ZSMEiE w Toruniu
Trąba
RyjBuk
Absolwenci
   Strona główna
Absolwenci
   Dodaj swoje dane
   Zsałużeni dla ZSMEiE
   Dyrektorzy Szkoły
   Nauczyciele
   Wychowawcy
   Absolwenci
   Strony absolwentów
   Galeria zdjęć
   Galeria 70-lecia
Kontakt
   Kontakt
Absolwenci - Rok szkolny 2019 / 2020

Wstecz   2019 / 2020   Dalej

ZESPÓŁ SZKÓŁ MECHANICZNYCH ELEKTRYCZNYCH I ELEKTRONICZNYCH
Technikum Mechatroniczne
Technikum Elektryczne
Technikum Elektroniczne
Technikum Informatyczne
Technikum Programistyczne

Dyrektor: mgr Małgorzata Łopatko
Zastępca Dyrektora: mgr Renata Gac
Zastępca Dyrektora: mgr Beata Wróblewska

Klasa IVb - Technikum Mechatroniczne - Technik Mechatronik
Wychowawca: mgr Jacek Butkiewicz
Mateusz AdamczykFilip AndrzejczakKarol Cettler
Bartłomiej ChojnackiAleksander CieślińskiAndrzej Gabor
Miłosz GierszTomasz GóralskiMateusz Kamiński
Wanesa KolenderskaPiotr Konwent Bartosz Kopczyński
Jakub KrzywdzińskiMarcin Laskowski Mikołaj Lewicki
Dawid MurzydłoMikołaj Pokorzyński Jakub Romanowski
Dawid RyderSebastian SadurskiMichał Siodelski
Adrian Stec Sebastian SzablewskiMarcin Szałkowski
Patryk SzczechowskiNorbert Umerlik Adam Waszak
Maciej WirzchowskiMaksymilian Włodarski

Klasa IVd - Technikum Mechatroniczne - Technik Mechatronik
Wychowawca: mgr inż.Lidia Komór
Artur BagińskiMateusz BłaszkiewiczSzymon Chojnacki
Dawid CzarneckiPiotr CzarneckiKamil Długoborski
Kamil DziedzicBartosz GruźlewskiWojciech Karolczak
Dariusz KarpińskiDawid KornackiSzymon Kostecki
Eryk KudlińskiKevin LewickiKamil Łubiński
Jakub MakarowiczKamil MalinowskiKamil Markiecki
Paweł PargulskiAdrian PłoszajTomasz Popławski
Tomasz SztandarskiRadosław SzupryczyńskiMikołaj Szymeczko
Mateusz WarotPatryk WiatrowskiDaniel Wiśniewski
Mateusz Wojtaszek

Klasa IVe - Technikum Elektroniczne - Technik Elektronik
Wychowawca: mgr Sylwia Głowicka
Adrian GapińskiJakub GiedrojćJakub Gruźlewski
Hubert KarpińskiKamil MisiewiczMichał Muzalewski
Wiktor RutkowskiLeszek SchodowskiKrzysztof Słoma
Michał StępińskiMateusz WentJakub Węgrodzki
Michał ZalewskiMateusz Znaniecki

Klasa IVh - Technikum Elektryczne - Technik Elektryk
Wychowawca: mgr Michał Madajewski
Wiktor BielskiPatryk BlomkowskiAdrian Chmielewski
Krystian CzachowskiMarceli DombrowskiJakub Jarczyński
Damian JędrysAdam KacprzakDominik Kowalski
Brajan LewandowskiKewin LewandowskiBartłomiej Łydkowski
Maciej MurawskiKacper ParzybutDawid Pawlak
Michał RomanowskiMikołaj RoszkowskiPatryk Sobota
Paweł Zięba

Klasa IVk - Technikum Informatyczne - Technik Informatyk
Wychowawca: mgr Andrzej Gac
Mateusz AffeldtDawid BlonkowskiIgor Bugajski
Eryk BurczyńskiDaniel ChojnickiJakub Czerw
Adrian GieradJulia GlaszkaJakub Grelewicz
Patryk JaromirskiJakub JaroszewskiJan Kazaniecki
Robert KowalskiAdam LipińskiHubert Lipiński
Marek MachtylskiCezary MańskiArtur Miazga
Radosław MieczkowskiRobert MituraZbigniew Mućka
Artur NikoniukBartosz NowackiMateusz Patyna
Aleksander PodoleckiSzymon SaletnikJakub Spyra
Rafał WiśniewskiMarcel Zakrzewski

Klasa IVt - Technikum Informatyczne - Technik Informatyk
Wychowawca: mgr Bogumiła Lubiszewska
Piotr BojarskiWiktor DudaMateusz Dybowski
Karol FrankiewiczMateusz GórskiMarcin Holcman
Bartosz HuzarskiSzymon IgnasiakMateusz Kaczyński
Konrad KadukowskiDawid KiełkowskiMikołaj Lewandowski
Michał LiczbikMarek ŁysiakKamil Mikołajczyk
Adam MilewskiMałgorzata MłotkowskaPatryk Nierychlewski
Magdalena OlszewskaSzymon OrzechowskiIkar Piątkowski
Kacper SankiewiczFilip SkowronKamil Słomski
Dominik SobierajKrzysztof StrzeleckiPatryk Sztuczka
Patryk WdzięcznyDamian WiśniewskiSzymon Witkowski
Wojciech WitkowskiPiotr Wójcik

W:2318370     P:2305908
Plan zajęć | Ważne Wydarzenia | Absolwenci | Rekrutacja | Kontakt | Spis treści
Zespół Szkół Mechanicznych Elektrycznych i Elektronicznych w Toruniu

Telefon: (+48 56) 6544791
e-mail : zsmeie@zsmeie.torun.pl