ZSMEiE w Toruniu
Trąba
RyjBuk
Absolwenci
   Strona główna
Absolwenci
   Dodaj swoje dane
   Zsałużeni dla ZSMEiE
   Dyrektorzy Szkoły
   Nauczyciele
   Wychowawcy
   Absolwenci
   Strony absolwentów
   Galeria zdjęć
   Galeria 70-lecia
Kontakt
   Kontakt
Absolwenci - Rok szkolny 2018 / 2019

Wstecz   2018 / 2019   Dalej

ZESPÓŁ SZKÓŁ MECHANICZNYCH ELEKTRYCZNYCH I ELEKTRONICZNYCH
Technikum Mechatroniczne
Technikum Elektryczne
Technikum Elektroniczne
Technikum Informatyczne
Zasadnicza Szkoła Zawodowa

Dyrektor: mgr Małgorzata Łopatko
Zastępca Dyrektora: dr Maciej Zawacki
Zastępca Dyrektora: mgr Beata Wróblewska

Klasa IVb - Technikum Mechatroniczne - Technik Mechatronik
Wychowawca: mgr Jerzy Wysocki
 
Jacek BarczyńskiPatryk CzynszakTymoteusz Gawroński
Marcin GorząchŁukasz HinzSzymon Kliniewski
Adam KowalKamil KozłowskiStanisław Krause
Mateusz KrawitowskiPiotr KuchnickiSzymon Osiurek
Dawid OssowskiAdam PawłowskiKamil Podstawski
Bartłomiej RutkowskiMateusz SadeckiKacper Stogowski
Mateusz SzałkowskiMarcin SztukaPaweł Tybura

Klasa IVd - Technikum Mechatroniczne - Technik Mechatronik
Wychowawca: mgr Renata Gac
     
Mateusz BiałyDorian BorzymSzymon Budzyński
Mateusz CichyDawid CzarneckiSzymon Czech
Michał DrążkowskiKamil KarbowskiAndrzej Kojruk
Filip KowalskiRafał LewandowskiPrzemysław Maćkowski
Jakub MadeckiŁukasz MajkowskiPaweł Mikołajek
Kacper MuszytowskiAdam NeumannTomasz Popiołek
Krzysztof PudłoSzymon RapkiewiczSylwester Skorupski
Mateusz SobczakMichał StockiMateusz Sztandarski
Wiktor TerefeńkoMateusz TurskiBartłomiej Wąsik
Jarosław WijasJakub Zasadowski 

Klasa IVe - Technikum Elektroniczne - Technik Elektronik
Wychowawca: dr Marta Kalniuk
 
Rafał BartoszakDamian GłodowskiSebastian Górski
Damian JaniszewskiJakub MajrowskiPaweł Morawski
Michał NierebińskiMichał NowakDawid Orłowicz
Patryk PęciakMarcin RosparaKarol Stachowski
Gracjan SzymańskiMichał TopolewskiKacper Ulaszewski
Mateusz WiśniewskiGrzegorz ZacharekPiotr Zadrożny
Sebastian Zieliński

Klasa IVh - Technikum Elektryczne - Technik Elektryk
Wychowawca: mgr Maria Macina Kmiecikowska
     
Kacper BrzozowskiJan CelebuckiAndrzej Chmielewski
Mateusz ChylińskiMateusz CiuruśKacper Gajdziński
Mikołaj KalińskiAdrian KowalskiSebastian Lewandowski
Kamil LisińskiMaciej MűllerKamil Mikołajczyk
Filip MikulskiRemigiusz PartykaAdam Rola
Maciej RumińskiEryk RuszkowskiPrzemysław Stanisławski
Artur WysockiKarol ZalewskiKarol Zamorski
Paweł ZawackiDaniel Zawistowski

Klasa IVk - Technikum Informatyczne - Technik Informatyk
Wychowawca: mgr Bogdan Osiński
 
Patryk BłaszkiewiczBartłomiej BruzdowskiAdam Brzeziński
Kacper BurakDamian CisłoKonrad Dejewski
Mateusz FurmańskiOliwia GawrońskaSebastian Glock
Nicola HernackaMaksym IsayevMichał Jankiewicz
Wojciech KarpińskiAleksander KazeckiMateusz Kłobukowski
Franciszek KollakowskiŁukasz KotlewskiMiłosz Kułaczkowski
Adam KułakowskiWiktor MadełaFadi Nachawati
Paweł PłomińskiJakub RosłanŁukasz Ruciński
Filip TesznarKarol WiśniewskiMateusz Wiśniewski
Bogusz WojciechowskiKacper WolkiewiczNatalia Zielińska

Klasa IVt - Technikum Informatyczne - Technik Informatyk
Wychowawca: mgr Beata Wróblewska
 
Michał BłachKrzysztof BołądźMartin Chełminiak
Szymon ChmielewskiSebastian DąbrowskiCezary Giemza
Dariusz GolomskiŁukasz GórzyńskiSzymon Grajkowski
Łukasz JurkiewiczMiłosz KalinowskiJakub Katarzyński
Mikołaj KuczmaDamian KuśDawid Kwaśniewski
Damian LewandowskiAdrian MajerowskiAlan Myszka
Konrad RojMaksymilian SkrzypnikSzymon Smolik
Dominik SobolewskiMaciej SurynSebastian Sztankiewicz
Łukasz TrzpilAleksander WieczarekFilip Wiśniewski
Mateusz WoźniakSebastian ZiółkowskiBartosz Żuchowski

W:2133872     P:2121395
Plan zajęć | Ważne Wydarzenia | Absolwenci | Rekrutacja | Kontakt | Spis treści
Zespół Szkół Mechanicznych Elektrycznych i Elektronicznych w Toruniu

Telefon: (+48 56) 6544791
e-mail : zsmeie@zsmeie.torun.pl