodus SławomirBrewerski Bogdan
Brzezicki JanuszChrzanowski RomualdDiakowski Andrzej
Golus MaciejGołębiewski RomanGórski Mieczysław
Grzywiński MaciejGumowski PiotrGuzicki Andrzej
Janik KrzysztofKawa KrzysztofKochanowski Mieczysław
Kozerski JerzyKurtyka KrzysztofKwiatkowski Tadeusz
Magolan WiesławMaron RomanNagórka Stanisław
Piasecki WojciechGrobelski IreneuszPrzybyszewski Marek
Skowroński GrzegorzSkowroński MarianSkulski Wiesław
Sosnowski AndrzejStachnik StanisławSzatkowski Marek
Swiętalski ZdzisławTalarczyk ZdzisławTalik Piotr
Trawiński RyszardTroch GrzegorzZakrzewski Ryszard
Ziehlke MirosławZieliński MirosławŻurawski Wojciech

Klasa Vc - Technikum Elektryczne - Elektromechanika ogólna
Wychowawca: mgr Marian Łużyński
 
Bartoszyński JanChęciński PiotrHernoga Andrzej
Jóźwiak PiotrKamiński ZdzisławKurkowski Andrzej
Lewandowski AndrzejMaciejewski ZbigniewMazurek Janusz
Niejadlik TomaszOlszewski JerzyOsipowicz Innocenty
Plechowski MirosławPokwicki StefanPoznański Jan
Raband MichałReimus WładysławRypyść Wojciech
Słabęcki KrzysztofSochoń MarekTułodziecki Juliusz
Walaszek JanuszWawrzyn JerzyWiśniewski Zbigniew
Wróbel JanuszWuttke Adam

Klasa Vd - Technikum Elektryczne - Elektryczna i elektroniczna automatyka przemysłowa
Wychowawca: mgr Józef Wesołowski
 
Aleksiński GrzegorzBłociński JanuszBrzeski Wiesław
Bukowiecki LechCiechacki AndrzejCiesielski Jerzy
Janiszewski ZbigniewKalinowski AndrzejKiełbasiewicz Bogusław
Kłosiński PiotrKowalski JerzyKowalski Mirosław
Kujawa JerzyKurtyka AndrzejKwiatkowski Tadeusz
Lewandowski BronisławLewandowski ZbigniewManuszkiewicz Andrzej
Muzalski TadeuszMazurkiewicz RomanObremski Włodzimierz
Ożdżoński AntoniPietrzak AndrzejPuciński Andrzej
Resmer AleksanderRosiński MirosławSiemieniecki Marek
Skonieczny JerzySkwierawski GrzegorzStrohschein Marek
Szacho-Głuchowicz CezarySzóstakowski GrzegorzSzyszkowski Tomasz
Tomczak RyszardUsowicz BogusławWichnowski Wojciech
Grochowski StefanKieszkowski MirosławWilamowski Jerzy
Wiśniewski EdwardZglenicki WłodzimierzZiembikiewicz Krzysztof

Klasa Ve - Technikum Elektryczne - Elektryczna i elektroniczna automatyka przemysłowa
Wychowawca: mgr Alina Zielińska
         
Adamski JózefBędziński AndrzejChlebowska Halina
Baranowska MałgorzataBrzyska MirosławaDombrowska Teresa
Grzywacz LechHoffman MichałIwanicka Małgorzata
Janas ArturJarosz AndrzejJaroszewicz Waldemar
Kłos EdwardKowalska MirosławaLewandowski Janusz
Lewandowska MariaŁukasik ElżbietaMalinowska Anna
Mousolf ZdzisławaKisielewski BogdanMłotkowski Krzysztof
Mrozińska BarbaraMusiela GrzegorzPałac Wiesława
Pniewski AndrzejPomirski WiktorOdyniec Anna
Rekowska BożenaRusiłko KrzysztofRusin Sławomir
Ryczek GrażynaSobczyńska WiesławaSobierajski Piotr
Sobociński WojciechSpychalska MałgorzataStaniszewska Lidia
Szałwińska EwaSzydłowska DanutaWajer Stefania
Wojdalska AnnaSziler zd. Zielińska Arleta

Klasa Vf - Technikum Elektroniczne - Elektroniczne maszyny matematyczne
Wychowawca: mgr Joanna Olesińska
 
Bała KrzysztofBłażejewski JacekBobińska Urszula
Ciemińska BogumiłaDąbrowski RomualdDołaś Wiesław
Droste JoannaDybionka MarekDzimitko Andrzej
Fredrych WitoldGodlewski TomaszHumel Iwona
Jackiewicz MirosławKoprowska LucynaKrymski Mirosław
Legan BogusławaLegut AleksandraLewandowski Henryk
Ławiński WojciechMarjański PiotrMatecka Elżbieta
Muszyńska EleonoraNazarewicz NinaOkoniewski Zbigniew
Orczykowska ElżbietaPotocka TeresaPapis Maria
Podlaszewski MarianRadecki AndrzejRybczyńska Grażyna
Rydygier TeresaSadowski KrzysztofSiemiaszko Ewa
Szydłowska BogumiłaŚwiątnicka LilianaWątorowska Barbara
Wronecka Maria

Klasa IIIg - Technikum Mechaniczne - Obróbka skrawaniem
Wychowawca: ??
 
Bellwon RomanDrużyński JerzyGazda Grzegorz
Górecki RemigiuszHoryza WiesławJasonek Zenona
Jaroszyński WiesławKarłowski KrzysztofKarłowski Marek
Krzemiński LechKrajniewski JerzyKuciak Maria
Kurjata MirosławMeszyński MarianMieszczak Benedykt
Obuchowicz KazimierzOchotny SławomirOchotny Leszek
Pierszalska AleksandraTopór GrzegorzZakrzewski Andrzej
Ruchlewski Grzegorz

Klasa IIIh - Technikum Elektryczne - Elektromechanika ogólna
Wychowawca: mgr inż. Zygmunt Ezupowicz
 
Baranowski WiesławBożejewicz BarbaraBrzuszkiewicz Jarosław
Budka AndrzejCiesielski ZdzisławDancewicz Elżbieta
Fydrych AndrzejGawrysiak JanGłowacki Krzysztof
Gołomska HannaGórecki MarekKaszuba Bogumił
Klinikowski BenedyktKuźba TadeuszKlugiewicz Danuta
Lubański AndrzejMelerski ZbigniewNestor Zbigniew
Neumann MarekNiedzieski AleksanderNowakowski Mirosław
Okońska KrystynaOrłowski AndrzejOtręba Zbigniew
Rutkowska DanutaRylich JerzySeklecki Henryk
Somren HannaWilmanowicz BenedyktZabielski Andrzej
Zaleski EdmundZwierzykowska EwaSwiechowicz Marian
Zakrzewski Zdzisław

Klasa IVl - Liceum Zawodowe - Monter urządzeń elektronicznych
Wychowawca: ??
 
Bandurska DanielaBryks IrenaCzernis Piotr
Cholewa JanuszDejewski GrzegorzForman Zdzisław
Gałkowska BarbaraGiecewicz MironGórecki Tomasz
Jarmusz JerzyLamparska MariaMikulski Piotr
Moczulak BarbaraNaparła ZdzisławaOkonek Regina
Panfil AnnaRepeć BarbaraReinboldt Andrzej
Trawiński SławomirUlatowski RomanWojciechowski Włodzimierz
Dowgiałło PiotrTreiderowski LechWróblewski Władysław
Duklas GrażynaOleszczuk MarekBrzóskowska Danuta
Byś KrystynaChmiel MirosławGajda Krzysztof
Lozańska KrystynaStarostins Adriana

W:2133806     P:2121329
Plan zajęć | Ważne Wydarzenia | Absolwenci | Rekrutacja | Kontakt | Spis treści
Zespół Szkół Mechanicznych Elektrycznych i Elektronicznych w Toruniu

Telefon: (+48 56) 6544791
e-mail : zsmeie@zsmeie.torun.pl