ZSMEiE w Toruniu
Trąba
RyjBuk
Absolwenci
   Strona główna
Absolwenci
   Dodaj swoje dane
   Zsałużeni dla ZSMEiE
   Dyrektorzy Szkoły
   Nauczyciele
   Wychowawcy
   Absolwenci
   Strony absolwentów
   Galeria zdjęć
   Galeria 70-lecia
Kontakt
   Kontakt
Absolwenci - Rok szkolny 1973 / 1974

Wstecz   1973 / 1974   Dalej

TECHNIKUM MECHANICZNO-ELEKTRYCZNE, ZASADNICZA SZKOŁA ZAWODOWA, LICEUM ZAWODOWE, POLICEALNE STUDIUM ZAWODOWE

Dyrektor: mgr Feliks Lipkowski
Zastępca Dyrektora: mgr inż. Władysław Pieńkowski
Kierownik Warsztatów: Władysław Fijołek
Zastępca Kierownika Warsztatów: Henryk Katafias
Zastępca Kierownika Warsztatów: inż. Franciszek Wamka
Kierownik internatu szkolnego: mgr Henryk Iwański

Klasa Va - Technikum Mechaniczne - Obróbka skrawaniem
Wychowawca: mgr inż. Michał Dejewski
 
Bednarski JerzyBłajet JanuszChodubski Krzysztof
Ciesielski AndrzejCybulski GrzegorzDziak Zenon
Figurski MarekGorbaczew MarekGrygorowicz Jerzy
Kamiński JanuszKarłowski JanuszKłodziński Kazimierz
Kolankowski AndrzejKmieć LechKomosiński Mariusz
Kowalski JanKuldanek TadeuszLewandowski Michał
Lisiecki AndrzejMaciejewski RyszardMallach Janusz
Marcinkowski MarekMaron ZbigniewMechliński Henryk
Michalak JanOtlewski RomanParuch Antoni
Piotrowski JerzyPrzybył LeszekRybacki Marian
Sadowski JacekSkumiewski KrzysztofStępień Kazimierz
Szymański JanWojtalewicz StefanWójt Lech

Klasa Vb - Technikum Mechaniczne - Budowa maszyn
Wychowawca: mgr inż. Michał Dejewski
            
Ałtyn RomualdBodus WłodzimierzBuchholc Andrzej
Bukowiecki JerzyChmielewska ElżbietaDrzewiecki Franciszek
Frąszczak ZbigniewGajewska KrystynaIskrzak Roman
Iwański ZbigniewJabłoński TomaszJankowski Józef
Jastrzębski JanKletkiewicz AndrzejKlonowski Henryk
Kozyra WaldemarLipnicki MarekŁyszczarz Andrzej
Łyszczarz JózefMikołajczyk BogdanMioducki Roman
Pielenko RomanTerlikowski WiesławWitt Ryszard
Wrukowski SławomirZawieja RyszardZiemiecki Jan
Zurański Janusz

Klasa Vc - Technikum Mechaniczne - Elektromechanika ogólna
Wychowawca: mgr Jan Ratyński
              
Andruszkiewicz AdamBielecki IreneuszCiechorski Jan
Dankowska AleksandraEliasz EdwardGajek Jerzy
Gil GrzegorzJakubczyk EugeniuszJaworski Mirosław
Klein MirosławKlepacka JolantaKnowski Zbigniew
Kowalski PiotrKrogolewska AlicjaKubiak Tadeusz
Kuszewski RyszardKuźbicki PiotrKwiatkowski Grzegorz
Lewandowska IrenaLipiński MarianMakoś Kazimierz
Masłowska MariaMichałowski JanPiotrowska Jadwiga
Polański JerzyRetmański EugeniuszSkonieczka Bogdan
Skrobacka HannaStojek ZdzisławSzczepański Piotr
Tarłowski GrzegorzUlatowski TadeuszWyszogrodzki Włodzimierz
Zieliński RomanŻuchowski Roman

Klasa Vd - Technikum Elektryczne - Elektryczna i elektroniczna automatyka przemysłowa
Wychowawca: mgr Halina Lipkowska
 
Adier AndrzejBrzuszkiewicz ZenonCelebucki Piotr
Cybowska MariaDaruszewska ZofiaDziurzyński Krzysztof
Frej JanuszKrygier JolantaKulpa Eugeniusz
Kurtyka GrażynaKurzeja RomanKurzeja Ryszard
Lewandowska DanutaLubiński GrzegorzMądrala Jerzy
Noskowicz BogdanNowakowski ZdzisławOrłowska Urszula
Ostrowski DariuszPawłowski JuliuszPodgórska Bożena
Polak PawełPolaszewski JerzyPruska Hanna
Rachwał AdamRuszkowski KazimierzRzadkowalski Janusz
Sawicki MarekSokulska ReginaSierpina Izabela
Tews JerzyTurzyńska IzabelaTyszkiewicz Tamara
Weber MarekWiśniewska EwaWoźnowski Krzysztof
Wyżlic MarekZakrzewska WiesławaZuba Tadeusz
Waliszewski MarekKanclerz JerzyLipiński Leszek
Murawski Wojciech

Klasa Ve - Technikum Elektryczne - Elektryczna i elektroniczna automatyka przemysłowa
Wychowawca: mgr Władysław Sawrycki
 
Ambrożkiewicz PiotrAnszperger BogdanBajbak Andrzej
Bojanowska BogumiłaBruź KrzysztofCebulski Tomasz
Dolecki LechDroste IwonaDziałdowski Zbigniew
Fijołek PiotrGłowacka ElżbietaGościmińska Grażyna
Górski AndrzejGóźdź TadeuszGuzowska Irena
Heldt TomaszIleczko MarekJackowiak Witold
Janus SławomirKaczmarek WojciechKarnowski Andrzej
Kietschke WojciechKolankowski JarosławKarusiewicz Andrzej
Kowalski KrzysztofKowalow PiotrKról Adam
Kulik KrzysztofLewandowska HannaLibera Roman
Łusiewicz ArnoldMaciejewski WiesławMałkiewicz Andrzej
Maziak WłodzimierzMelkowska EwaMierzejewski Zbigniew
Myrda TadeuszMyszkowska EwaPiotrowski Kazimierz
Sobacki ZbigniewUciński PiotrWojtczak Michał
Wysota JanuszZagrodnik MirosławaZielińska Teresa
Ziembikiewicz Tomasz

Klasa IIIg - Technikum Mechaniczne - Obróbka skrawaniem
Wychowawca: ??
 
Bartnicki BronisławBudny JanCybulski Mirosław
Dąbrowski RyszardGrinberg KrzysztofKnopp Lech
Komarzewski JanKossakowski RyszardLewalski Mirosław
Lipiński HenrykMołkowski LeszekNosowski Mirosław
Nowacki JerzyOzorowski RomanPawłowski Waldemar
Pluta RyszardRomanowski ZbigniewSłoma Jan
Syrocki JózefTobera ZenonUszak Marian
Wiśniewski Ryszard

Klasa IIIh - Technikum Elektryczne - Elektromechanika ogólna
Wychowawca: ??
 
Berek IrenaChojnacki LechDrozdalska Ewa
Dudaniec WojciechGłuszak RyszardGotowicz Wiesława
Hanuszewski AndrzejHohol BarbaraKasprzyk Andrzej
Kępara JerzyKlonowska KrystynaKlimkiewicz Grażyna
Kochanowski StanisławKochowicz BronisławLewandowski Jan
Lisiński LucjanMiakisz TeresaMroczka Eugeniusz
Okroy GertrudaOkońska BarbaraPolanowski Krzysztof
Raguń RyszardSankowski JanSawicki Andrzej
Serożyński BogdanStefanowicz MieczysławWiśniewska Danuta
Włoch Stanisław

W:2153589     P:2141112
Plan zajęć | Ważne Wydarzenia | Absolwenci | Rekrutacja | Kontakt | Spis treści
Zespół Szkół Mechanicznych Elektrycznych i Elektronicznych w Toruniu

Telefon: (+48 56) 6544791
e-mail : zsmeie@zsmeie.torun.pl