ZSMEiE w Toruniu
Trąba
RyjBuk
Absolwenci
   Strona główna
Absolwenci
   Dodaj swoje dane
   Zsałużeni dla ZSMEiE
   Dyrektorzy Szkoły
   Nauczyciele
   Wychowawcy
   Absolwenci
   Strony absolwentów
   Galeria zdjęć
   Galeria 70-lecia
Kontakt
   Kontakt
Absolwenci - Rok szkolny 1955 / 1956

Wstecz   1955 / 1956   Dalej

TECHNIKUM MECHANICZNO-ELEKTRYCZNE, ZASADNICZA SZKOŁA ZAWODOWA, LICEUM ZAWODOWE, POLICEALNE STUDIUM ZAWODOWE

Dyrektor: mgr Feliks Lipkowski
Kierownik Warsztatów: Władysław Fijołek
Zastępca Kierownika Warsztatów: Henryk Katafias
Kierownik internatu szkolnego: Józef Nowak

Klasa IVa - Obróbka metali skrawaniem
Wychowawca: ??
 
Antkowiak HenrykBalcerowicz StefanBaranowska Łucja
Czerwiński BogdanDaab BogusławDrogowski Jan
Dzielicki JerzyFrąckiewicz JerzyGołębiewski Jan
Gołębiewski RyszardIwaniec AndrzejKisiel Witold
Kosacki JózefKraszkiewcz EdwinKubicz Kazimierz
Opaczewski RyszardPastewska BożenaStankiewicz Tadeusz
Wachowiak AndrzejZawadzki JerzyLipiński Włodzimierz
Kiełbasiński JerzyCzech Stefan

Klasa IVb - Wydział elektryczny
Wychowawca: ??
 
Fijołek TadeuszGembal JanJagodziński Norbert
Jarosz MieczysławJaguszewski RyszardKaszubowski Roman
Kędzierski ZdzisławKirsz MedardKaczorski Ryszard
Korzeniowski MieczysławKowalski AndrzejŁapa Bogumił
Mięsikowski WiesławMokański GrzegorzPawłowski Leonard
Sawicki JanuszSerocki StefanStrzyżewski Dobrosław
Wieliczko ErykWinkelman ZbigniewWiśniewski Ryszard
Zieliński KazimierzRutkowski ZdzisławDrobiński Andrzej
Wiśniewski Mieczysław

Klasa IVc - Budowa aparatów elektrycznych
Wychowawca: Michał Strzykała
          
Baran EdwardCereficki RyszardCzaplewska Aniela
Czerner BogdanGantkowski JózefJentkiewicz Bernard
Kokoszyńska MariaKozłowski BogusławKrzemiński Michał
Malinowski MieczysławMeszko FranciszekMickholz Lech
Nowak BarbaraPruszyński HenrykRadziwoniuk Zbigniew
Smoleńska AlinaStaszewski HenrykStężała Aleksander
Szubka JerzySzymanek KazimierzSzymański Stefan
Slebioda MarianWesołowski JanZieliński Janusz
Zymiałkowska TeresaBaczulis Jarosław

Klasa IVd - Planowanie w przemyśle elektrycznym
Wychowawca: ??
 
Brzeziński RyszardBuczyński ZbigniewFiebig Danuta
Grzybowski JerzyKalka RomanKoliński Eugeniusz
Kołpacki EdwardKrajewski JózefMaciejewski Mieczysław
Matecki StanisławMiazek WładzimierzNejno Rajmund
Piedziewicz TeodorRostkiewicz JanSolarczyk Henryk
Stolarski EugeniuszStrutyński JanWitkowski Kazimierz
Wojdan RomualdZakrzewski ZbigniewZieliński Jerzy

Klasa IVe - Normowanie w przemyśle elektrycznym
Wychowawca: mgr inż. Feliks Borowski
   
Brzóska AndrzejDębski CzesławDomienik Danuta
Dylewski RomanGoślicki WiesławKarcz Zdzisław
Kopczyński KazimierzKotarski BolesławKuberski Zygmunt
Lipińska EugeniaMaliński FlorianMikołajewicz Mieczysław
Orłowski HenrykReichelt WiesławRóżańska Urszula
Staliński TadeuszStefański ZenonSzelążek Irena
Witkowski StefanZieliński JanStachowski Andrzej

Obróbka metali skrawaniem (Wydział dla pracujących)
Wychowawca: ??
 
Bielicki LucjanBojańczyk JanBrzezicki Tadeusz
Bieńkowski JerzyFiedler ZygmuntGawęda Stefan
Jabłoński JanKaźmierkiewicz BronisławLamparski Marian
Lewandowski BernardSawicki BronisławSinoracki Józef
Słupniewicz HenrykSobecki MieczysławSzałkowski Edward
Szewczyk AlbinŻurawski JanCyrankowski Zdzisław

W:2059653     P:2047146
Plan zajęć | Ważne Wydarzenia | Absolwenci | Rekrutacja | Kontakt | Spis treści
Zespół Szkół Mechanicznych Elektrycznych i Elektronicznych w Toruniu

Telefon: (+48 56) 6544791
e-mail : zsmeie@zsmeie.torun.pl