ZSMEiE w Toruniu
Trąba
RyjBuk
Absolwenci
   Strona główna
Absolwenci
   Dodaj swoje dane
   Zsałużeni dla ZSMEiE
   Dyrektorzy Szkoły
   Nauczyciele
   Wychowawcy
   Absolwenci
   Strony absolwentów
   Galeria zdjęć
   Galeria 70-lecia
Kontakt
   Kontakt
Absolwenci - Rok szkolny 1953 / 1954

Wstecz   1953 / 1954   Dalej

PAŃSTWOWE LICEUM I GIMNAZJUM ELEKTRYCZNE, TECHNIKUM MECHANICZNO-ELEKTRYCZNE
Gimnazjum Elektryczne
Liceum Elektryczne
Technikum Mechaniczno - Elektryczne

Dyrektor: mgr Witold Lewandowski
Zastępca Dyrektora: mgr Feliks Lipkowski
Kierownik Warsztatów: Władysław Fijołek
Zastępca Kierownika Warsztatów: Henryk Katafias
Kierownik internatu szkolnego: Józef Nowak

Budowa aparatów elektrycznych
Wychowawca: ??
 
Andruszkiewicz BenedyktBalicki MarianCeranowicz Jan
Chęciński AntoniCyrklaff RomanGrabowski Andrzej
Grochowski WłodzimierzJankowski RyszardJankowski Stefan
Kamyszek EdmundKorczak KazimierzKotwicki Czesław
Knasiak Tadeusz Kwapich JurekLewandowski Mirosław
Lutkiewicz HenrykMazurek WładysławMuszyński Albin
Maj BernardNeuman WładysławOlech Władysław
Olszewski ZbigniewPietrzak EugeniuszRudnicki Ryszard
Smykowski Piotr Turowski ReginaldWesołowski Józef
Żukowski Benedykt

Klasa IVb - Budowa aparatów elektrycznych
Wychowawcy: klasa I .. III - Julia Cywińska-Kryszewska, klasa IV - Michał Strzykała
                                    
      Skok do Ważnych Wydarzeń: 81, 100, 120
+ Bartłomiej BiałeckiHenryk BłaszkiewiczRyszard Chojnacki
+ Janusz FiederowiczJanusz KalinowskiStanisław Kawiński
Jan Kępiński+ Stanisław LeszczyńskiZenon Lewandowski
+ Włodzimierz Majewski+ Maria Markiewicz-ŻurakowskaBernard Murawski
+ Hubert Nitka+ Lech OsmańskiAndrzej Pituła
+ Ryszard RościszewskiMarian RosińskiTadeusz Rumiński
Urszula Schmidt-RościszewskaZbigniew Skuciński+ Roman Szczukowski
Zdzisław SzymańskiKazimierz Treder+ Witold Tuleja
Elżbieta Wandel-Kubacka+ Zenon WicherEdward Wiśniewski
+ Franciszek WiśniewskiHenryk Wysiński

Obróbka metali skrawaniem
Wychowawca: ??
 
Barcz JózefBednarczyk StefanBłaszkowski Ryszard
Bartoszyński RomanDąbrowski LucjanKowalczyk Daniel
Chrostowski BogdanDąbrowski JanDerks Edward
Gerke RomanHoffman WładysławJochman Marian
Jurewicz ZdzisławKarczewski AdamKola Anzelm
Korolko WłodzimierzMarciniak ZenonMasłyk Kazimierz
Mazur JerzyNawrót EdwardPezała Andrzej
Romanowski WłodzimierzRumiński StefanRygielski Stanisław
Szczerbiak JózefSzymecki LechWantowski Benedykt
Weber RomanWiśniewski BogusławWorobiec Edmund

Budowa aparatury elektrycznej
Wychowawca: ??
 
Damięcki LechDarocha AntoniDaszkiewicz Adam
Diedtrich JuliuszGołębiewski EdwardJankowski Alfons
Januszewski WładysławKadłubowski JanKlunder Marian
Kmieć ZbigniewKostur StanisławKowalski Jan
Łęgowski JerzyMaciejewski AleksanderMagdziński Edmund
Michalak JanNowak JanProszkiewicz Mieczysław
Raczkowski KazimierzSołtykiewicz MirosławStoliński Alfons
Tlałka TadeuszWalendziak BogdanWiergowski Bernard
Wodzyński JerzyWoźniak EugeniuszZagrabski Janusz
Zaliciński BenedyktZawadka MirosławZuchowski Jerzy
Jóźwiakowski Henryk

Obróbka metali skrawaniem
Wychowawca: ??
 
Berg TeodorBuszewicz JanuszCuper Zygmunt
Chrzanowski RyszardCiemniecki MirosławDybowski Edmund
Dudkowiak EugeniuszGłazowski LeonKarpowicz Zbigniew
Lewandowski HenrykLewandowski EdmundMalinowski Henryk
Nasarzewski TadeuszNicer JanPawlikowski Czesław
Poza KazimierzTuralski BogdanWachaczewski Kazimierz
Weiwer RomanWiśniewski ZdzisławKierszka Edmund
Junker BernardKola StanisławMuzalewski Henryk

W:2044683     P:2032120
Plan zajęć | Ważne Wydarzenia | Absolwenci | Rekrutacja | Kontakt | Spis treści
Zespół Szkół Mechanicznych Elektrycznych i Elektronicznych w Toruniu

Telefon: (+48 56) 6544791
e-mail : zsmeie@zsmeie.torun.pl